Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6-APB - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 6-APB - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1145)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 15.10.2022

(15.10.2022, 20:57)beeniepatu napisał(a): IV tego tematu jest zupelnie bez sensu

dlaczego tak sądzisz testowałem iv 5 mapb i to było coś pięknego Wink
myślę że przy tym też by bylo dość ciekawie


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 15.10.2022

SztywnyMisza z prostej przyczyny. Dzialanie IV jest zawsze loteria. W przypadku zanieczyszczonego zbytnio tematu, walac go IV juz nie ma szans na zadne ruchy

6apb jest zawsze watpliwa substancja


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 16.10.2022

waliem alfe pvp,phip hexa osiedlaki jakies iv i dalej żyje Big Grin a ty mi mówisz  o watpilowsci czy tam zanieczyszczeniu  towaru xDD o to sie nie przejmuje Wink myslalem ze raczej chodzi ci że faza będzie znikoma


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 16.10.2022

SztywnyMisza fair enough. Jak myslisz, ze jestes dla mnie kozakiem bo tak walisz, to nie. Nie pogratuluje Ci 😎 Bezmyslne takie podejscie, ale Twoje i nic mi do tego. Abstrahujac od bezposredniego wplywu substancji na mozg, przy 6apb rush jest opozniony przy iv. Wiec ta droga jest po prostu bez sensu, bo nie daje tego czego oczekuje sie przy IV. Kopniecia 'instant' i natychmiastowego efektu "wow"


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - fiodor - 17.10.2022

Piszecie, że dawkowanie z tej tabelki jest zaniżone. To założyć można, że o ile procent zaniżone ? Oczywiście najpierw sprawdzane będą mniejsze dawki.


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 17.10.2022

fiodor to nie tak, ze zanizone. Jest to orientacyjne dawkowanie dla 6apb w postaci kwasu solnego (najpewniej!). Bursztynian ma mniej samej substancji w sobie. Nigdy jednak nie wiadomo ile to jest. Dlatego lepiej jest podazac za dawkowaniem wskazanym w tabelce, na pierwsze spotkanie z substancja. Dodatkowo 6apb potrafi sie ladowac do 2h, dlatego nie mozna oceniac efektu przed uplywem takiego czasu


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - fiodor - 17.10.2022

Ok rozumiem, a wiesz może czy Esco ma HCl czy bursztynian ? Albo ktoś inny może podzieli się takim info ?


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 17.10.2022

Wszedzie lata teraz succinate - wiec watpie by u Esco bylo inaczej. Niemniej nie pobieralem jeszcze i 100% pewnosci nie mam


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - fiodor - 17.10.2022

Jeszcze jedno pytanko, dorzucanie np. po 4 czy 6 godzinach ma sens czy albo ?


RE: 6-APB - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 17.10.2022

6apb dorzucanie to tak bez sensu... Faza jest dluga i po niej afterglow a nie chec na dorzutki jak po ketonach. To czysci z sero, wiec dorzutki nie beda dawac spektakularnych efektow