Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie są objawy zażywania narkotykow? (/showthread.php?tid=114)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - DissoEnjoyer - 26.12.2022

objawy fizyczne (te najbardziej oczywiste) - brak koordynacji ruchów, źrenice, pobudzenie/przymulenie
psychiczne - nerwowość, wahania nastroju,
w rodzinie - zachowania unikające, awantury, zanik rodzinnej rutyny, wyjścia z domu

pisze jako osoba uzależniona, współuzależniona z rodziny alkoholowej. Jest tego multum.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Dilleraaaa - 27.12.2022

A tak mnie zastanawiało dlaczego od jakiegoś czasu moje źrenice wgl nie ulegają zmianie niezależnie od ilości przyjętej danej substancji teraz już wiem.Idzie jakoś to zmienić robiąc przerwę  czy tak mi już zostanie do końca?


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - kot_kreskowy - 27.12.2022

Dilleraaaa jak to? Nie zauważasz zmian źrenic podczas ćpania? Dziwne to trochę.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Dilleraaaa - 27.12.2022

kot_kreskowy No właśnie nie zauważam żadnych zmian.Kiedyś to od razu było widać wypierdolone źrenice jak 5 zł a teraz mogę z 3g zjeść i nie zauważam żeby zmieniły mi się źrenice no może minimalnie,ale nie jakoś drastycznie.No chyba,że ja już się przyzwyczaiłem i nie odróżniam zmian bo np ziomek ostatnio " ale masz duże oczy " a ja jakoś tego zbytnio nie widziałem żeby były duże


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - kot_kreskowy - 27.12.2022

Dilleraaaa jeśli obserwujesz źrenice, to najlepiej robić to przy dziennym świetle.

W ciemnej łazience, gdy zapalisz żarówkę, nie dostrzeżesz zmian, tzn one będą zawsze wyglądać na małe


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - seeOO - 31.12.2022

Jednym i to powtarzającym się jest
Bezsenność Cool


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - DonSzczurek - 31.12.2022

Zawiesić się można w jednej pozycji przed ekranem monitora.
Bardzo niezdrowe dla organizmu.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Beeniepatu - 31.12.2022

DonSzczurek widze kolejny mistrz spamerstwa 🤦 Co to ma wspolnego z 'objawami zarzywania narkotykow'??? Ludzie zawieszaja sie przed monitorem bedac zupelnie trzezwymi. I psuja sie bardziej niz Ci co wala. Szkoda gadac jak bez sensu jest Twoj post


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - dekadan89 - 31.12.2022

Na poczatku wszystko jest ok przecież bierzemh y tylko na sportowo, imprezowo. Schody zaczynaja sie jak juz lecisz cugiem nawe nie wiedząc o tym.
pierwsze co sie dzieje to zmiany w psychice.
uzytkownik zmienia swoje nawyki, jest często agresywny i zdezorientowany. Nastroje zmieniaja sie jak w kalekjdoskopie przez co odcinka od znajomych , rodziny - ohhołem unikanie bliskkich w celu mozliwości zazycia narkotyku. przy długotrwałym stosowaniu znaczne pohorszenie samopoczucia, apattia i stany lekowe to nic nowego, w dodatku zaniu=edbujemy sienie nie zwracajac na to uwagi badz nie saowi to problermu. uzywka wiedzie prym.

nastepstwami takiego praktykowania są
-przekrwione bądz zajebane pizda oczy, żrenice poszerzone bądz pomniejszone zalezy od narkotyku
-pogorszona jakośc cery(blada, lepka, śmierdząca capem,)
-zwiększona potliwość przy wysiku fizycznym co najczęsciej idzie w patrze z dużą niewyfonością przez co stajemy sie mało efektywni
-przewazmie zmniejszenie masy ciiała ale tez i zwiekszenie moza zaobserwowac
i szereg innych typu sgrzytanie zebami, arytmia układu naczyniowego, zaburzenia kordynacji ruchowej, bezsennosc, stres co w koncu powoduje ziany w naszym baniaku, nieraz nieodwracaalne poczawszy od depreski koncząc nawet na schoizofrenii badz epizodach maniakalnych. Konieczna wzyta u fachowca czyba że chcemy edzystowac reszte zycia niczym wazywko.

Przytczyłem te najbadziej oczywiste niektore z własnej aiutopsji.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - furiat - 31.12.2022

bardzo fajny post wwzystko wlasnie zauwazylem u siebie wiec chyba bedzie wszywka Smile