Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Maniek - 03.10.2022

W tym temacie piszecie opinie i recenzje na temat produktu 3-CMC Bandit ze sklepu Escobar.store

[Obrazek: IMG-20221008-115733.jpg]


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 08.10.2022

Nikt nie probowal jeszcze? Dajcie znac jak ktos pobieral i testowal. Dzieki


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kiertnik82 - 08.10.2022

Też właśnie jestem ciekaw jak ten Bandit. Ja pobrałem, ale jeszcze do mnie nie dotarł...Jeżeli ktoś testował niech da znać Smile


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 08.10.2022

Kiedyś pamiętam że bandit bardziej speedował od pozostałych wersji 3cmc, ciekawe jak w przypadku tego sortu


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 11.10.2022

Poproszę o zdjecie bo szczury też oczami patrza :/

PPisal jakis post eskcobar ze zoltawe pablo tez czasem ineczej wygladalo niz ze strony wiec wole miec zdjecie od usera Wink


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 11.10.2022

Przeciez masz zdjecie na stronie sklepu 🤦
A to naprawde tak trudno jest wejsc na strone V i zobaczyc fote? Jak kogos to naprawde interesuje to chyba jest w stanie taki trud sobie zadac? Rece opadaja... Nie bede juz komentowal tego tekstu o szczurach co oczami kupuja. Jak ktos pobiera tylko z nagrod i jedyne co robi to zada wiecej konkursow i nagrod. Smiechu warte


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 12.10.2022

Pablo na stronie ładne przezroczysto biale a nie raz dostalem lekko zolte. Jak bedzie inne kolorem albo kosystencja oddasz hajs ?. Nie rob problemu ze ktos chce zdjecie od usera w reklamach zawsze tez inaczej rzeczy wygladaja Big Grin wam sie od tych nagrod w dupach przewracalo kazdy chwali tylko . ja chce realne zdjecie a nie z reklamy z strony.

Chuja wiesz o moim kupowaniu to na chuj piszesz xD

Daj ignoruj i bedziesz mial spokoj ja juz daje

Primo 3 to juz dwa albo  trzy razy robilem przerwe i nie nabijalem postow i nie bralem nagrod od kad jestem na forum zaraz podlicze ile kto doatal i wrzuce.

Sam zamowien  nie robisz bo niby nie cpasz to co mnie pouczasz xD


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - UltraKsiężyc - 12.10.2022

Szatan69  Nie żebym się czepiał,ale V wstawia zdjęcie danego sortu jaki jest dostępny.Escobar ma na pewno dużo pracy i nie ma czasu co chwilę zmienianie zdjęcie na stronie.Sorty zdarzają się różne nic nie poradzisz a jak tak bardzo Ci zależy na zdjęciu można grzecznie prosić kogoś na priv lub dodając własną recke wstawiając foto 
Na pewno pomoże to innym użytkownikom


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 12.10.2022

Dlatego jak nikt normalnie nie potrafi wrzuc tak zrobie mordo. Temat co dostane zrobie foty full hd napisze opinie i inni będą widzieć. Wiadomo ze czasem sort moze zmienic kolor nawet od glupiego lezenia wiec dlatego chciałbym zdjecie i opinie usera ale jak to problem to zrobie sam. Nie wiem za co minusy dostalem xD za to ze napisalem prawde ze tematu chlop  nie je i jak dobrze pamietam nagrody oddaje koledze a chce znawce grac tematu esckobara xD serio ? Ok ale ja nie bede nikomu dupy lizal i bede pisal jak jest a nie jak na zdjeciach z kiedys. 
(Przepraszam za oftop jesli problem dostac zdjecie i recenzje to sam zrobie na dniach ).


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 15.10.2022

3cmc Bandit

Wygląd:
Jak na zdjęciach,przezroczysto-żółte
krysztalki.
Na plus ze nie ma białego nalotu jak pablo który się lekko klei.

Zapach:
Lekki prawie nie wyczuwalny. Nie kurwi chemią....

Działanie:
Po 2 tygodniach przerwy poszło 200mg sniff na start .
Szczypanie w klame takie średnie.

Efekty pokazały się po 2-5 minutach. Wjechał  na chwile lekki nieogar. Taki speedowy. Po 10 minutach wyjechało stukanie noga i dobry humor. Jednak pablo był subtelniejszy i bardziej eufo.
Banit jest lekko mocniejszy i bardziej nachalny. Fajny żeby coś porobić po około 40 miutach działanie prawie znikło.

Po 50-60 minutach dorzutka 250mg. I powiemze na 2 minuty wjechał znów lekki nie ogar nie było to co kiedyś ale czuc moc.
Pablo jednak nie jest speedowy jak mi się wydawało... banita jest bardziej Big Grin

Jest chęć czegoś robienia i jest taki leciutki nieogar pierwsze minuty...ale taki fajny do opanowania. Jak ktoś lubi pobudzony polatac to polecac to będzie zadowolony bo jest pobudzenie takie trojkowe.

Ocena:
W starych czasach 6\10
Teraz 7.5-8/10

Libido cos up ale ciężko powiedzieć bo mam chęć robic pare rzeczy i nie mam czasu w głowie na myslenie o ruchaniu na pewno Pablo bardziej u mnie podnosił libido.

Tak od siebie mogę dodać ze jak po pierwszym pierdolnieciu w łep byłby ten mocny wjazd ze wszystko mozesz , jest pieknie w chuj czujesz się jak bys boga za stopki złapał to bym dał 9.5\10 a tak to trochę brakuje pięknego wyluzowania tylko jest pobudzenie cały czas Smile



Nie sugeruj się moimi dawkami.


Na każdego substancja może zadziałać inaczej lepiej małe dawki i wyczuć idealny moment.

Na poczatek polecam


Dla amatora :70-120mg


Dla średnio zaawansowanych 100-200mg


Dla zaawansowanych 250mg i w górę.


Sory za błędy i słabszej jakości zdjecia telefon do szpontow i melanżu ma słaby aparat


[Obrazek: 20221015-163623-2.jpg]

[Obrazek: 20221015-163748-3.jpg]

[Obrazek: 20221015-173317.jpg]

Coś w nim brakuje dla mnie ale w ogóle to jebniecie jakies ma.


I cena jest mega gites jak bierzesz od 25 w górę.
Porównując to pablo to jestem zaskoczony.

Może nie widać po moich fotkach ale towar przypomina wygladem to co u escobara jest na zdjeciu. W tym przypadku  beeniepatu miał racje.

Dodam jeszcze ze fajna substancja taka krystaliczna. Same krysztalki nawet małe a nie miał.