Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie są objawy zażywania narkotykow? (/showthread.php?tid=114)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Zenez - 11.04.2022

(10.04.2022, 21:39)Maniek napisał(a): Szkoda, że nic nie wspomnieli o równie destrukcyjnej i uzależniającej używce jaką jest alkohol.

Myślę że zrobię o tym osobny temat


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Polono - 27.04.2022

Mnie to baka po prochach jeszcze bardzier ryje. A o benzo dowiedzialem sie niedawno i doslownie czyni ono cuda jeszcze z alko zbija skutki negatywne


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - budynmalinowy - 27.04.2022

Tylko uważać z dawkowaniem bo ci film zerwie
Benzo+depresanty się wzmacniają,działają synergicznie


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - ProducentRC - 28.04.2022

Racja po benzo i alko łatwo o dorzutki czego skutkiem może być urwany film i można odjebać jakieś przypałowe akcje


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Beeniepatu - 01.05.2022

Kurcze, nie chce, zeby zostalo to odczytane jako kolejny atak na Twoja osobe, bo znow sie musze przypierdolic do posta. Po raz kolejny powtorze, ze nic do Ciebie nie mam. Nie wiem tylko skad Ty to kopiujesz, po co zakladasz rozne tematy, gdzie powielasz cos co jest najgorsze czyli stereotypy. Czasy sie zmienily, a wiekszosc z nas do Highly Functional Addicts. Nie jestesmy, generalnie, dziecmi z dworca ZOO. Ten tekst nie edukuje tylko powiela utarte schematy, zapominajac, ze procesy fizjologiczne kazdego czlowieka z osobna, moga przebiegac inaczej. I to juz dyskwalifikuje tezy z artykulu.

Nie jest to pierwszy Twoj taki wrzut - rozumiem, ze walczysz o konkursy. Tu jednak idzie o wiarygodne uswiadamianie spoleczenstwa jaka choroba jest uzaleznienie. Na podstawie oznak podanych prsez Ciebie, wiele dzieciakow chorych na bialaczke moglbys blednie sklasyfikowac jako narkomanow.

Szanuje bardzo, ze chczesz pomoc, ale wlacz troche krytycznego myslenia i zanim cos wrzucisz to, o ile masz doswiadczenie, krytycznie spojrz na zawarte tezy. Piona


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - horsii - 01.05.2022

zgadzam się z przedmówcą, to brzmi jak jakieś wklejki z onetu. taka o wrzutka żeby wrzucić...


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Agata22 - 02.05.2022

Ja przeważnie wymiotuje po ekstazy:/


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - eneduerabe - 03.05.2022

(27.04.2022, 16:38)Polono napisał(a): Mnie to baka po prochach jeszcze bardzier ryje. A o benzo dowiedzialem sie niedawno i doslownie czyni ono cuda jeszcze z alko zbija skutki negatywne

Życzę by się za bardzo to benzo nie spodobało, bo odstawienie po dłuższej zabawie też jest cudowne Podobno kultowa


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Polono - 03.05.2022

(03.05.2022, 10:02)eneduerabe napisał(a): Życzę by się za bardzo to benzo nie spodobało, bo odstawienie po dłuższej zabawie też jest cudowne Podobno kultowa

Wiem slyszalem ze gorzej od opio sie odstawia. Ale przy cenach u mnie w miescie za dlugo tego nie pojjem jak w 2 doby zjadlem 60 relanium xd Paranoja po sciepie cyk ze 4 tabletki , usypia to sciepa i tak caly czas


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - KACPER - 04.05.2022

Z największych objawów cpania jest rozjebana klawiatura, amen.