Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Martin - 16.11.2023

kot_kreskowy nie chodzi o to że jestem zdziwiony że mnie odkleiło tylko dlatego że był to jedyny efekt. Gdyby działało prawidłowo nie jadł bym tak dużo ale jak wcześniej wspomniałem pierwsza kreska i działało tą godzinę a później całkowity brak przyjemności może lekka stymulacja. Gdyby mnie odklejało ale czułbym działanie takie jakie miało być nie widziałbym żadnego problemu.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 17.11.2023

Martin 
To w końcu "odklejenie było jedynym efektem" czy jednak "pierwsza kreska działała godzinę"?
Żeby znaleźć odpowiedź dlaczego tak jest potrzeba więcej informacji o szczurze bo to może nie jest wina sortu a wypłukania Twojego ciała, chociaż powiem szczerze, że patrząc po Twojej aktywności i postach, raczej nie wyglądasz mi na kogoś kto nakurwia non stop.

Nie wiem o co kaman. Może to po prostu kwestia osobniczych preferencji.

Bierzesz jakieś leki?
Dieta?
Wszystko ma znaczenie.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 17.11.2023

Martin Trzeba się liczyć też z tym że na każdego inaczej działa dana substancja u jednego będzie to na plus  u ciebie jako uboki. 600mg no to ładnie osobiście tyle bym nie zajebał bandit


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - C84S - 17.11.2023

Z tego co słyszałem i zauważyłem po sobie, powinno się brać 3-5 kresek (powiedzmy tego 1g) i na tym poprzestać, potem jest to marnowanie towartu.
Ale tak szczerze kto tak robi? Może nieliczni. Większość szura tak długo aż im towaru zabraknie  Cool


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 17.11.2023

C84S Trzeba mieć silną wolę żeby przestać na 3/5 kreskach ale zdarzają i się tacy. 
Czy marnowanie towaru? Na pewno w jakimś stopniu trzeba walić coraz to większe kreski


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - C84S - 17.11.2023

Lifeisbrutal i te kreski juz nie klepią tak jak pierwsze, szuraszy by tylko szurnąć Smile Późniejsze robisz już bez opamiętania, byle by zrobić  Podobno kultowa


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Ku88baQ - 19.11.2023

Bandit w formie dużych brył momentami ciężko skruszyć na pył pod światło pięknie się mieni. Działanie zdecydowanie w stronę dużej euforii prawie niewyczuwalny speed.
Mocna trójka jedna z lepszych Escobar
Impreza wciąż trwa ciężko oderwać się od wora zero zmęczenia ciągła chęć na wrzuty


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - psyhol - 22.11.2023

Można aktualne zdjęcie sortu ?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Martin - 23.11.2023

kot_kreskowy Może nie jasno się wyraziłem, po pierwszej kresce nastąpiło ok.30 minut przyjemnej fazy do około godziny utrzymywał się stan lekkiej stymulacji czyli po prostu nie było źle. Jednak wszystko później to była już tylko odkleja i kardiozwała. Po 3cmc spodziewałem się jednak że działanie potrwa trochę dłużej niż pierwsza dawka stąd taki skrót myślowy. Nie chodzi mi o to żeby się żalić, nadawać na towar, ani szukać przyczyny takiego stanu bo każdy włączając mnie domyśla się podłoża problemu, nawet w pierwszej wiadomości zaznaczyłem że wina tego feralnego działania może być po mojej stronie. Jest to watęk przeznaczony na relacje z tego jak działa ten produkt więc opisuje dokładnie tak jak to było.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 23.11.2023

psyhol Jak dojdzie nagroda to ci wrzucę zdjęcie