Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie są objawy zażywania narkotykow? (/showthread.php?tid=114)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - kot_kreskowy - 29.08.2022

Artykuł skierowany przede wszystkim do rodzin osób zażywających narkotyki.

Szyderca człowiek jest tak zbudowany, że posiada tzw wolną wolę. Całe życie dokonuje wyborów i albo coś zrobi, albo nie.
Nie ma potrzeby dopisywania ideologii do wyborów człowieka.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Beeniepatu - 29.08.2022

A tu kot_kreskowy mozemu polemizowac. Czlowiek zyje w rzeczywistosci fizycznej, gdzie cokolwiek bys robil jest jssno zdeterminowane (stara szkola) lub czysto losowe (mechanika kwantowa). Wszelkie przeslanki wskazuja na to, ze nie ma cxegos takiego jak wolna wola. My myslimy,, ze wybieramy kak chcemy, jednakwybieramu jak nas zdeterminowano, lub kazdy wybor jest losowy. To co wpojono nam jsko mityczns wolna wole, wcale nia nie jest. Czlowiek jest od narodzenia ksztaltowany i uczony konsekwencji dokonywanych wyborow, a jak doszedl do tego by zapomniec czego byl uczony, decyduje sie na wybor losowy - nie wlasny i wolny. Samo ograniczanie mozliwych wyborow, dla mnie osobiscie, jest przykladem, ze wolnej woli i wyborow nie ma

I to jest przyklad rozmowy, jaks przeszkadza gdzie indziej, bo wychodzi dalej niz opis jak to sie czlowiek nie porobil dzis tematem. Piona kot_kreskowy - tesknie za mozlwoscia prowadzenia takich rozmow


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - kot_kreskowy - 29.08.2022

Beeniepatu Faktycznie, jakby się tak głębiej nad tym pochylić, to przyznać należy, że naprawdę od małego jesteśmy uczeni pewnych zachowań, które kształtują nasz mechanizm wyboru i można uznać, że w przyszłości będziemy działać wg określonego schematu, a co za tym idzie , skoro schemat ,to zaplanowana z góry określona ścieżka.
Kurwa, generalnie to jest grubsza rozkmina, bo na ten moment przychodzi mi do głowy tylko jedna  możliwość wyboru - autodestrukcja.
I to też wcale nie musi być wybór a konsekwencja.
Ale żeś mi teraz rebus zadał 😲
Sztuka fety skonsumowana w ciągu dnia zaczyna puszczać i trzeba spróbować się wyspać choć trochę bo padnę na pysk🤐
Ale coś czuję,że wrócimy do tego tematu, bo mi to nie da teraz spokoju.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Diabełek25K - 09.09.2022

Do takich głównych objawów zażywania należą zmiany w zachowaniu dokładnie mam na myśli powtarzanie czynności związanych z zażywaniem. Problemy zdrowotne,konflikty z osobami w naszym otoczeniu. Zmiany dotyczące wyglądu zewnętrznego. Zmiany dotyczące regularnego spożywania posiłków.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Szatan69 - 09.09.2022

Zależy jakie narko ale objawy przypalowe mogą być takie jak gadanie jak katarynka,oczy wyjebane jak 5 zl ,nadmierna potliwosc,problemy z wyslowieniem się, nadmierna senność ,zamulenie itd różne narko różne objawy ogolnie jak ktos jest normalny w tematach  to latwo  obczai cpuna na fazie 😂


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Beeniepatu - 09.09.2022

Ginace lyzki w kuchni tez 😎


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Pazyfea - 10.09.2022

Mam takie pytanko czy ubytki w pamievi moga być spowodowane zażywaniem rc? Chodzi mi o pamięć ta bieżącą nie to co sie działo np 10 lay temu tylko teraz niedawno


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Beeniepatu - 10.09.2022

Odpowiadam: tak. Moga


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Szatan69 - 10.09.2022

Ja to mam czesto de ja wu czy jak to tam sie nazywa po cpaniu jak juz przejde zwale niektore sytuacje wydaja sie jak by juz były 😱😂


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Diabełek25K - 10.09.2022

Pazyfea Oczywiście,przez ćpanie często jestem zajebany w akcji idę do sklepu i nie pamiętam po co,otwieram szafę nie wiem co z niej chciałem xD także jak najbardziej jest to możliwe