Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dział użytkowników - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Dział użytkowników (/showthread.php?tid=1151)



Dział użytkowników - Kajabuza - 28.09.2022

Zainspirowany wątkami chodźby z kolekcjami czy nawet swoim ostatnim o detoxie, a także wciąż kierując się ideą, aby Forum było również miejscem ciekawym które przyciągnie nawet najbardziej doświadczonych, że tak to ujmę, ale ambitnych czy wartościowych "ćpunków" 💜 wpadłem na pomysł, może trochę z kosmosu a może nie... 🤪
.
Mianowicie:
DZIAŁ UZYTKOWNIKÓW
.
W skrócie, bo mam kilka minut dosłownie.
.
Bez naliczania komentarzy ani plusików (to bym pozostawił szanownej moderacji ewentualnie gdyby ktoś naprawdę ambitnie cisnął)
.
Ktoś może np. miec jakaś cichą pasję jak przystefani stymulanta i chciałby zaloźyć wątek np. "Kolekcja kasztanowych ludzików od Userpluser"
.
Moderacja, co by nie zaśmiecać tak fajnego działu musi zatwierdzić wątek.
.
W wątku dajemy cząstkę władzy użytkownikowi tzn. możliwość usunięcia komentarzy które wg niego są "zbędne" w końcu to autorski wątek i fajnie jakby autor mógł choć po części trzymać rękę nad porządkien (przypominam brak ocen rep. oraz naliczania komentarzy)
.
Może też np od jakiejś rangi możliwość co by pokazać iż trzeba sobie zapracować na własny wątek w tym dziale.
.
Itd itp. Tak w skrócie, bo mi się pierogi rozgotują. 🤪
.
Myślę, że wielu z nas ma coś co chciałby wyrazić czy to artystycznie, naukowo czy odklejkowo 💜 i taki dział byłby fajnym być może akcencikiem.
.
Pozdrawiam. Bez odbioru. 😋



RE: Dział użytkowników - horsii - 28.09.2022

jak ktoś chce się "naukowo" udzielać to ma dział dyskusje o rc czy zdrowie i detoks, tam sobie można pisać artykuły, spekulować itd. jak naukowo ale nie zahaczając o tematykę forum, to hyde park, to jest forum o używkach. a jak ktoś chce "artystycznie" to także ma od tego hyde park i może sobie tam założyć wątek "moja piosenka o klefedronie".


po prostu napisz, że chciałbyś mieć specjalny kącik alfiarza gdzie móglbyś usuwać posty niepodzielające twoich...  egzotycznych poglądów które prezentujesz po tym jak się porobisz. Podobno kultowa


RE: Dział użytkowników - Szyderca - 28.09.2022

Oj oj oj kaja komplikujesz chłopie....


RE: Dział użytkowników - swo002 - 28.09.2022

powoli w bloga się zamienimy wtedy xD


RE: Dział użytkowników - Kajabuza - 29.09.2022

swo002 
bardziej to, by było coś w podobie obecnych wątków typu "kolekcja Czarnej" 💜 z tym, że w oddzielnym dziale i z możliwością usuwania zbędnych treści przez autora. Niby niewiele się zmieni, ale jednak sam fakt działu osobnego na takie wątki i lekka władza nad porządkiem wiele, by zmieniła moim skromnym zdaniem oczywiście. 😇
Taka tam. SUGESTIA. 🤪
Szydi nie komplikuję, tylko staram się patrzeć szerzej na możliwości jakie daje nam Forum i od strony psychologicznej też trochę, ale tu pozwolę sobie nie rozdrabniać się za bardzo. Pozdro! 
🙂