Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bezpieczeństwo... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo fizyczne (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Bezpieczeństwo... (/showthread.php?tid=116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Bezpieczeństwo... - M100 - 14.04.2022

(11.04.2022, 01:18)Zenez napisał(a): Ewentualnie tulipan z szklanej butelki mógłbym również się przydać

Skuteczna może być wkrętarka albo wiertarka udarowa Big Grin

To taki żarcik Smile


RE: Bezpieczeństwo... - Szyderca - 15.04.2022

Dzwoni mi kosa XL Voyager od cold steel halo! Mam Voyagera polecam w 100% tnie wszystko jak brzytwa , moj trochę przytyrany ale scinałem nim drzewa dosyć grube


RE: Bezpieczeństwo... - dimiliki - 18.04.2022

można też zabespieczyć się w jakiś paralizator Big Grin


RE: Bezpieczeństwo... - MarekToZiomal - 19.04.2022

(11.04.2022, 17:07)Maniek napisał(a): Oczywiście, że najlepiej unikać bitki i jestem za tym całym sercem, ale niestety realia są takie, że np. ktoś kto "wychowywał" się na ulicy (w dodatku w najgorszej dzielnicy na mieście) ten wie, że to bardzo często jest niemożliwe. W takiej sytuacji lepiej być przygotowanym na najgorsze i mieć jakieś możliwości obrony.

Czyli moja dzielnica Confused


RE: Bezpieczeństwo... - Pazyfea - 29.04.2022

Ta albo remingtona colt z allegro Podobno kultowa
(08.04.2022, 17:09)Pazyfea napisał(a): Alfa ta to jest to czego alfiarze potrzebują !
Vapo = błogostan wystrzał eufori która wyzwala w nas zwierzę jeżeli chodzi o libido. Kazdy buch działa tak samo mocno i ten smak mmm to co każdy chyba najbardziej kocha w alfie to ten słodki smak niczym cipka 18 'nastolatki 
Sniff jeżeli wam mało to polecam na zmianę snif i vapo Idealnie się dopełnia wydłuża czas dzialania vapo to na pewno a zarazem dodaje nutkę speeda który fajnie działa w pracy (motywacja do pracy itd)


Sort oceniam na 9.8/10 a pakowanie 11/10 NIGDY jeszcze nie widziałem tak dyskretnie zapakowanej paki serio wow!
Czas realizacji tez zajebisty bo tylko 3 dni co w obecnych czasach jest bardzo dobry wynik!



RE: Bezpieczeństwo... - Kajabuza - 01.05.2022

Generalnie unikam bójek. Uważam że każdy spór można załatwić rozmową, ale zawsze noszę przy sobie paralizator (fajny patent ma bo jest na sznurku który zakładam na nadgarstek, jak napastnik mi wyrwie to paralizator już nie zadziała bo odłączy jakby mini Jacka) i skręcaną pałkę którą w robocie zrobiłem z rurki w którą przyheftowalem drucik, żeby fajnie sprężynowało (uznałem, że lepiej będzie ciągnąć) na końcu nakretka do której pasuje rączka od flexa, szlifierki kątowej jak zwał tak zwał a o to ona, bardzo mało miejsca zajmuje, planuje kupić teleskopową, ale ta samorobka jak lekko po ręce sobie jebne to współczuję jak ktoś na piszczel z całej pizdy dostanie albo na brodę. :

PS. Generalnie brzydzę się przemocą, nienawidzę agresji a ostatni raz na solo z 20 lat temu się ustawiłem, tak to ostrzegawczo raz czy dwa lekko pchnąłem czyjąś twarzą w ścianę) 


[Obrazek: 1651420156398742725371720605799.jpg]


[Obrazek: 16514202518308955546557129608982.jpg]


RE: Bezpieczeństwo... - Polono - 06.05.2022

Ja to w furze wozilem gazowke. Obecnie mlotek ale kupuje batona. Gaz i tak najlepszy do samoobrony jak ktos sie bic nie umie xd

A myslalem nad gwozdziarka ale cena kolo 1000


RE: Bezpieczeństwo... - Kajabuza - 18.05.2022

(06.05.2022, 17:40)Polono napisał(a): A myslalem nad gwozdziarka ale cena kolo 1000

XDD mówisz to narzędziu do wbijania gwoździ czy to jakieś slangowe określenie?

hulerkfow23 dobrze mówisz. Unikać walki, starać się łagodzić sytuację. Widziałem nie raz "solo" które kończyło się kopaniem w kilku jednego bo wygrywał.

Gniew można opanować spokojem. Wiadomo, że nie w każdej sytuacji, ale często spokojne, wręcz przyjacielskie mówienie do kogoś wkurwionego pomogło uniknąć bójki.

Wg mnie dopóki ręki nie podniesie czy nie rzuci się z łapami prawie zawsze można opanować sytuację spokojem.

PS. Przypomniała mi się domówka. Jakiś typ się dojebał bo tak miał z natury po wódzie i zaczął mi ubliżać, żeby sprowokować żebym pierwszy wyciągnął rękę. Ale wyczułem go i tak myślałem, że pierszy nie zaatakuje. Jak coś gadał ją tylko uśmiechałem się do niego tak "ignirancko" i widziałem jak aż buzuje w nim bo widzi, że jego słowa się dla mnie nie liczą. Ktoś powie "honoru nie masz" ale ja Wyszedłem z sytuacji zwycięsko bo w końcu odpuścił i tylko kipiało w nim wkurwienie a ja spokojny, wylizowany, wyjebane jajca Podobno kultowa

Tu bym przytoczył te słowa Buddystów dokładnie nie pamiętam z tym prezentem, że jak ktoś daje Ci prezent ale go od niego nie bierzesz to zostaje on w jego rękach czy jakoś tak Big Grin


RE: Bezpieczeństwo... - Polono - 18.05.2022

O narzedzie do wbijania gwozdzi xd Wgl wyskoczyc z czyms takim to pewnie wiekszosc by spierdolila xd


RE: Bezpieczeństwo... - Edek421 - 25.05.2022

Ochrona przede wszystkim, dobre przykłady