Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. (/showthread.php?tid=1158)

Strony: 1 2 3


Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - PUDZILLA - 30.09.2022

zacznijmy od tego, ze makalele to bylo konto tego hochsztaplera yalaska, sam sie do tego przyznal, ale nie to jest najgorsze, tylko to, ze klamal w momencie gdy mowil, ze to jego "kolega" i oddal mu sample
międzyczasie
[Obrazek: Screenshot-20220930-111203-771.png]

[Obrazek: unknown-133.png]

miedzyczasie robiąc sobie samemu laske nakurwiał reputacje dla pozoru "legitności" konta. dla mnie to jest wystarczający powód, aby tego usera wyslac do krainy z ktorej przybyl, czyli z dopka. jebana wtyka sprzedaje dupe konkurencji, tutaj ciagnie sample os escobara (swego czasu nawet podwojnie) na dopalajmy tez kurwa siedzi, albo gramy do jednej bramki jako forum, albo rozkladamy nogi przed kazdym do chuja.

dalej, juz mi sie o ta reputacje nie chce prosic, tlumaczyc, dlatego zostawiam tutaj to pasmo skrinów, moze niektorym da to do myslenia, wasza reputacja nie jest warta nawet zlamanego grosza,idac tym tokiem "rozumowania" to co niektorzy powinni miec przy nich 7 cyfer w reputacji, dlatego wnioskuje w imieniu Mocno Kryształowy horsii wwojtuss Alkopoligamia Szyderca o odebranie mozliwosci stosowania reputacji + i - userom yalasek i kaja. Nie zgadzamy sie i mamy dosyć takiego zachowania, uwazamy, ze skrecamy co raz bardziej w strone dopka i nalezy jak najszybciej to karygodne i patologiczne zachowanie zatrzymac.


[Obrazek: unknown-71.png]



[Obrazek: Screenshot-20220906-100324.png]




[Obrazek: Screenshot-20220906-100339.png]



[Obrazek: Screenshot-20220906-100350.png]


[Obrazek: Screenshot-20220906-100400-382.png]


[Obrazek: Screenshot-20220930-111047.png]


[Obrazek: Screenshot-20220930-111025.png]


[Obrazek: Screenshot-20220930-111012-375.png]

max 10 fot na post, wiec leca dalej


RE: Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - Mocno Kryształowy - 30.09.2022

Podpisuje się pod tym obiema rękami. Tak dłużej być nie może!  Chłop by matkę sprzedał za pakiet sampli , aby tylko skóro poruszać pod darmowy towar Podobno kultowa


RE: Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - PUDZILLA - 30.09.2022

[Obrazek: Screenshot-20220930-110938.png]


[Obrazek: Screenshot-20220930-110959.png]


[Obrazek: Screenshot-20220930-110700.png]



[Obrazek: Screenshot-20220722-231631-544.png]


RE: Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - Szyderca - 30.09.2022

Nic do nich nie mam , no ale tak jawne nakurwianie sobie wzajemnie reputacji  troche dojebane hehe Podobno kultowa
Podpisuję się tak samo,  bo trochę to chujem wieje.


RE: Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - horsii - 30.09.2022

Nie trzeba dużo mówić, popieram


RE: Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - kot_kreskowy - 30.09.2022

Nie popieram rozdawania reputacji na prawo i lewo, to fakt i masz z tym absolutną rację, ale nie można komuś odebrać takiego prawa o czym piszesz.
Takie moje zdanie. Ludzie powinni sami zrozumieć po co jest reputacja.


RE: Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - PUDZILLA - 30.09.2022

wątek tłumaczony od kwietnie, OD KWIETNIA!!! przez to poleciały na cycki nagrody za reputacje, czy my na prawde musiny sie stać drugim dopkoem, zeby zatwardziali obroncy tych idiotow zepzumieli do czego to dąży? w Kwietniu prosilem, potem zaczalem krzyczec, w koncu wyzywac, potem do admina poszedlem, zdjeli nagrody, potem jeszcze bardziej zaczalem obrazac, bo proceder sie nie zatrzymal, a wrecz w druga strone, zadne prosby, tlumaczenia, nic kurwa nie dociera, mam im laske zrobic, czy co do kurwy nedzy? cierpliowsc zostala wystawiona na probe


a yalaska to bym od razu wykurwil z forum a nie tylko zabral mozliwosc reputacji, za to jakimi kurewskimi zagrywkami sie posługiwał, KACPER/rufuz za obraze escobara dostal buta, a yalasek za oszustwo to po glowce ma byc glaskany czy po lulloku? tu chodzi o sprawiedliwosc, dlatego postuluje o odebranie mozliwosci reputacji


RE: Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - kot_kreskowy - 30.09.2022

A mnie to tam lotto. Już dawno pisałem, że dla mnie reputacja nie jest żadnym wyznacznikiem.
Liczy się tylko merytoryczność postów, tego co kto sobą reprezentuje.
Wiadomo, że TOP3 na forum to na pewno PUDZILLA , horsii , Beeniepatu
Niekoniecznie w tej kolejności😎
Reszta bije się o czwarte miejsce😉
Więc po chuj reputacja? Jako wskaźnik "lubialności"???


RE: Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - horsii - 30.09.2022

no i ja byłem przekonany wręcz, że za merytoryczność, jakość postów reputacja własnie powinna być przyznawana (między innymi), żeby każdy user miał na profilu szybkie "podsumowanie" tego jak się udziela na forum - nie z jaką częstotliwością, bo od tego jest licznik postow - tylko w jaki sposób, czy pisze posty o niczym czy się jakoś tam angażuje czy coś.

myślałem że to nie bez powodu nazywa się "reputacja" a nie "licznik kliknięć w śmieszny przycisk"

na innych forach o tematyce używek jakoś ta zasada o wiele lepiej działa - np. na hajpie, dopka nie liczę bo to już nie tyle forum, co interaktywny baner reklamowy sergiusz-shopów i kółko wzajemnej adoracji. plus na wielu forach o tematyce nie-używkowej na których się udzielałem też działała jak powinna i nie widziałem takich cyrków jak tutaj, przy 10x większej społeczności. dlaczego nie może działać u nas?


RE: Wniosek Formalny o uchylenie mozliwosci przyjmowania i przyznawania reputacji. - PUDZILLA - 30.09.2022

reputacja jako wskażnik rzetelności, prawdziwości i do ogólnej oceny. Kocie, to przecież też było wałkowane, tłumaczone od deski do deski, nie chce mi się znowu pisać rozprawki na ten temat, jednocześnie posługując się definicją ze słownika języka polskiego.

Na reputacje trzeba sobie zapracować, tak samo jak zatrudniam do swojej firmy np. horsii to oczywistym nie jest, że zapierdala dla mnie za darmo.  Wykonuje uczciwie i sumiennie swoją pracę (na forum odzwierciedla się to merytorycznymi postami), dostaje wzamian za to wypłatę, tak działa chyba ten świat, czy ja żyje na innej planecie Ziemia?? A przykład tych dwoch jest idealnym przykladem socjalizmu i rozdawnictwa, dystopijnego świata w ich głowach, w ktorych sie wszystko należy, każdy jest równy i mają wszystko za darmo nie dając od siebie nic pożytecznego.