Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6-APB - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 6-APB - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1145)

Strony: 1 2 3 4 5 6


6-APB - Opinie o produkcie. - Maniek - 27.09.2022

W tym temacie piszemy opinie i recenzje na temat produktu 6-APB ze sklepu Escobar.store


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 12.10.2022

wziąłem pierwszy na odwagę Podobno kultowa wspaniała zabawka, działanie podobne do emki, to eufogrzanie gasi pod każdym względem katynony, podręcznikowe działanie 6apb, ziomuś wrzucił przez całą noc 1.5g to pozginany był tak, ze go odcieło na dwie godziny. trochę długo wchodzi, ale też i długo schodzi Podobno kultowa zejście nie jest rozczarowujące, przy większych dawkach pojawiają się wizuale. 

zostawiam przybliżone dawkowanie 6-apb, z moich obserwacji wynika, że to dawkowanie jest chyba rozpisane dla freebase horsii stąd to rzekoma zaniżenie Podobno kultowa 
[Obrazek: Screenshot-20221011-163002-854.png]


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 13.10.2022

tez mi sie wydaje ze to dawkowanie dla freebasu, tak samo jest chociazby z kodeina bodajze (niech mnie ktos poprawi jesli sie myle)

czekam na pelniejsza recke PUDZILLA !


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 13.10.2022

wwojtuss pełniejszej recenzji nie będzie, działa podręcznikowo i tyle. To tak jakbym miał pisać recenzje po jednym grochu xD Przy cmc ma to sens, bo każdy sort wydaje się trochę inny w działaniu. A zresztą dla kogo ja mam te recenzje pisać, jak poziom tego forum jest jaki jest Podobno kultowa

badzmy powazni


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - Miszung - 13.10.2022

Gniecie bardzo?Napisz recke tez jestem ciekaw Big Grin pozdro


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 14.10.2022

Miszung e tam gniecie, zalezy co masz przez to na mysli. fizyczna euforia jest na wysokim poziomie, można usiąść, po prostu się nie ruszać i czerpać przyjemność z chwili. 


na obrazie nie ma rozpierdolu jak po 4cmc, przy większych dawkach migają kolorowe światła, lasery etc. 


faza długa i przyjemna, po to wstawiłem zdjęcie z psychonauta, po to napisałem podręcznikowe działanie, żeby przekazać, że było i trwało tyle co w tabelce. 


recenzja spisana, trip raportu nie będę pisać, bo to nie była faza warta tytanicznego tekstu. mogę śmiało polecić ten sort, bo jest w na prawdę korzystnej cenie, na zachodzie trzeba wyłożyć 20 jurków co najmniej za gram. 


temat o niebo lepszy niż jakieś spierdolone cmc, co po nim zwała obrzydliwa być potrafi i ciśnienie, którego nie wytrzyma żaden barometr. gdyby Polska zarzucała APB jakieś zamiast cmc, to by tyle przećpanych total drug headów po ulicach nie biegało. nawet po MDMA ciężej się pogodzić z faktem, że pizda schodzi, tutaj nie jest tak ciężko.


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 15.10.2022

Ciekawe jak wypada iv moze sie skusze wziac to zamiast 4cmc po recenzji pudzi wygląda apetycznie  Wink


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - paradise - 15.10.2022

Osobiscie wole 5mapb, bardziej euforyczne. 
Masz racje, tez mam tak. Gdy furany schodza nie ma tego cisnienia na dorzute i znikoma jest mysl "kurwa to juz koniec, ale jak to"


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 15.10.2022

(15.10.2022, 19:08)SztywnyMisza napisał(a): Ciekawe jak wypada iv moze sie skusze wziac to zamiast 4cmc po recenzji pudzi wygląda apetycznie  Wink

IV tego tematu jest zupelnie bez sensu


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - paradise - 15.10.2022

Beeniepatu Otoz to, oral przy furnkach najlepsze co moze byc, mam wrazenie ze przy podaniu per nos zmienia sie profil fazy