Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bezpieczeństwo... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo fizyczne (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Bezpieczeństwo... (/showthread.php?tid=116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Bezpieczeństwo... - M4xxdd - 14.07.2022

Po prostu lekko spanikowałaś ,pewnie ich postój nie był związany z Twoim pakunkiem.
Gdyby to byli policjanci to na pewno po odebraniu paczki zostałabyś zatrzymana ,a nawet jeśli nie to odwiedzili by Cie w domu.
Na pewno nie dali by Ci czasu na zutylizowanie zawartości paczki.


RE: Bezpieczeństwo... - PUDZILLA - 14.07.2022

M4xxdd a mi sie zdawało, że to jednak są ci słynni Oni Podobno kultowa


RE: Bezpieczeństwo... - M4xxdd - 14.07.2022

Gdyby to byli oni to:
nie pozwolili by na odebranie paczki jeśli wiedzieli by o tym że jest tam zakazana substancja.
na pewno nie stali by tak blisko paczkomatu by dali się zauważyć 
ich celem nie była by użytkowniczka tych środków bo wiadomo że tam nie ma nie wiadomo jakich ilości.
I wiadomo że prędzej czy później i tak to wyćpa. 
Za to: 
Ich celem byłby ktoś kto.. nadał paczkę 

Chyba że w policji pracują dzbany które obserwują paczkomat z bliska i dają podejrzanej po prostu sobie pójść. Takiej opcji też nie można wykluczyć.


RE: Bezpieczeństwo... - Mockryształów - 14.07.2022

M4xxdd  Pewnie masz rację, jednak wolę być panikarą i dmuchać na zimne.


RE: Bezpieczeństwo... - M4xxdd - 14.07.2022

I słusznie ,przezorny zawsze zabezpieczony.


RE: Bezpieczeństwo... - PUDZILLA - 14.07.2022

ci co panikują pierwsi wpadają


RE: Bezpieczeństwo... - M100 - 15.07.2022

Ja to zawsze tak mam, ze ktos mnie obserwuję ale wiem, ze to w mojej głowie jest . Na luzie odbieram bez stresu .
Raz mi sie zdążyło jakoś o 4 nad ranem odbierać paczkę akurat krawężniki przejeżdżały i huj . Pewnie jak bym zmienił kierunek drogi czy zaczął uciekać to bym zwrócił ich uwagę a tak to czego mieli się przyjebać ?
Paczkomat 24/7 czynny to kto mi kurwa zabroni o 4 odbierać .


RE: Bezpieczeństwo... - Mockryształów - 15.07.2022

Nie ma co panikować faktycznie PUDZILLA  ma rację z tym " ci co panikują pierwsi wpadają " ostrożność ostrożnością. Ale panikowanie z byle powodu może faktycznie zwrócić kogoś uwagę na nas i przypał gotowy Undecided


RE: Bezpieczeństwo... - KACPER - 20.07.2022

Tak na zarty troche Big Grin 
Z Twoja waga M100 to nawet krawezniki dogonili by Cie tylem... 
MUSIALEM! Big Grin 
Najgorsze wlasnie panikowac, robic nerwowe ruchy, grzebac w kiermanach gdy jada idziesz sztywno i chuj
Swoja droga Policja zna mnie, nie za wystepy narkotykowe lecz inne art, wlasciwie z imienia i nazwiska
aczkolwiek nigdy nie mam akcji, ze zaczepia mnie bez powodu czy to prewencja czy inni, nigdy. 
Po prostu robisz co robisz, ale nie rzucasz sie w oczy pracujesz, nie sprawiasz problemow na dzien dzisiejszy i zyjesz normalnie
a co pod stolem to pod stolem... 

PS. zwazka na facebooki Wink 

Buzka!


RE: Bezpieczeństwo... - swo002 - 17.08.2022

Przypominam żeby nie otwierać paczki bezpośrednio w okolicach paczkomatu,jak was chcą dojebać przy odbiorze to przy zamkniętej paczce można się wytłumaczyć że nie mieliście pojęcia co było w środku.
Jeśli paczke otworzycie i was dojebią z taką to mają możliwość oskarżenia was o posiadanie(już pomijając przypał o jaki się prosicie otwierając paczkę w miejscu publicznym).
Najlepiej wrócić do domu,upewnić się że wszystko git i wtedy zasiadać do rakiety.