Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie są objawy zażywania narkotykow? (/showthread.php?tid=114)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - M100 - 04.05.2022

U mnie zaniki pamięci, psychozki....
Bardzo ucierpiało mi uzębienie już zaczynając od a pvp kontynuując z a pihp.
Po każdej vapo sesji tygodniowy ból zębów.
Mogę dorzucić jako skutki problemy prawne, społeczne.
Wyroki w zawieszeniu, pozbawienie wolności.
Utrata zaufania w rodzinie....
Długi, problemy finansowe.
Jest tego naprawdę dużo.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - mara - 08.06.2022

Wszystko zależy od rozważności w braniu :3


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Polono - 08.06.2022

(04.05.2022, 17:48)M100 napisał(a): U mnie zaniki pamięci, psychozki....
Bardzo ucierpiało mi uzębienie już zaczynając od a pvp kontynuując z a pihp.
Po każdej vapo sesji tygodniowy ból zębów.
Mogę dorzucić jako skutki problemy prawne, społeczne.
Wyroki w zawieszeniu,  pozbawienie wolności.
Utrata zaufania w rodzinie....
Długi, problemy finansowe.
Jest tego naprawdę dużo.

Ale i tak mimo to dalej napierdalasz xD W sumie jak wiekszosc uzytkownikow xD


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - wwojtuss - 08.06.2022

bylem 3 miesiace w osrodku terapeutycznym, wisze stowke kumplowi za temat, czasem krewka z nosa poleci
a tak to wszystko git


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Alkopoligamia - 08.06.2022

Problemy z koncentracją, pamięcią, duża obojętność na otaczające mnie wydarzenia, pogorszenie relacji w rodzinie, nieukończona terapia, mniejsze chęci do czegokolwiek chociaż staram się xd no i chyba ostatnie to stracony czas z osobami, które są związane ze środowiskiem narkotyków. 90% osób poznanych ze środowiska nic nie wnosi do mojego życia i tylko zajmują mój czas xD (oczywiście nikt z forum) Kisski loffki DOPALKI


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Plutonowy - 23.06.2022

Każda używka z czasem zjdzie każdy inaczej się zschowywuje jednemu w oczy spojrzysz i widać drugiemu nie głupie by było gdyby po każdym było widać co brał i kiedy


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - M4xxdd - 24.06.2022

Kiedyś jadłem dużo 3mmc ,ale jakoś nie odczułem wielkich negetywnych skutków ubocznych. Pamięć jest chyba ok ,bo pamiętam rzeczy jakie zostawiam
Normalnie śpię ,jem ,sypiam. Mogę normalnie się skoncentrować. Nie mam problemów z uzębieniem czy z cerą.
Teraz przestawiłem się na psychodeliki i czuję że się rozwijam. Z każdym dniem lubię doznawać czegoś nowego ,uczyć się czy cos poznawać. A na psychodeli życie jest niezwykle kolorowe.
Alfy czy chlorów nie tykałem ,a jak już to z raz. Ale nie spodobała mi się ta.. "sztuczna" faza. Po za tym w ketonach nienawidzę tego że muszę cały czas dorzucać przez co nie mam apetytu czy nie śpię. Nie lubie dragów które trzeba caly czas dawkować i poświęcać na nie większość czasu.
Odnośnie RC to jestem zdania podobnego co ludzie na reddicie - MDMA ,Benzofurany ,Psychodeliki ,Dysocjanty ok // Ketony ,stymulanty ,alkohol ble.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Mockryształów - 25.06.2022

Tak jak wyżej. Problemy z koncentracją nie pamięta się co gdzie się schowało. Schizy przez co człowiek pakuje się w kolejne uzależnienie od benzo. Po odstawieniu agresja w stosunku do otoczenia zaczynają się kombinacje jak ogarnąć hajs na temat. Problemy z rodziną. Odcięcie się od rzeczywistości problemy z krążeniem.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Pazyfea - 25.06.2022

ja teraz mialem takie cos ze myslalem ze jestem s grze i mam google vr i ze gra wyglada ideantycznie jak prawdziwe zycie tyle ze moge restartowac swoje czynny jak cos zle zrobie... masakra


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - mackbeath - 01.07.2022

I have been playing with RC for about 6 years, of course there have been marathons and I don't feel any negative effectsSmile