Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 15.10.2022

Szatan69 uczciwa, fajna recka. Wszystko jasne, dzieki!


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - NO LOVE - 15.10.2022

Zapowiada się sztos Big Grin pablo wymiatał od zawszę mój numer 1 ale tu widzę pazur i inny rodzaj działania substancji Big Grin nie byłam pewna bo tyle tych nowych 3cmc 4cmc też kusi wyglądem  Heart


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 16.10.2022

No banit mocniejszy bardziej nachalny coś chciało się robić nozka caly czas tupala


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 17.10.2022

Ziomek odebral pake z banditem - dzieki Escobar . Pakowanie ponoc spoko, sort ponoc bardzo ladny, kolor duzo jasniejszy niz Pablo. Pozno odebral wiec tylko zdazyl mala linie wciagnac. Mowi, ze zapowiada sie taka typowa trojka. Wiecej po testach konkretnych

[Obrazek: IMG-20221017-215201090.jpg]


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - maciej112 - 17.10.2022

Dzięki Beniu za info, miałem się pytać jak to wypada do pierwszych sortów tej trójki. Pamiętam pierwsze sorty Bandita to rwało papę z dachu dobrze.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 20.10.2022

Dzień doberek😁
Co: 3CMC BANDIT
ROA: Sniff + oral
Wygląd: twarde kryształki niczym skała, kartą ledwo dało się pokruszyć.  Karta pękła🤭
Uciekające kryształki 
SNIFF
Dwie lagi 100mg posypane na parapecie w toalecie dworca, jedna laga-nos kumpla,druga laga-nos kota.
7gram podzielone na dwóch, po czym ewakuacja z kibla na ławeczkę łapać promienie słońca oraz delektować się PRZECUDOWNĄ EUFORIĄ😎
A jest czym, bo wjazd sero jest od razu po spływie, który też sam w sobie jest bardzo znośny porównywalny z ambrozją😁
Po 30 minutach schodzi eufo, pozostawiając po sobie delikatny, jakby działający speed, który jest nienachalny aczkolwiek bardzo motywujący do dalszych działań. 💪
Całość trzymała dobrą godzinkę, po czym nie czuć ciśnienia na dorzutkę😎 Kurwa, jak ja to kocham, że możesz walić lagę bez konsekwencji, że upierdolisz się jak świnia❤️❤️❤️
To jest bezcenne👍👍👍
ORAL
Bombka załadowana w kapsułkę, ładunek~250mg
Załadowało się po ok 30 minutach.
Jedyna różnica jaką zaobserwowałem to dłużej trzymające eufo, które również jak przy sniffie, załadowało się jako pierwsze, by później oddać ten fajny speedek❤️😊😊😊
Mniemam, że to będzie gruby HIT🔥🔥
7 gram tego cudeńka otrzymałem w ramach nagrody, którą podarował mi kochany @"Kaja Buza" , a którą to zrealizował w ramach listy aktywnościowej najwspanialszy w świecie ELPATRON  za co ślucznie DZIĘKUJĘ 😁
SZTOS❤️
[Obrazek: 20221015-190309.jpg]



RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 22.10.2022

jak ma sie 3cmc bandit do 3cmc pablo? moglby ktos, kto probowal tego i tego, zestawic te dwa sorty ze soba?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 22.10.2022

Nie wiem ale po bandit nie czulem eufo a nachalnego speeda z nieogarem . Ale co organiznm to widocznie inne doswiadczenia . ja jestem wyplukany zyciowo ze wszystkiego xd


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - DwDPzN - 22.10.2022

(22.10.2022, 14:51)wwojtuss napisał(a): jak ma sie 3cmc bandit do 3cmc pablo? moglby ktos, kto probowal tego i tego, zestawic te dwa sorty ze soba?


Moim zdaniem Bandit jest i niebo lepsze. Jutro postaram się skrobnąć dokładną recenzję


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 22.10.2022

czekam z niecierpliwoscia, bo nie mam pojecia ktory sort pobierac Podobno kultowa