Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? (/showthread.php?tid=1146)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - Bam - 06.12.2022

Tak masz rację na szczescie ja mam uraz do alkocholu bo u mnie w domu był z tym problem także omijam to z daleka... to ma też duży wpływ....


RE: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - Lady Giwera - 06.12.2022

Bam slyszalam o tym, są tendencje do picia bez kontroli, ale też często wstręt do alko.


RE: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - mati54 - 07.12.2022

(06.12.2022, 21:12)Lady Giwera napisał(a): Bam slyszalam o tym, są tendencje do picia bez kontroli, ale też często wstręt do alko.

Ja mam np wstret do alko, okej wypije ale jak juz musze do towarzystwa to takie ktore mi smakuje czytaj piwa kraftowe, nie czaje jak ludzie moga dalej pic te tanie szczochy bez smaku.

A co do tendencji to zauwazylem ze kobiety czesciej siegaja po używki, mowie to na podstawie sowjego srodowiska gdzie bez problemu znajdę parę lasek które pija wino z nudów w domu.


RE: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - Pazyfea - 07.12.2022

Wrdlug mnie zależy jakiego alkoholu jezeli wino to tak.
A wódka czy piwo juz niezbyt


RE: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - Szyderca - 07.12.2022

Jebac alko ruchac sie to jest Best oczywiscie kobieta mężczyzna


RE: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - DissoEnjoyer - 08.12.2022

Alkohol to zmora dzisieszego społeczeństwa, wciska się to jako coś co daje niby jakieś korzyści a to pieprzona narkotyczna trucizna XD Walka z alkoholem jako problemem społecznym jest najtrudniejsza, bo ze sprzedaży tego gówna państwo ma zyski. A no i rozpitym narodem łatwiej sterować wiadomo. Tekst świetny, ciekawa problematyka i czytało się równie przyjemnie. Sam chętnie może napisze coś o tematyce alkoholowej. Temat rzeka, czekam na więcej tekstów.

Poniżej macie reklame wódki w tv leciało kiedyś chyba. Patrzcie w jakim świetle przedstawia się alkohol, wykorzystuje znane osobistości do tego żeby sprzedać ten szit. Osobiście planuje pokazać środkowy palec koncernom i zamierzam rzucić alkohol jako postanowienie noworoczne. Oby sie udało !




RE: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - Lady Giwera - 08.12.2022

Pazyfea pozwól, że nie skomentuje. Uszy mi "zletły"
mati54 "Ja mam np wstret do alko, okej wypije ale jak juz musze" no to faktycznie Cię zmuszają, jedyne co musisz to się rano wysikać. 
Ja mam wstręt do hipokrytów 
"A co do tendencji to zauwazylem ze kobiety czesciej siegaja po używki, mowie to na podstawie sowjego srodowiska gdzie bez problemu znajdę parę lasek które pija wino z nudów w domu." łoj ze statystyką Ci do twarzy. Jak to uczeni napisali "są male kłamstwa, większe kłamstwa, ogromne kłamstwa i statystyki"
Szyderca Smile piękna puenta, lepiej bym tego nie skomentowała Smile buszek w Twoją stronę Smile


RE: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - tome3eqkks - 09.12.2022

oczywiście że lamka wina do obiadu jeszcze nikomu bardzo nie zaszkodziła, wręcz zaleca sie na trawienie Smile 

Właśnie dostałem 3 butelki winka prosto z Francji od znajomego za przysługę... będziemy smakować po troszku Big Grin 


[Obrazek: winko-france.jpg]


RE: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - Szyderca - 09.12.2022

Nie ma to jak chłop chłopu daje wino za przysługęPodobno kultowa hahahah pierdolem hehehe


RE: Czy umiarkowane spożywanie alkoholu rzeczywiście jest zdrowsze niż abstynencja? - Lady Giwera - 09.12.2022

tome3eqkks sauvignon preferowany szczep Smile .  Na zdrowie Smile