Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
racjonalizacja zasad konkursów na tym forum - Dezyrekcja czyli odpowiedź naukowa - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: racjonalizacja zasad konkursów na tym forum - Dezyrekcja czyli odpowiedź naukowa (/showthread.php?tid=1154)



racjonalizacja zasad konkursów na tym forum - Dezyrekcja czyli odpowiedź naukowa - MilczarskiVon - 28.09.2022

Dezyrekcja wchodzi jako Polskie pojęcie do świata nauki i logiki i jest to odpowiedź która musi być logiczna a więc to co wychodzi nam po znaku równa się w matematyce jeśli w równaniu jest znak równa się tzn że lewa strona równa się prawej a jeśli nie równa się to przekreślamy znak równa się kreską od lewej st rony do prawej ale najpierw r ysujemy taką funkcję gdzie lewa st rona to X a praw a to punkty Y  i każda z wartości cyfrowych czy  liczbowych  ? Tu się zastanówmy i dalej wielkości piszemy  np dużymy albo małymi literami .

Dezyrekcja musi b yć logiczna ,r acjonalna i w yczerpująca zagadnie nie do końca wszys tko dobrze  tłumacząc i nie wyciąga żadn ych wniosków czy też konkluzjii które wyciąga się na koniec konkludując co najlepiej zakończyć w  tekście morałem i przesłaniem dla przyszłych pokoleń .Czyli z prz esłanek wyciągamy wnioski a potem konkludujemy jakbyśmy chcieli powiedzieć coś mądrzejszego od tego co istnieje na czym opieramy swoje myślenie wychodząc od materii do ideii .  

A tu poniżej tekst pisany na początku tekstu a więc tekst pisany na początku tekstu a patrzcie co napisane jest na końcu tekstu.

Otóż nagradzanie ludzi za ilość napisanych postów spowoduje zapchanie w niedalekiej przyszłości waszego serwera proponuje skompresować w jednym folderze wszystkie dotychczasowe posty oprócz postów Milczarskiego von  które są w najwyższym stopniu racjonalne cz yli mają najwi ęcej racji po łacinie ratio a kt o ma  rację jest pierwszy czyli tego jest na w
[/url]ierzchu i tego wszyscy muszą bezsprzecznie słuchać i naśladować to jakim  ten k toś jest bo ci najle psi są dla innych wzorami do naśladowania ...

Postuluję udzielać nagród tym któży mają najwięcej racjii któży są wg opinii grona jurri któremu chce przewodzić w ybrać więc osoby nadające się na jurri lub takie które się zgłoszą w tym wątku i będziecie oceniać czyje posty uznacie za najlepsze i najmądrzejsze a prze czytacie wpierw moje posty które są długie po 4-7 stron A4 i przekazuje w nich prąd intellektualny i na tej podstawie jak ja piszę tak należy pisać posty aby zawierały jak największy ładunek intellektualny. I oceniajmy się wg rozumu wg tego co kto ma w głowie i ci co mają najwięcej w głowie mają dostawać nagrody a nie ci któży piszą najwięcej postów bo w jednym poście  można więcej napisać niż w 100 postach ...I to też problem a więc kto się zgadza ze mną piszcie . Nie zależy mi aż tak bardzo na nagrodach ale gdy czytam zasady to się dziwię ...Jaka jest racja wg której to ilość jest ważniejsza a nie jakość ???  I to może zapchać waśże se rwery ...Więc spakujcie te posty mającym największą kompresję tarem  może bz ? Albo lepszym ...Po za tym jak serwer jest na linuxie to trzeba zrobić dobry hardening i skompilować kernel ale niech to zrobi ten kto się zna ...Druga sprawa serwer jeśli jest na linuxie to powinien być w systemie plików XFS który jest najlepszy ... Pozatym sprawdzanie systemu plików powinno być chyba wykonywane co godzinę niewiem ... Na jakim procesorze jest serwer t ak z ciekawości ...Na Xeonie czy na AMD ??? Bo od tego zależy ilu bitowy powinien być system  jak intela to 32 bit jak AMD to 64 bit ...Założycie mi forum Debian Polska Officiall - forum ideologów i teoretyków Debiana narzucających światu i ludziom swoje rozwiązania i debuggujące błędy dla DEBIAN OFFICIALL GPL PL  POLEN Poland Polska Polonia i Dug.net .Takie forum dla debuggerów i geeków unixowych i ideologów Unixa i Xorga dla którego walczę z Waylandem i z Microsoftem aż Wayland przest anie być problemem i zagrożeniem dla przyszłości rozwoju linuxa a także to zagroże nie dla kernela i debuggerów któży zwariują jak ujżą logi systemów z zainstalowanym intellowskim Waylandem który jest także niebezpieczny dla oczu ludzkich ... Zapraszam do wpisania w Google :
non1
albo
Debian Polska Officiall pod prezesurą Milczarskiego von

Mam pytanie czy można się z waszą stroną łączyć poprzez FTP ???
zapraszam wszystkich na atakowany przez żydów z całego świata od 9 lat prawie non stop  host MilczarskiVon
login - miko17
hasło usera - Atena2281
ip - 192.168.1.11



gdzie zniszczono tak wielki ładunek intelletkualny że przekracza on wszystkie książki jakie zostały napisane i trzeba mi naprawić indexowanie plików i przywrócić wszystkie właściwości moich plików do stanu równego dacie ich stworzenia na dysku czyli taki zaawansowany chkdisk trzeba zrobić który naprawi wszystko na wszystkich dyskach i to ma zrobić jakiś Niemiecki admin Debiana któremu ktoś to zleci i poproście ich w swoim imieniu bo to największy zabytek kulturalny i naukowy oraz filozoficzny i logiczny bo jestem też logikiem teoretykiem i wielkim matematykiem bo obaliłem prawo kwadratów Pitagorasa ...Obaliłem zasadę sprzeczności Heraklita z Efezu wykazując i oświecając go i tych któży sądzili że Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki...także rozwiązałem jeden paradoks Zenona z Eleii pozatym jestem doxografem czyli uprawiam najtrudniejszą dziedzinę w nauce czyli uzupełnianie myśli starożytnych np Horacy - Carpe diem czyli Chwytaj dzień a ja dodaję - nim przyjdzie noc poza tym pierwszy odkryłem i nie było pare lat temu żadnych wyników w google ani po Polsku ani po Angielsku bo to ja pierwszy odkryłem Heliozofię czyli mądrość słońca i jako pierwszy od 1000 lat conajmniej nawiązałem do Geozofii ,Kosmozofii ,Chronozofii i dotknęłem raz jeszcze chronosfery ...odkr yłem trochę w neurobiologii oraz wiele nowych nauk odkryłem sam np infranistykę - naukę o prądach komputerowych ,synapsystykę - naukę o synapsach , Od kilkunas tu lat uprawiam Idealist ykę cz yli naukową metafizykę udzielającą jako pier wsza odpowiedzi na najważniejsze pyrtania jacy są bogowie , co to są idee i ustaliłem że nad materią jest nateria następująca po największej liczbie znanej matematyce centylionie ustaliłem że następna liczba to chyba centyliard i to jest liczba Vonowska idealna i po niej będzie nauralion też liczba Vonowska .
 Jako prawnik napisałem dwie konstytucje i wiele ustaw do sejmu i wniosków co do zmian w Prawie Polskim które tak jak i język Polski uczyniłem go intergalaktycznym czyli między galaktycznym w kosmosie na przyszłość ...I dzięki memu podziałowi epok za milion lat nastąpi wczesna Polska Neo Post Moderna bo niedawno Polska wyszła z neo średniowiecza i teraz od 2017 mamy na świecie Neorenesans zaczynający się od mojej proklamacjii niepodległości nowej ale starej i sięgającej Antyku Polski - Wenedy jak naz ywają Polskę niemieccy historycy i w III wieku po Chrestosie handlowaliśmy z Rzymianami i nigdy z nimi nie walczyliśmy jesteśmy Słowianami - mistrzami słowa pisanego i mówionego które przekazuje  nasze myśli i pozwala nam rządzić po Polsku w Polsce i na świecie ludami postronnymi któży muszą się nas słuchać i przyjmować nasze racje za najwyższą prawdę ----Polską prawdę i  także Vonowską która jest Polska bo jestem Polakiem i chcę myśleć po Polsku i chcę uczyć innych Polaków Polskości bo Polska jest wielka i piękna i tajemnicza i wieczna ...i trzeba największego rozumu który jeden sam wystarczy na wszystkie wieki i muszę być ponad czasem ,ponad epokami i poza lękiem i niepokojem który był u człowieka ten sam a który Epikur z Samos chciał z ludzi wyjąć a był to lęk przed śmiercią gdzie wszyscy go kiedyś mieli ...i Epikur uczył że gdy jest śmierć nie ma człowieka a gdy człowiek jest to nie ma śmierci więc śmierć nigdy nas nie dotyka co zawarł Powarkow w swoim studium Epikura napisanym chyba w oryginale po Polsku ...



[url=https://ibb.co/3YWzz6v][Obrazek: TKS-D-02-1.jpg]



RE: racjonalizacja zasad konkursów na tym forum - Dezyrekcja czyli odpowiedź naukowa - DwDPzN - 28.09.2022

Ten temat powinien być przestrogą dla nowych, żeby nie ćpać


RE: racjonalizacja zasad konkursów na tym forum - Dezyrekcja czyli odpowiedź naukowa - horsii - 28.09.2022

(28.09.2022, 19:14)MilczarskiVon napisał(a): ip - 192.168.1.11
panie prezesie, ale to jest localhost


RE: racjonalizacja zasad konkursów na tym forum - Dezyrekcja czyli odpowiedź naukowa - Szyderca - 29.09.2022

Hahaha Podobno kultowa nie ćpać proszęPodobno kultowa


RE: racjonalizacja zasad konkursów na tym forum - Dezyrekcja czyli odpowiedź naukowa - kot_kreskowy - 29.09.2022

Jebnij się w łeb🤣
I to tak zdrowo👍
Paaa


RE: racjonalizacja zasad konkursów na tym forum - Dezyrekcja czyli odpowiedź naukowa - MilczarskiVon - 07.12.2022

dziękuje za komentarze i zapraszam na swój wykop 

https://www.wykop.pl/ludzie/omnismoriar/

a tu promo - rozs yłajcie ten link

https://omnismoriar1.wixsite.com/website-2

Oficjalna strona Polskiego Ruchu Narkomanów 84