Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zamiana nagrody za aktywność. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Zamiana nagrody za aktywność. (/showthread.php?tid=1162)

Strony: 1 2 3


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - Kajabuza - 06.10.2022

Szatan69 dziękuję, że podzielasz moje zdanie. W sumie też dla sponsora nagród mniej roboty. 
😎Pierd..a Empatia. 😎
💜



RE: Zamiana nagrody za aktywność. - wwojtuss - 07.10.2022

moze zrobic punkty osobnej kategorii i zeby za punkty  mozna bylo odebrac sample przy kolejnej liscie za aktywnosc
tak jakby zostawic nagrode na pozniej, ale w mniejszej ilosci nizeli mialoby byc odebrane od razu


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - Szatan69 - 07.10.2022

Tez nie glupi pomysł by za punkty odbierac nagrody ale to by trzeba było uregulować dawanie punktow reputacji by nadużyć nie było.


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - kot_kreskowy - 07.10.2022

Reputacja i nadużycia, to ostatnio chujowo się kojarzą. To zły dobór słów Podobno kultowa


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - Kajabuza - 07.10.2022

kot_kreskowy  wwojtuss Szatan69 na samym początku były nagrody dla osoby z największą ilością zdobytych punktów w ciągu tygodnia, ale ktoś wykręcił aferkę, że niby ja się koleżkuję z chyba M100 Kaj ja od serduszka dawał lajki. Podobno kultowa I Forum uznało, chyba nawet słusznie, że plusiki to akurat łatwo przekręcić po koleżeńsku. 



RE: Zamiana nagrody za aktywność. - kot_kreskowy - 07.10.2022

Nie wracajmy do tego. To umarło niczym Elvis przed laty. Z niektórymi rzeczami trzeba się po prostu pogodzić lub nawet zaprzyjaźnić.
Oczywiście że to była słuszna decyzja, aby z tamtych nagród zrezygnować. Wystarczą nagrody za aktywność. W zupełności.
Pamiętajmy też, że Escobar to nie jest święty mikołaj, a towar z nieba mu nie spada.
Druga sprawa, to jeśli elpatron czyta te nasze wypociny, to straszną bekę musi z tego cisnąć.
Bo wygląda to niczym wyścig szczurów. 
Takie moje przemyślenia na szybko.


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - Beeniepatu - 07.10.2022

Raczej jest zazenowany kot_kreskowy . Zrobil konkurs cotygodniowy, z zasadami, ze kazdy ma szanse zostac laureatem. A tu co chwile ktos chce, zeby bylo wiecej albo "tez", nawet jak warunkow nie spelni. Tak naprawde to juz nie powinno byc konkursu lub powinna wygrywac jedna osoba. Wtedy przynajmniej bedzie aktywnosci wiecej. Teraz ludzie licza posty sobie i jak juz wskakuja na liste to sayonara. Do tego liczylbym posty tylko w watkach wnoszacych cos merytorycznie. A nie pierdolenie o chopin'ie i wpada torba. Teraz jak ktos nawet bzdury gada, ktore tak naprawde sa szkodliwe dla rzetelnosci forum, to i tak moze ciedzyc sie z nagrody. Takze niech wszyscy dziekuja Escobar , ze trzyma konkurs wg ustalonych dawno zasad. Bo to wcale nie musi wiecznie trwac


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - kot_kreskowy - 07.10.2022

Dokładnie to samo chciałem napisać Beeniepatu 
To wcale nie musi wiecznie trwać.
Chociaż to pewnie i tak groszki i jest to wliczone w koszta.
Ja tam się i tak zawsze bardzo cieszę jak dziecko gdy jestem na liście🤗 i jestem za to bardzo wdzięczny.


RE: Zamiana nagrody za aktywność. - Kajabuza - 07.10.2022

kot_kreskowy też się cieszę. Nawet jak wiem, że nic z nagrody nie wyciupkam. 🤭
Czuję się wtedy jak Król King Bruce Lee, a jak 1 miejsce to dostaję takiego haju, że Alfa się chowa. 🤣
Kiedys po Twoim poście Kocie w którym był screen z rozmowy z S. gdzie pisał, że za kilka sampli się sprzedaliśmy przysiadłem i miałem w planach zrobić wątek w którym dokładnie obliczam ile dany użytkownik wygrał od początku łącznie, ale jakoś mi się odechciało... Tak, żeby przedstawić, że to nie jest kilka sampli, a użytkownik nie jest kupiony w cudzysłowie jedną paczką i wiele osób naprawdę pokaźne ilości zdobyło i cały czas zdobywa... 🤭



RE: Zamiana nagrody za aktywność. - kot_kreskowy - 07.10.2022

Wiesz gdzie ja mam zdanie tej kurwy. Tam nawet sam książe ciemności ma cykora zajrzeć 😎
A z tym hajem, to niech tak pozostanie🤗👍