Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - KapitanKreska - 12.11.2023

Jak porównacie tego bandita do duchowej 3? Zarzuciłbym coś nowego. Kiedyś jadłem chyba pabla i było smaczne tyle że to było z dwa sorty wstecz. Jak ten bandit się prezentuje ?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 13.11.2023

KapitanKreska czego oczekujesz?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 13.11.2023

KapitanKreska  Ja po takiej recenzji Pani Kapitan Lady Giwera nawet bym się nie zastanawiał, jesteś ciekawy ? To łap bandytę.  Wink


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 14.11.2023

KapitanKreska napisz później czy jesteś zadowolony, albo jak bardzo jesteś zadowolony. Smile


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 14.11.2023

Nagroda wpadła jakoś tydzień temu cóż mogę powiedzieć kryształki przezroczyste smyra lekko przy aplikacji  bardzo szybko wchodzi efekty czułem już po jakiś 2mintuach jak nie mniej włączyła się gadatliwosc pocenie rak, chęci na browarki ogólna poprawa nastroju na pewno ta trójka ma więcej eufo tak 60/40 działa około godziny co wypada bardzo dobrze śmiało pobierać daje tej trójce moce 9/10


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 14.11.2023

KapitanKreska Nie ma co porównywać 3cmc ducha do 3cmc escobara 
Bandit to prawdziwy terrorysta dosłownie i w przenośni piękny wypierdalacz eufo wchodzi prawda szybko. 
Ps. Uważajcie żeby faktycznie dobrze był rozkruszony mój niby dzisiaj też był a jak poszła kreska to kryształ jakimś cudem wpadł mi do gardła xD


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Martin - 16.11.2023

Sorcik prezentuje się nastepująco 
[Obrazek: IMG-20231111-115804.jpg]

Jakiś czas temu dostałam go nieco w swoje łapki jednak niestety mi nie podszedł pierwsza kreska dała tylko pół godzinki przyjemności i może godzinę działania a później to już tylko jedna wielka odkleja i niegar na bani wstrzymałem się z tą opinią ponieważ wina mogła leżeć gdzieś po mojej stronie zwłaszcza że bandit zbiera dość pozytywne opinie od użytkowników. Żeczonej substancji jeszcze trochę mi zostało jeżeli coś się zmieni to za kilka godzin ale doślę sprostowanie.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 16.11.2023

Martin No właśnie ten sort właśnie powoduje lekki nieogar ale mi to absolutnie nie przeszkadza wręcz przeciwnie podoba mi się to . Jakie dawki walisz może to kwestia zbyt dawki i dlatego Cię odkleja?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Martin - 16.11.2023

Lifeisbrutal zbyt duże czy zbyt małe? na starcik po miesięcznym detoxie poleciała kreska 200mg na start no i dwie bombki 400 i 450+snif 250. Nie dosnifowałem do pierwszej bo nawet nie zauważyłem wejścia po 1,5-2,5h zjadlem drugą a po 30-40min sniff. Ten głupi rozjazd w czasie mógł spotęgoać odkleje. Ale właśnie zjadłem 250mg jakiś czas temu i objawy się powtarzają.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 16.11.2023

Martin 
Ładujesz 600mg mocnego w chuj klefa i dziwisz się, że Cię odkleja od rzeczywistości? 😂
To tak jakbyś przypierdolił sobie siekierą w stopę i był zdziwiony, że palca nie ma...

Mniejsze dawki mordo i będzie git👍