Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jakie są objawy zażywania narkotykow? (/showthread.php?tid=114)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Kajabuza - 10.09.2022

U mnie do najcięższych objawów należy (zwłaszcza po stimach typu alfa) niekiedy nawet aż dwu tygodniowa utrata sił, chęci do życia, wiary w to w co sobie po cichu wierzę, depresja level 10000, ospałość, ucieczka od życia do spania non stop, lęk napadowy, strach w oczach, ból w skroniach, rzucanie w ścianę tym co właśnie miałem w dłoniach (cytując klasyka). Dlatego unikam jak ognia alf i podobnych stimów, cmc np już tego nie wywołują. Chociaż wiem, że poświęcę jeszcze nie raz te dwa tygodnie beznadzieji na poczet alfowego uniesienia. Życie. 



RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Pazyfea - 10.09.2022

(10.09.2022, 10:04)Diabełek25K napisał(a): Pazyfea Oczywiście,przez ćpanie często jestem zajebany w akcji idę do sklepu i nie pamiętam po co,otwieram szafę nie wiem co z niej chciałem xD także jak najbardziej jest to możliwe

No ja wlasnie ostatnio chodze do sklepu z lista co mam kupic bo czasami mam  czarna dziure w mozgu i za chuja nie moge sobie przypomnieć co mialem kupic :/ 

Jakies moetody by uniknąć tej demencji? Oprócz rzucenia dragow bo to oczywiste?


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Diabełek25K - 10.09.2022

Pazyfea nie bardzo wiem co Ci poradzić może jakiś lek na poprawę pamięci jest pełno a raczej suplementy diety. Stosowałem kiedyś lecetyne z poleceń kogoś i w miarę jakoś pomagało ale czy tobie to coś da nie wiem spróbuj.


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Pazyfea - 10.09.2022

Te typowe ziółka na pamiec z reklam cos daja


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Diabełek25K - 10.09.2022

Pazyfea  Ja tam stosowałem 5 tabs dziennie więc wiesz. Od razu też efektów nie będzie..kurde trochę patowa sytuacja może poradź się lekarza tylko nie gadaj, że po RC masz zaniki pamięci. Po tygodniu coś tam trochę poprawy było widać ale nie za dużo


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Beeniepatu - 10.09.2022

(10.09.2022, 12:11)Pazyfea napisał(a): Te typowe ziółka na pamiec z reklam cos daja

Z takich rzeczy to ginko biloba (milorzab). Sprawdz sobie apigenine. Takie objawa swiadcza o problemach z hipokampem i nie ma na nie  zlotego srodka. Trzeba mniej cpac. A najlepiej wcale 😎


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Pazyfea - 10.09.2022

O to po wyplacie trzeba zainwestować a jak nie pomoze to chyba w koncu czas bedzie przestać brac bo aizhaimera boje sie ogromnie


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Beeniepatu - 10.09.2022

Wiadomo. Lepiej z parkinsonem ulac, niz z alzheimer'em zapomniec wypic


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - Dupsko - 10.09.2022

(10.09.2022, 12:41)beeniepatu napisał(a): Z takich rzeczy to ginko biloba (milorzab). Sprawdz sobie apigenine. Takie objawa swiadcza o problemach z hipokampem i nie ma na nie  zlotego srodka. Trzeba mniej cpac. A najlepiej wcale 😎

Mądrego dobrze posłuchać, od siebie polecę też taki grzyb Jeżówkę i różeniec górski z magnezem.

Oczywiście samo w sobie to chuja da, najlepiej na pamięć jest uczyć się i dużo czytać, jednak powinno do tego pomóc


RE: Jakie są objawy zażywania narkotykow? - JokerRC - 26.09.2022

Wiem po sobie nie przestrzegasz bhp to masz beret poryty 🙄