Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - horsii - 23.09.2023

3-cmc terrorist bandit elegancko się prezentuje, potem coś napiszę o klepaniu.

[Obrazek: ae25f37bba6957a373571bc535cb1fce.jpg]


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 23.09.2023

3CMC BANDIT
"Nie jestem dziewica". 
Po przerwie!!!
Mój trzeci raz z bandyta stawia go bardzo wysoko Smile

Opis pod zdjęciem: Smile 

[Obrazek: bandyta.jpg]



Bardzo dobrze speedujace na starcie, euforia uwalnia się po godzinie, dwóch w sposób bardzo płynny. 
Pozytywnie wpływa na koncentrację. 
Pozwala na pełen ogar. 
Nie trzeba dorzucać, wręcz warto się powstrzymać. 
Zaprojektowana w ciekawy bezpieczny sposób.
Euforia wjeżdża w sposób niedynamiczny.
Wjeżdża na libido. Smile 

Spotkanie uznaje za bardzo udane. 
Dziękuję Escobar 



RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - hidden - 01.10.2023

slyszac pogloski n.t. wyzej wymienionego bialego zlota wpadl w szal niczym berserk z gry heroes 4 i naklikal tam co nie miara, nim sie obejrzal a tu widzac wiadomsc od pablita, nie mogac sie oprzec czem predzej osoba czmychnela pod golebnik w poszukiwaniu przygod. nie zawiodla sie.
otworzyla machine tajemnic i jej oczom ukazal sie oslepiajacy blask ow zlota, zmuszajac do upuszczenia zawartosci i zasloniecia oczu, tak moi mili, oto 3-cmc bandit wlecial na salony.
[Obrazek: yUyYjC6.jpg]

pobiegl do zagajnika, prawie potykajac sie trzy tym przynajmniej kilka razy, utasowal wegoza na oko z dobra 150tka.
nie zastanawiajac sie dluzej sztachnal sie z banknotu z podobizna Boleslawa wiadomo jakiego.
jako ze dawno nie badal, czysty niczym Maryja Najswietsza Dziewica, w mgnieniu oka, o tak oka, pojawila sie lezka w tym ze oku, obok ktorego rozpuszczalo sie zlotko.
po uplywie kilku min, lekkiej walce ze splywem szczurek poczul odczuwalny przyplyw energii, powieki gorne sie oddalaja od dolnych (splywa juz nie czuc, oczko juz suche)
czuc jakby lekki "pulsujacy?" ucisk z tylu na potylicy "jak dawno zem tego nie czul" - pomyslal szczurek z usmiechem na twarzy kruszac kolejna brylke Podobno kultowa
jest wyraznie poprawiony humor, sa checi do dzialania, jest wszystko czego od trojki oczekujesz.
co tu robic, co tu robic? kombinuje szczurek chcac sie czyms zajac ale niestety ze wzgledu na kontuzje za duzo mozliwosci nie ma, na kompie muzyczka sobie leci, w reku telefon i szukamy jakichs atrakcji.
skonczylo sie tak ze gralem z 3h w brawl stars XD sluchajac muzyki i dojadajac w miedzy czasie jeszcze ze 3 lajny.
dobry jakosciowo temat ale pragne wziac pod uwage ze ostatnio bardzo malo badam i moja tolerancja nie jest jakos mocno wystrzelona.
w mojej subiektywnej ocenie temat jak najbnardziej warty uwagi
dzieki pablito Escobar za mozliwosc przetestowania tego smakolyku Smile
pozdro


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Szaryno123 - 02.10.2023

3cmc bandit 3g przerobione w dobę? Coś ten teges

Jest chęć czegoś robienia i jest taki leciutki nieogar pierwsze minuty...ale taki fajny do opanowania. Jak ktoś lubi pobudzony polatac to polecac to będzie zadowolony bo jest pobudzenie takie trojkowe. Można coś porobić posprzątać w domu itd. Faza 30 minut i dorzutka 200mg 
Cytat:Ogólnie testowałem od ducha 3cmc te jest jakby trochę mniej eufo. 


Różni się jednak 3cmc od 4cmc czuć ogromną różnice. 4cmc więcej dopaminy i sero, wiecej chęci do działania zaś 3cmc nie polecam walić ciągów bo potem nie działa 
Ogólnie dobra trójka 8/10

I zaskoczyło mnie pakowanie tu duży +
Jm


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Ku88baQ - 06.10.2023

Jest dostępny jeszcze ten inny odcień bandit?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - PIXA - 06.10.2023

Ku88baQ Miesiąc temu jeszcze był dostępny pomarańczowy spytaj najlepiej Escobar mogło się coś zmienić


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - horsii - 08.10.2023

Jak dla mnie to można zmienić spokojnie nazwe na "3-cmc terrorist", bo zostałem sterroryzowany porządnie, wąchnąłem parę dni temu 0,35, i nie wiedziałem gdzie mam nogi i ręce, i to mityczne klatkowanie którego nie uświadczyłem od dawna. Rozpierdalacz, łamacz pleców.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - C84S - 10.11.2023

aktualny sorcik wyglada tak


[Obrazek: 366791530-1271625266856377-189269106364292633-n.jpg]


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 11.11.2023

3 Cmc Banditt

"Się nie pieści"
"Nie pamiętam kiedy był mój ostatni raz - tolerka wyczesana"

Dość twardy
Mocno speedujący termos. 
speed 70/30 euforia

Mega podzielny:
Do testów 1,5 grama/24h minęły a zostało jeszcze 0,5g na wieczorna potańcówkę w remizie. Smile

Najmocniejszy z moich ulubionych Bandytów.
P.S. Nad ranem potrzebowałam złagodzić blantem, zauważyłam ze od 3 godzin uczę się niemieckiego na głos. 
Zobacz co głowa chowa... Wink
Dziękuję Escobar 

P.S. Bandyta z klasą:
-woła jeść,
-wola pić, 
-zasypia. Smile




RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 11.11.2023

"Wyrzuciłam Bandytę oknem a on wszedł drzwiami" Wink taki psikus. 
Zasnęłam, piękne 1,5 godziny.
Pukanie do drzwi.
- Kto tam?
- Smaka. 
- Jor nejm biczys.
- Bandyta.
- Zapraszam, nie stój tak w progu.

Przywitaliśmy się ponownie Smile :* 
Piękne Panie Nogi kierunek 

"Potańcówka W Remizie"
P.S. Bawmy się tak dobrze jak grubo bawili się Ci, którzy wygrali Naszą Niepodległość.
POSPANE
POJEDZONE
POSPACEROWANE
ZERO ZJAZDU!
POLECAM Smile 
PANOWIE POLECAM!