Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja (/showthread.php?tid=1165)

Strony: 1 2


RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - Kajabuza - 01.10.2022

Żeby była jasność:
.
1. Utwory które tu wrzucę są tylko i wyłącznie zajawką po stymulantach, nagrywane w piwnicznych warunkach. Nie jestem i nie planuję być raperem. XD Jedynie po UŻYWKACH włączała mi się zajawka na KRÓLA RAPU. 😜
.
2. Pierwszy udostępniony numer był pisany pod wpływem [amf] a nagrywany pod lekkim pod-sty-mu-lo-wa-niem na RC. (an. hex)
.
4. Tak, tak. Kotku. 🤗😎
.
5. Do teledysku zatrudniłem do tańca jednego z naszych najlepszych Forumowych tancerzy Yalaska. TAK SIĘ KURWA TAŃCZY. 🤣🤣🤣
.
6. Mam jeszcze trzy utwory, z czego jeden z nich jest swoistym DISSEM na nie będę wskazywał pancami, a jeden zainspirowany zajawką na Czarną jak mi wkręciła film na swoje zajawki.💜 Trzeci to autotunowa diatryba. 😜
.
7. W żadnym z utworów nie wspominam o UŻYWKACH typu RC, klasyki, Marihuana, leki itd. jedynie nawiązuję do alkoholu jako ogólnie pojętym narkotyku w razie jakbym rozk*rwił rapgre i utwory miały, by trafić do szerszego grona (jak się naćpjam tak to widzę XD). Na dzień dzisiejszy nie mam w planach dalszej kariery ani zażywania. 🤪
.
8. To czy wrzucę następne utwory zależy tylko i wyłącznie ode mnie. 🤪
.
9. Pozdrawiam.
.
10. Zastrzegam sobie prawo do zaginania i deformowania. 🤭
.
11. Ten... Teges... Yyy....
Idę spać.
To !CZEŚĆ! xd
.
Ps. Nie było podpunktu 3. 🤣



RE: RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - Szyderca - 01.10.2022

Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - DwDPzN - 01.10.2022

Nie jest źle, dobrze wyszła ta nuta


RE: RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - wwojtuss - 01.10.2022

hahaha tez probowalem rapowac na stimach
a jak zwykle po przesluchaniu na trzezwo wypierdalalem cala nagrywke i zastanawialem sie "co ja kurwa robie"


RE: RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - Czarnahexx - 02.10.2022

Kaja jesteś Bogiem 
Super kawałek ❤️❤️


RE: RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - Kajabuza - 03.10.2022

Dziękuję Wam za dobre słówka.
😋
Tak myślę w sobotę wrzucę coś jeszcze.
SZCZERZE? 
🤣 Spodziewałem się samej beki. 🤣

wwojtuss 🤣 to jest klasyk. Całą noc coś piszesz/nagrywasz/robisz beat na FL zajawka, myślisz ale doyebane 🤪
a rano na zejściu takie:
O KJERWA CO JA ROBIĘ ZE SWOIM ŻYCIEM 🤣🤣🤣
I do kosza. 🤣



RE: RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - C84S - 20.10.2022

Dobra nuta i teledysk. Proszę o więcej Smile


RE: RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - kot_kreskowy - 20.10.2022

Człowieniu, jesteś SZEFEM😎
💪💪💪👍👍👍❤️❤️❤️🔥🔥🔥


RE: RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - Lady Giwera - 22.10.2022

(01.10.2022, 18:09)Kaja Buza napisał(a):
Żeby była jasność:
.
1. Utwory które tu wrzucę są tylko i wyłącznie zajawką po stymulantach, nagrywane w piwnicznych warunkach. Nie jestem i nie planuję być raperem. XD Jedynie po UŻYWKACH włączała mi się zajawka na KRÓLA RAPU. 😜
.
2. Pierwszy udostępniony numer był pisany pod wpływem [amf] a nagrywany pod lekkim pod-sty-mu-lo-wa-niem na RC. (an. hex)
.
4. Tak, tak. Kotku. 🤗😎
.
5. Do teledysku zatrudniłem do tańca jednego z naszych najlepszych Forumowych tancerzy Yalaska. TAK SIĘ KURWA TAŃCZY. 🤣🤣🤣
.
6. Mam jeszcze trzy utwory, z czego jeden z nich jest swoistym DISSEM na nie będę wskazywał pancami, a jeden zainspirowany zajawką na Czarną jak mi wkręciła film na swoje zajawki.💜 Trzeci to autotunowa diatryba. 😜
.
7. W żadnym z utworów nie wspominam o UŻYWKACH typu RC, klasyki, Marihuana, leki itd. jedynie nawiązuję do alkoholu jako ogólnie pojętym narkotyku w razie jakbym rozk*rwił rapgre i utwory miały, by trafić do szerszego grona (jak się naćpjam tak to widzę XD). Na dzień dzisiejszy nie mam w planach dalszej kariery ani zażywania. 🤪
.
8. To czy wrzucę następne utwory zależy tylko i wyłącznie ode mnie. 🤪
.
9. Pozdrawiam.
.
10. Zastrzegam sobie prawo do zaginania i deformowania. 🤭
.
11. Ten... Teges... Yyy....
Idę spać.
To !CZEŚĆ! xd
.
Ps. Nie było podpunktu 3. 🤣

Lubię sobie motocykle. 3.punnkt (hmmm Kotku juz przy 4. wiedziała, ze będzie 3. ). Mówią "rób wszystko po kolei", ja tam wiem, jaki człowiek taka kolej... ność. Myśli wygodne bardzo i bardziej fajnie wytorpedować  w rapsach. W przedszkolu było fajnie, rozwój na poziomie nieświadomej kompetencji i to uczucie, ze zawsze będzie "coraz to zajebiściej"
Wróć... Ukochaj swoje wewnętrzne dziecko. Jak to się robi? "a robi się to tak", "laj lalalajlaj lalallalalaj leżę sobie, nic już nie muszę". Chociaż nie do końca. Jakiś czas temu (kilka kiwnięć ogonem wstecz) usłyszałam dobry tekst i powtarzam głośno kiedy słyszę, ze coś musze. Heh mam 39 lat, kilka fajnych projekcji i świadomość, że "MOGĘ WSZYSTKO, A JEDYNE CO MUSZĘ TO SIĘ RANO WYSIKAĆ". Smile  Łapaj lajka skoro jest 3. Smile 
[Obrazek: jak-kot-i-mysz-1.png]


RE: RAPOWE "ODKLEJKI" by Kaja - Kajabuza - 27.10.2022

C84S  kot_kreskowy okej Podobno kultowa
"Z cyklu nie umiem śpiewać, ale spróbuję"
CIEKAWOSTKA
Jest to ostatni mój zarapowany... A raczej ZREALIZOWANY utwór. Czas pisania i nagrywania wokali jakieś 5h z przerwami na PH (program..mmm...harmonijny). Stąd może takie liryczne perełki jak:
"kogokurwato obchodzi, że gówno wychodzi z dupy twej na dniach". Podobno kultowa
STENIETY Alfa Pihp (Escowa najakkkk) nie dawała mi spokoju. Ja chciałem JUŻ TERAZ I KAŻDE SŁOWO NA TAMTĄ CHWILĘ BYŁO IDEALNE.
💪😎😄😄😄
(za mix i mast odpowiada Pan Yapa) q


SŁUCHAWKI WSKAZANE