Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dodatki do przeglądarek - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo w sieci (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Dodatki do przeglądarek (/showthread.php?tid=1140)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dodatki do przeglądarek - fiodor - 08.06.2023

Jasne że lepiej mieć, zawsze to dodatkowa ochrona


RE: Dodatki do przeglądarek - Quaresma - 09.06.2023

Bez VPN nie łączę się z nami internetem wogule


RE: Dodatki do przeglądarek - horsii - 09.06.2023

fiodor  Dodatkowa ochrona - co przez to rozumiesz? 
Agresywny marketing (szczególnie na youtubie) tych wszystkich vpnów to zwyczajne pierdolenie, wymyślanie na siłę korzyści które niby "zyskasz" używając vpna. Że "anonimowość" - co to za anonimowość, jak płacisz za vpna ze swojego konta bankowego?

VPN może sie przydać kiedy np. jesteś w kraju w którym na torrentowanie nie przymyka się oka (tak jak u nas), kiedy musisz ukryć swoją tożasamość (adres ip etc.) ze względów bezpieczeństwa - większość ludzi tak naprawdę kompletnie do niczego nie potrzebuje VPNów bo większość ludzi czyta tylko wiadomości, przewija facebooki itd., ogląda filmiki, zrobi zakupy, takie pierdoły.


RE: Dodatki do przeglądarek - fiodor - 09.06.2023

Głównie chodziło mi o ludzi, którzy kupują RC, ale dla siebie czyli nieduże ilości. Wiadomo, że jak służby będą chciały to raz dwa to ustala, ale gdy wpadnie sklep. Nie ma dowodu wpłaty, a tylko np. na stronie numer IP, z którego złożono zamówienie to nie będą każdego sprawdzać. 
Nie no dobra, widzę jak mam Ci odpowiadać, że chyba też uległem propagandzie hehe


RE: Dodatki do przeglądarek - Bam - 09.06.2023

ja polecam youtube AD BLOCKET PLUSSS Smile
ANTY REKLAMY Smile stop z reklamami na yt


RE: Dodatki do przeglądarek - Amnezja - 13.06.2023

Ja korzystam z VPN proton bardzo sobie chwale jak do tej pory


RE: Dodatki do przeglądarek - Buka - 23.06.2023

Ktoś używa/korzysta z AI ? Zna jakies fajne dodatki do przegladarek ?


RE: Dodatki do przeglądarek - KoneserTanichWin - 25.06.2023

Może nie do końca związane z tematem forum ale polecam Zoom+ - można sobie skrótem na klawiaturze otwierać zdjęcia/filmy zamiast musieć wchodzić w link i otwierać w nowej karcie Smile 

Przydatne jak ktoś zapisuje dużo zdjęć/filmików pod rząd a męczy go ciągłe klikanie na myszy


RE: Dodatki do przeglądarek - wwojtuss - 28.06.2023

Buka moglbys sprecyzowac swoje pytanie? bo wyglada to tak, jakbys pytal czy AI zna jakies dodatki do przegladarek XD sa tysiace roznych dodatkow, majace rozne funkcje, czego konkretnie szukasz? 

btw to tak, AI zna rozszerzenia do przegladarek XD 
[Obrazek: obraz-2023-06-28-062542104.png]


RE: Dodatki do przeglądarek - Haris777 - 04.07.2023

(08.06.2023, 18:12)Ouziv napisał(a): Jak w końcu jest z tym VPN?Bo już lekko zgłupiałem.Lepiej mieć zainstalowane i korzystać z VPN?Czy to bez różnicy.Może głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi :)

Lepiej używać,bo nie zapisują sie logi,choć w to musisz uwierzyć dostawcy VPN. Dobry jest NordVPN ale najlepiej płatny plan. Nord tez tłumaczy sie anonimowoscią i bezpieczeństwem i że nie zapisuje loginow. Darmowy i wystarczający jest Proton VPN. 
Zawsze lepiej używać,bo to zmienia Ci IP i przekierowuje przez bezpieczne serwery nie zbierające danych.
Dobra przegladarka to dackdack ma tez funkcje ale w becie narazie,blokowania trackerów sledzacych róznych firm.😉
(09.06.2023, 13:10)horsii napisał(a): fiodor  Dodatkowa ochrona - co przez to rozumiesz? 
Agresywny marketing (szczególnie na youtubie) tych wszystkich vpnów to zwyczajne pierdolenie, wymyślanie na siłę korzyści które niby "zyskasz" używając vpna. Że "anonimowość" - co to za anonimowość, jak płacisz za vpna ze swojego konta bankowego?

VPN może sie przydać kiedy np. jesteś w kraju w którym na torrentowanie nie przymyka się oka (tak jak u nas), kiedy musisz ukryć swoją tożasamość (adres ip etc.) ze względów bezpieczeństwa - większość ludzi tak naprawdę kompletnie do niczego nie potrzebuje VPNów bo większość ludzi czyta tylko wiadomości, przewija facebooki itd., ogląda filmiki, zrobi zakupy, takie pierdoły.

Tu sie pomyliłes co do płatnosci za VPN możesz opłacić go za pomoca kryptowaluty wiec mozna to zrobić anonimowo,lepiej go używać nawet dla zmiany IP na dowolne,zawsze to jakieś utrudnienie dla wscibskich. A dostawcy tłumaczą sie tym ze nie zbierają loginów do serwerów,ale tylko oni znają prawde  :D