Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zamiana nagrody za aktywność. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Zamiana nagrody za aktywność. (/showthread.php?tid=1162)

Strony: 1 2 3


Zamiana nagrody za aktywność. - Kajabuza - 01.10.2022

Wpadła mi do głowy sugestia,
aby wprowadzić uczciwą oczywiście możliwość zamiany ilości wygranych sampli na punkty przyznawane wówczas przez Moderatora.
Przykład: ktoś wygrał 5G, ale może zamienić to na, dajmy na to 3PKT za każdy gram.
.
Nie każdy zawsze chce lub może odebrać nagrodę w postaci sampli, dlatego uważam, że taka opcja, by była motywacją zastępczą dla osób które mimo wszytko pozostają aktywne.
😎
.
Druga sprawa to bonusowe punkty za wprowadzone do życia sugestie czy pomysły które wpływają jakoś na zmiany i rozwój Forum. Ilość? 
🤔
Przykładowo według uznania Moderatora czy Admina, w zależności od rozmiaru zmiany wprowadzonej dzięki sugestii użytkownika.
Była, by motywacja, żeby więcej myśleć nad rozwojem Forum?
🙂 
Myślę, moim skromnym zdaniem, że tak. 🙂

W sumie mogłem to rozłożyć na dwa wątki, żeby nabić sobie statystyki. 
🤣 Kjerwa. 🤣
Polak mądry po szkodzie. XD
Ale mam w zeszyciku jeszcze ponad 30 propozycji i sugestii także 
LANGZAM 
Pozdrawiam. 🤪



RE: Zamiana nagrody za aktywność. - kot_kreskowy - 01.10.2022

Masz na myśli punkty reputacji, czy jakieś inne punkty?


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - Kajabuza - 01.10.2022

Reputacji. Niby nic i wiem, że dla wielu osób nie liczy się reputacja użytkownika tylko faktyczna interakcja z innymi, kultura czy nawet poczucie humoru, ale jednak te parę punkcików zawsze coś.
😎 COŚ ZA COŚ 😎



RE: Zamiana nagrody za aktywność. - kot_kreskowy - 01.10.2022

Mnie to tam ryba, ale uważam, że jednak nagrody nie powinny być mieszane z reputacją.
Kurwa, ostatnio to strasznie dużo dzieje się wokół tej reputacji.
Zaczyna ona powoli tracić na swej domyślnej wartości.


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - Kajabuza - 01.10.2022

Dzięki Kocie za wyrażenie opinii. 🙂
Ale są też według mnie osoby którym te kilka punktów robi różnicę. Znalazłem fragment tego co pisałem na diskordzie jakiś czas temu:
[Obrazek: IMG-20221001-081907.jpg]
I serio coś w tym jest. Uważam, że sporo potencjałów się marnuje pod przykrywą chamstwa, dręczenia MINUSAMI itd. a wiadomo. Forum tworzą ludzie. Niektórzy może jako jakąś drobną ambicję sobie stawiają ową reputację. Dlatego szanuję też osoby które cenią sobie te punkty (nie licząc takich które nie wiele robią poza umniejszaniem innym, żeby samemu błyszczeć. Gardzę takimi) 
🙂

KJERWA MAM GRUBY NICK
😎AUUUUUUUUUU😎
(Sorry Kaja za Offtop) 
🤪



RE: Zamiana nagrody za aktywność. - kot_kreskowy - 01.10.2022

Tak, masz rację, że przycukrowanie komuś plusikami MOŻE spowodować dodatkową motywację do działania u tej osoby. Też tak myślę.
Natomiast co do srania minusami, to ja np stosuję to tylko w ostateczności i raczej rzadko się do tego posuwam. Uważam że dialog jest skuteczniejszą formą w wyprowadzeniu kogoś z błędu. 
Sam nieraz pierdolnę jakąś gafę i nie chciałbym otrzymać fali hejtu, a raczej wskazówki, gdzie popełniłem błąd.


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - Kajabuza - 01.10.2022

(01.10.2022, 07:40)kot_kreskowy napisał(a): Natomiast co do srania minusami, to ja np stosuję to tylko w ostateczności i raczej rzadko się do tego posuwam. Uważam że dialog jest skuteczniejszą formą w wyprowadzeniu kogoś z błędu. 

Pozwolę sobie zacytować, bo chodzi o konkretny fragment. I mówię całkiem POWAŻNIE co do tego co napisałeś, bo jesteś człowiekiem mądrym a nie zawistym. Ja przynajmniej nie czułem od Ciebie nigdy żadnego negatywnego VIBE'u, że tak to ujmę. 
I wszyscy razem:
KOT KRESKOWY NA NOWEGO
MODERATORA!!!!!!! 
🥳🥳🥳
🤪




RE: Zamiana nagrody za aktywność. - kot_kreskowy - 01.10.2022

KURWA, I ZNOWU NADGODZINY...🤣🤣🤣
Dzięki, ja po prostu mam dość liberalne podejście do życia. 
Ale nie, nie chciałbym piastować tak ważnego urzędu. To duża odpowiedzialność.

Ej, to naprawdę miłe ,czuć że ktoś pozytywnie o mnie myśli🤗


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - Kajabuza - 01.10.2022

kot_kreskowy taka prawda. 😎
Szczerze? 😅 Już dawno stwierdziłem, że jesteś dobrym "materiałem" na drugiego Moderatora jeśli taka potrzeba zajdzie kiedyś.
Kjerwa masz podejście zdrowe do życia i ludzi moim zdaniem. Potrafisz być stanowczy, poważny, ale i głupim czy wykwintym żarcikiem rzucić. 😎
❤️ Cud, miód, orzeszki. ❤️
🙂 SZCZERZE 🙂
(nie chce plusika, daj minusa jak coś, a co tam! Pokażmy jak się kjerwa tańczy przeciwko systemowi)
🤣



RE: Zamiana nagrody za aktywność. - Szatan69 - 06.10.2022

Dobry pomysł bo w sumie nie chce co weekend nakurwiac a punkty reputacji by się przydały Big Grin