Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie są objawy zażywania narkotykow? (/showthread.php?tid=114)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - dimiliki - 07.11.2022

bardzo dobrze ujęte ja też jestem narkomanem i nie wpływam na otoczenie i mało kto o tym wgl wie


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Beeniepatu - 07.11.2022

dimiliki no wlasnie. To jest ta roznica


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Dilleraaaa - 23.11.2022

Złe samopoczucie bóle głowy,biegunka, nudności,wymioty
Problemy z krążeniem
Osłabienie organizmu,odczucie zmęczenia,agresja
Omamy,napady lęku, psychozy
Wahania nastroju poprzez pogorszenia stanu zdrowia psychicznego jak i fizycznego


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - mati54 - 29.11.2022

(07.11.2022, 17:28)dimiliki napisał(a): bardzo dobrze ujęte ja też jestem narkomanem i nie wpływam na otoczenie i mało kto o tym wgl wie

Poniekąd skoro nie zaniedbujesz obowiązków i nie jesteś szkodliwy dla otoczenia to możesz sobie walić ile wlezie wszystko dla ludzi ale mądrych, dla mnie właśnie zawsze stop jest w sytuacji gdzie np zaniedbuje cos ważniejszego jak praca no za cos trzeba żyć

(23.11.2022, 07:33)Dilleraaaa napisał(a): Złe samopoczucie bóle głowy,biegunka, nudności,wymioty
Problemy z krążeniem
Osłabienie organizmu,odczucie zmęczenia,agresja
Omamy,napady lęku, psychozy
Wahania nastroju poprzez pogorszenia stanu zdrowia psychicznego jak i fizycznego

Do zdania z omami wszystko idealnie opisane, mam wlasnie pytanie od czego zalezy ze niektore osoby maja te schizy czy jakies omamy a inne np ja nigdy, doslownie fizycznie ledwo na nogach moglem stac po dlugiej zabawie bez snu a mozg jakos zawsze byl spokojny za to wielu znajomych czesto z glowa mialo problemy i to nawet nie musieli byc po paru dobach bez snu a doslownie po paru godzinach zabawy, genetyka czy cos innego moze to powodowac ?


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Bam - 29.11.2022

Najgorzej to chyba wątroba i nerki... gorzej  mam po amfetaminie po rccc  nic mi nie jest


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Dilleraaaa - 29.11.2022

mati54 Kwestia pewnie organizmu jak i psychiki,tego czy jesz, śpisz.Każdy jest inny każdy mierzy sam na swoje możliwości.Jedni będą mieć porycie po nocy a drudzy mogą walczyć tydzień i nie odczują jakoś tego tak bardzo lub nawet i wcale psychicznie bo fizycznie to zawsze się dostaje po dupie jak za dużo.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Beeniepatu - 29.11.2022

mati54 nie wchodzac za gleboko, bo nie wiadomo walone, jak i kiedy. Bardzo mozliwe, ze Twoj uklad dopaminergiczny, i w ogole OUN jest wytrzymalszy. Po tym jednak co piszesz, w roznych watkach, wyglada na to, ze masz bardzo duza swiadomosc co do stosowania substancji. Dbasz o redukcje szkod i higiene cpania. Umiesz stawiac granice. To ma bardzo duzy wplyw na to, jak psychika reaguje.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - mati54 - 29.11.2022

(29.11.2022, 08:09)beeniepatu napisał(a): mati54 nie wchodzac za gleboko, bo nie wiadomo walone, jak i kiedy. Bardzo mozliwe, ze Twoj uklad dopaminergiczny, i w ogole OUN jest wytrzymalszy. Po tym jednak co piszesz, w roznych watkach, wyglada na to, ze masz bardzo duza swiadomosc co do stosowania substancji. Dbasz o redukcje szkod i higiene cpania. Umiesz stawiac granice. To ma bardzo duzy wplyw na to, jak psychika reaguje.

Interesuje sie paroma tematami i lubię być zwyczajnie świadomym, taka rozkmina mnie naszla jak kolezka lat 40 ze tak powiem doswiadczony zyciem wziął synta ode mnie żeby sobie pracować cały weekend i juz pierwszego dnia sam napisał ze temat zacny jednak schizy go napadają i tak sobie mysle skąd się biorą, ze wokół tylu znajomych praktycznie każdy bo wiadomo nie wszyscy sie chwalą takimi kwiatkami maja takie problemy po lotach a u mnie nic dosłownie, ciało boli fizycznie ale psycha jak przed lotem.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - sebekx9 - 23.12.2022

Porzucenie pasji
Pogorszenie relacji 
Irytacja/agresja
Nadwrażliwość/brak wrażliwość na bodźce
Zanik zainteresowań
Wszechobecna nuda
Marazm
Można tak wymieniać i wymieniać.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - dekadan89 - 23.12.2022

Stajesz się przyjebany jak lato z radiem a zamiast dowodu osobistego masz paszport polsatu