Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - JureKiler - 28.01.2024

kot_kreskowy  słuchaj ale to nie chodzi o to czy jest chujowy czy dobry (bo jest dobry) 

Ale jak ktoś przedstawia ci produkt i piszesz o niego to chyba docelowo chcesz ten co ktoś ci przedstawił i się umówiłeś a nie inny sort dobry sort?

Nie czaję trochę twojej narracji i tego tłumaczenia. Po prostu zaszła pomyłka i tyle napisałem do vendoora vendoor to normalny gość i rozwiążemy to normalnie.


Zaznaczę jeszcze, że skusiłem się na zakupy u escobara po zobaczeniu nowego sorta bandita tylko i wyłącznie. Bo zwykle zamawiam gdzie indziej


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 28.01.2024

JureKiler 
To skoro napisałeś reklamację to co ma na celu żalenie się tutaj?
Chcesz wywołać gównoburzę czy o co chodzi?
Bo teraz ja nie kumam Twojej narracji.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - horsii - 28.01.2024

ze przyszly odrobinę inne kamyki jak na zdjęciu, zgaduję...? Podobno kultowa 
jak dla mnie to ten sort normalnie wygląda. normalne kamulce. z opisu to to brzmiało jakby jakieś dziadowstwo przyszło, a to lekko inny odcień ma. przecież wiadomo że w jakichś miejscach sie bedzie rożnic troche kolorem. przecież to nie jest jakiś odpad.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - JureKiler - 28.01.2024

(28.01.2024, 17:38)kot_kreskowy napisał(a): JureKiler 
To skoro napisałeś reklamację to co ma na celu żalenie się tutaj?
Chcesz wywołać gównoburzę czy o co chodzi?
Bo teraz ja nie kumam Twojej narracji.

Kocie toż ty gówno z dupy byś zjadł za darmowe paczki 😂.

Po prostu po to jest forum żeby się poradzić porównać i opisać. Ja wiem że ty byś wszystko ojebal co byś miał. Dobra niepotrzebny offtop robimy dam znać po prostu co uzgodniłem z vendoorem jak odpisze skoro już tutaj temat poruszyłem.

horsii to dwa różne sorty.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kalakanin - 28.01.2024

Recenzja 3-cmc bandit
Realizacja zamówienia:
Zamówiłem ******************, kod otrzymałem w *************** Brak zbędnych wiadomości, kasa przelana produkt otrzymany zgodnie z zapewnieniami vendora. Pakowanie profeska brak zastrzeżeń.


Wygląd:
Sort który dostałem to całkiem spore kamulce (od 300 do 1000mg). Zamówione po publikacji nowego sortu jednak nie wygląda tak samo jak to co dostał hidden ani jak to co dostał kolega wyżej, odcień żłótości jest pomiędzy tym a tym. Sort prawie przezroczysty,  ale jednocześnie wyraźnie żółty. Jedne kamyki bardziej inne mniej żółte.

Zapach:

Mocno intenstywny, ketonowy,  troche przypomina stare szczyny (xd). Trochę się tym zawiodłem bo kiedyś jadłem 3cmc które było braktycznie bezwonne i białe więc ten smród MOŻE wskazywać na zanieczyszczenia ale nic pewnego ekspertem nie jestem.
Konsystencja:
Kamienie wyglądają na twardawe a jednak miłe zaskoczenie, bez problemu można je złamać w palcach a natępnie zmiażdrzyć kartą. Kryształ fajnie robi się na proch nie strzela po pokoju, nie musimy używać żandego moździerza czy tłuczka Tongue

Insfluacja:
Na blat posypane zostały dwa pasiury po 100mg (z wagi). Dawka wydawać może się mała jednak ostatni raz brałem jaki kolwiek stymulant w czerwcu wiec tolerka powinna być zerowa. Poszedł pierwszy równomiernie na dwie dziury. Spodziewałem się, że na początku ból będzie nieznośny, że będzie paliło a nawet jak ktoś pisał, że ból może promieniować po czasce jednak nic z tych rzeczy, przyjęcie bardzo przyjemne, ukłucie na początku po czym brak bólu. Nie wypowiem się na temat spływu bo po prostu go nie mam, cała substancja rozpuszczona w nosie.
Działanie:
Wejscie delikatne, uczucie potu na czole i pod pachami, lekko robi się duszno chce się chodzić po pokoju. Plan miałem na sluchanie muzyki jednak nie mogłem się powstymać i zadzwoniłem do ziomeczka. Ten zaproponował mecz w lola więc zagraliśmy i tu odpalił mi się czysty clearhead. Mega skupienie, planowanie ruchów przeciwnika, dobry plan na gierkę, robiłem przeciwników jak chciałem Big Grin Ogólnie do ziomeczka gadałem sporo głupich rzeczy ale chyna się nie kapnął. Po meczu (około 1h po przyjęciu) OGROMNA chęć dorzutki wręcz niepowstrzymana. przed tym jednak zszedłem na dół napić się soku, kilka zdań wymieniłem z ojcem raczej nie miał jak się zorientować, że coś jest nie tak (działanie wtedy raczej puszczało). Po powrocie poszedl drugi pas, nic spektakularnego, wejscie raczej łagodne brak nieogaru. Grałem dalej i gadałem se z ziomeczkiem. Miały być dwa pasy na testa, oczywiscie poszło ich wsumie 7 xD(wszystkie po 100mg) Chęć przyjęcia znowu OGROMNA po kolejnych pasach zacząłem mocno gryźć wargi i zaciskać zęby (polecam gumy). Ogólnie podsumowując w dawkach 100mg (W MOIM PRZYPADKU!!!) Działanie przyjemne ale lekkie i nienachalne. Clearhead i chęć rozmowy była, lekka euforia w tle ale bez przesady, jak coś robimy idzie się nad tym maksymalnie skupić i być w tym dobrym, nawet może lepszym niż normalnie. W porównaniu do innych recenzji które czytałem spodziewałem się raczej mocnej eufori, rozmazanego ekranu i nieogaru jednak dostałem raczej coś innego (co też jest w pożądku). Za około 2/3 tyg jak tolerka mi spadnie muszę spróbować przyjąc jednorazowo 200mg, mam nadzieję, że wtedy doświadczę tej eufori, rozlewającego ekranu i innych mocnieszych efektów o których pisali użytkownicy. PODKREŚLAM JEST TO MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA, WIEM, ŻE NA KAŻDEGO SORT MOŻE ZADZIAŁAĆ INACZEJ.
Zwała:
No tutaj troche słabo, zwała była mocna. Brak motywacji siły na cokolwiek dzień spędzony w łóżku (nigdy na pewno nie polece w melanz dzień przed pracą, melanz na tym tylko w piątek albo sobotę). Mimo braku bólu przy przyjęciu nos rozjebany ostro, dzisiaj dalej (a brałem w piątek) wyjmuje z nosa dziwne niezindetyfikowane żółto czerowne objekty. Boli mnie też trochę serce. Podsumowując tragiczna (nie chce wiedzieć co by było po nocce na tym w połączeniu z 0.7 czystej, a właśnie tak najczęsciej imprezowałem: 1g ketonu 0.7 czystej ----> club hehe chcoaż na pewnoi i to stestuje, w końcu nie po to kupiłem ten kamień żeby siedzieć po nim tylko w domu)
Podsumowanie:
Ogólnie spoko kryształ ale ciężko dać mi na ten moment obiektywną ocenę, musiał bym zajbać 200mg na hita bez tolerki KUURWA nie moge się doczekać TonguePP Na ten moment 6.5/10 ( na razie niska, bo kiedyś na ulicy dostałem niezindetyfikowany kryształ i w dawkach 100mg robił przyjemniej :/ zoabczymy za pare tygodni, jak coś napiszę nową recenzję z działania w iekszej dawce)
Pozdro wariaty trzyamjcie się


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - hidden - 28.01.2024

[Obrazek: lreIAYU.jpeg]
tak sie prezentuje aktualny sort.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 28.01.2024

(28.01.2024, 18:40)JureKiler napisał(a): Kocie toż ty gówno z dupy byś zjadł za darmowe paczki 😂.


Nie potrafisz jak człowiek normalnie się zachować tylko odpowiadasz jak ham?



(28.01.2024, 18:40)JureKiler napisał(a):  dam znać po prostu co uzgodniłem z vendoorem jak odpisze skoro już tutaj temat poruszyłem.



[Obrazek: Polish-20240128-193425194.png]

Kto wie, może Escobar uwzględni.
Choć wątpię.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - hidden - 28.01.2024

i dziala jak zloto, najebany 2 szczurki po 150mg i trzezwy jak swinia sie poczulem.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Escobar - 28.01.2024

Mamy teraz tylko jeden sort 3cmc bandit wiec nie ma pomylki w zamówieniu JureKiler   . Ten klient dostal produkt ten sam ktory kazdy z Was tu chwali. Te piekne przezroczysto biale krysztaly dostają brazowego nalotu. Pewnie warunki w transporcie to spowodowały ale wystarczy je przetrzec / przemyc to powinnny odzyskac blask. Nie ma to wpływu na profil działania.
Panie @jurek  dobrze znasz punkt 18 naszego regulaminu. Reklamacje i wszystkie problemy z produktami zalatwia sie ze mną drogą emailową. Skoro nie poczekales na moje stanowisko w tej sprawie tylko  publicznie robisz afere to ja w tym momencie koncze jakąkolwiek dalszą rozmowe z toba na ten temat.
pozdrawiam


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - JureKiler - 28.01.2024

Nikt nie zrobił żadnej afery tylko po prostu poradził się opinią innych użytkowników
Moim zdaniem po to jest forum żeby się poradzić, i żeby zobaczyć czy ktoś miał podobnie bo z tego co widać to każdy dostaje piękne duże białe kryształy tylko u mnie wystąpił ewenement nie sądzisz? 
Warunki transportu raczej nie mają wpływu na zapakowany towar próżniowo? Jak sie mylę to wyprowadźcie mnie z błędu 😂

Btw. Towar jest aktywny nawet bardzo nigdy nie podważyłem jego działania, to opinia testerów.