Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Drobne zmiany estetyczne. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Drobne zmiany estetyczne. (/showthread.php?tid=1160)



Drobne zmiany estetyczne. - Kajabuza - 01.10.2022

Co zawsze osobiście miałem do zarzucenia Dopkowi to na pewno jakąś taką...
Chaotyczność w postach. To chyba dobre słowo.
Porządek musi być według mnie i czystość. Podobno kultowa
Dlatego mam taką skromną, malutką sugestię, aby to np. ukryć całkiem. No bo tak szczerze czy ktoś z nas jakoś szczególnie potrzebuje tej informacji? 🤔
[Obrazek: IMG-20221001-042004.jpg]
Podobnie to już taki mini szczegół, ale może by te wszystkie opcje:
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
[Obrazek: IMG-20221001-042211.jpg]
Ukryć w jednym prostym "Więcej" jak tu:
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
[Obrazek: IMG-20221001-042233.jpg]
Niby nic, ale moim skromnym zdaniem takie szczegóły są istotne i choć nie jakoś szczególnie dotkliwie, ale jednak wpływają na estetykę i komfort przeglądania.
🙂Pozdrawiam🙂

Cytując klasyka pewnego użyszkodnika:
"DLACZEGO WY MNIE W OGÓLE NIE SŁUCHACIE??? HURR DURR!!!" 😂
Chyba jestem ostatnią osobą wśród użytkowników która wciąż chce poprawiać jakość Forum na każdym możliwym szczeblu... 😀 A te potrzebne jak psu lustro obrzerne info o edycji posta to serio mnie aż boli jak jestem zmuszony edytować post, bo tylko mini chaos wprowadza w poście. Ble. 🤢



RE: Drobne zmiany estetyczne. - horsii - 03.12.2022

Cytuje kajabuze 

"Chyba jestem ostatnią osobą wśród użytkowników która wciąż chce poprawiać jakość Forum na każdym możliwym szczeblu "


HAHAHA Podobno kultowa


Beeniepatu musisz to sam przeczytać co on napisał bo jakby Ci ktoś to powiedział to byś nie uwierzył Podobno kultowa


RE: Drobne zmiany estetyczne. - Beeniepatu - 03.12.2022

horsii akurat uwierzylbym.
@"Kaja Buza" no i po co znowu katalizujesz spiny wrzucajac cos takiego? Odkad wrociles wczoraj, juz dwa razy 'jakosc' Twojego wkladu w Forum, musiala byc przeze mnie prostowana. A przeczytalem moze 5 wrzuconych tresci. Nie rob tak to wszystko bedzie git. Nawet jak tak uwazasz, to zostaw to dla siebie. Bo tu sa ludzie, ktorzy sie z Twoja opinia na Twoj wlasny temat, po prostu nie zgadzaja. I maja na to argumenty. Po co to? Jest tu wielu uzytkownikow, ktorych podobno szanujesz, a takimi wpisami pokazujesz, ze masz ich gdzies. A to my wszyscy tworzymy to Forum. Ty caly czas myslisz, ze jestes jedyny i najwspanialszy. No wiec wyprowadzam Cie po raz trzeci od powrotu z bledu - nie nie jestes. I to naprawde nie jest nic strasznego.


RE: Drobne zmiany estetyczne. - Kajabuza - 03.12.2022

Beeniepatu nie wiem do końca o czym mówisz, bo nie widzę postów niektórych. A jeśli chodzi o to, że chyba jestem ostatnią osobą która jeszcze stara się poprawić nawet drobne szczegóły, to nie świadczy o tym czy jestem wspaniały czy nie, bo Ty jesteś dla mnie wspanialszy od innych pod względem wiedzy merytorycznej. Czy z tego powodu mniej wspaniali powinni mieć jakieś ale? 😀 Tak. Uważam, że jeszcze nie spocząłem na laurach jeśli chodzi o moje duże wciąż intencje względem zmian.
*powyższy post pisałem z uśmiechem, zero smutków, zero złości. 😁 Miłej niedzieli. Pozostawmy już proszę tę sugestię wyżej postawionym. 



RE: Drobne zmiany estetyczne. - Beeniepatu - 03.12.2022

@"Kaja Buza" dzisiaj jest sobota. To Ty napisales, ze 'chyba jestem ostatnia osoba wsrod uzytkownikow, ktora wciaz chce poprawiac jakosc Forum...'? Czy nie Ty? To wyraz braku szacunku dla wszystkich, ktorzy ta spolecznosc tworza. Milego dnia


RE: Drobne zmiany estetyczne. - DwDPzN - 03.12.2022

Jestem na nie, moim zdaniem jest dobrze jak jest