Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bezpieczeństwo... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo fizyczne (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Bezpieczeństwo... (/showthread.php?tid=116)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Bezpieczeństwo... - Maniek - 26.10.2022

Gaz warto mieć przy sobie, chociażby ze względu na agresywne psy (czy nawet dziki, które można spotkać coraz częściej na osiedlach ) - nie zamierzam się bić z jakimś amstaffem, pitbullem czy tym bardziej dzikiem Podobno kultowa


RE: Bezpieczeństwo... - dimiliki - 26.10.2022

Gaśnice te niebieskie duże są zajebiste nie cierpię kolesi ze sprzętem mam ochotę od razu wsadzić im go w cztery litery


RE: Bezpieczeństwo... - mati54 - 02.11.2022

(26.10.2022, 05:12)Szatan69 napisał(a): Kto ma mnie scigac xD z patologia się nie zadaje juz. Kase to mi wiszą. A sprzet sie przydaje no  jak się idzie do nowego druida czy tam na niebezpieczne dzielnice. W pl sa jeszcze dzielnice gdzie patologia ciebie zaczepi bez powodu. A w ogóle to nosze by kogos zajebac mam taka chec ale w obronie wlasnej.


Po tym wpisie nie żałuje ze od dawna wszędzie autem


RE: Bezpieczeństwo... - Lady Giwera - 02.11.2022

Uśmiechem poczęstować, takim stonowanym ale szczerym. Jak się do nieznajomych na Polskiej ulicy uśmiechasz to albo odpowiadaja uśmiechem albo skrępowaniem, nie doświadczyłam innego scenariusza. Z drugiej strony temat przypomniał mi, ze potrzebuję kupić nowy śrubokręt z miernikiem prądu (gdzie jest poprzedni....?), noszony w torebce daje +10 do poczucia bezpieczeństwa i ma jeszcze dwie inne funkcje. Wink


RE: Bezpieczeństwo... - Beeniepatu - 02.11.2022

(26.10.2022, 05:12)Szatan69 napisał(a): Kto ma mnie scigac xD z patologia się nie zadaje juz. Kase to mi wiszą. A sprzet sie przydaje no  jak się idzie do nowego druida czy tam na niebezpieczne dzielnice. W pl sa jeszcze dzielnice gdzie patologia ciebie zaczepi bez powodu. A w ogóle to nosze by kogos zajebac mam taka chec ale w obronie wlasnej.



Ostatnie zdanie jest klasycznym absurdem logicznym. Przemysl jeszcze swoje podejscie bo bardzo trudno bedzie Ci wykazac wylaczenie bezprawnosci czynu zabronionego 😎


RE: Bezpieczeństwo... - tome3eqkks - 03.11.2022

Najlepiej trenować bieganie bo zawsze możesz spier do lić Big Grin ale jak ktoś ma Ci kosę ożenić to tego nie unikniesz no chyba że jakieś deja wuuuu Big Grin


RE: Bezpieczeństwo... - Lady Giwera - 12.11.2022

(26.10.2022, 05:12)Szatan69 napisał(a): Kto ma mnie scigac xD z patologia się nie zadaje juz. Kase to mi wiszą. A sprzet sie przydaje no  jak się idzie do nowego druida czy tam na niebezpieczne dzielnice. W pl sa jeszcze dzielnice gdzie patologia ciebie zaczepi bez powodu. A w ogóle to nosze by kogos zajebac mam taka chec ale w obronie wlasnej.

Rozumiem, ze musiało się w Twoim życiu wydarzyć coś bardzo przykrego skoro masz takie chęci. 
Zgłoś się do specjalisty (tutaj zero przytyku, tak serio), są ludzie, którzy mogą pomóc Tobie przerobić to co potrzebujesz. 
Współczuję Ci z całego serca.


RE: Bezpieczeństwo... - dimiliki - 12.11.2022

Szatan69 Lekarz oni ciebie tam potrzebują albo pograj sobie w GTA Podobno kultowa Ewentualnie pobaw się dzyndzlem


RE: Bezpieczeństwo... - Szatan69 - 13.11.2022

Jeden chce wyruchac murzynke itd mi sie sni po nocach ze niedaleko mnie rozbija sie samolot albo ze kogos zabijam i chuj tam jeden chcialby ruchac murzynke a ja bym kogos zabil ale wiem ze tak nie mozna to co do cholery mam kurwa leczyc ? Jedynie co moge leczyc to jebane uzaleznienie od tych zjebanych dopow ktorymi marnuje potencjał.


RE: Bezpieczeństwo... - Lady Giwera - 13.11.2022

(13.11.2022, 11:54)Szatan69 napisał(a): Jeden chce wyruchac murzynke itd mi sie sni po nocach ze niedaleko mnie rozbija sie samolot albo ze kogos zabijam i chuj tam jeden chcialby ruchac murzynke a ja bym kogos zabil ale wiem ze tak nie mozna to co do cholery mam kurwa leczyc ? Jedynie co moge leczyc to jebane uzaleznienie od tych zjebanych dopow ktorymi marnuje potencjał.

Wypada się cieszyć. W Twoim wypadku może być już tylko lepiej Wink.  Dużo zdrowia, im więcej "zdrowych" tym bezpieczniej na ulicy.

P.S. Jak już potrzebujesz "zajebywać" to tych, którzy przekraczają prędkość podczas jazdy samochodem bo koniec miejscowości. K-rwa dziś przez takiego delikwenta mój syn i ja jesteśmy w głębokiej żałobie.