Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - hidden - 28.01.2024

Escobar mordo nie tlumacz sie z nalotu na trojce, to normalne ze takowy sie pojawia.
sort pierwsza klasa, pobierajcie poki jest Smile


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 28.01.2024

JureKiler Ale pierdolisz chłopie od rzeczy. Sort biały czy lekko ciemniejszy tak czy siak jest zajebisty patrząc na poprzednienszejsze . Nie miałem na testach nowego rzutu, ale właśnie pobieram w nagrodzie 😎
Escobar  Święte słowa 😊 " wystarczy przemyć i odzyska blask " hahha genialne stwierdzenie. A tak dodając od siebie to nie zdziwcie się jak kiedyś zabłyszczycie od tej chemii jak najjaśniejsza gwiazda na niebie 💎


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - JureKiler - 29.01.2024

Lifeisbrutal Japierdole rozmowa z cwiercmózgiem samplowego kółka wzajemniej adoracji, 

Posłuchaj zobaczyłem posta escobara z nowym sortem bandita tylko i wyłącznie dla tego się skusiłem na jego zamówienie, pisząc do niego zaznaczyłem że chce ten konkretnie nowy wsystko przeszło zajebiście i szybko od wysyłki po odbiór no i wyobraź sobie moje rozczarowanie otwieram wór a tam poprzedni prawdopodobnie sort bo miałem go jakiś czas temu i wyglądał tak samo (brązowo). 

Na dodatek za to że poruszyłem temat na forum bo chciałem się poradzić ludzi vendoor zakończył ze mną gadkę na starcie XD  Big Grin 


A te bajki wysnute z mchu i paproci że w transporcie uległ zmianie (zapakowany próżniowo) heh. Bez komentarza 

No i bez odbioru.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 29.01.2024

JureKiler 
Poczekaj, na spokojnie.
Mówisz każdy?
To teraz zobacz ile osób zgłosiło odbiór bandita i spójrz na daty.
Pierwszy odebrał hidden wlasnie ten krystaliczny.
kalakanin pisze że dostal coś pomiędzy tym białym a Twoim.
I teraz Ty dostałeś troche ciemniejszy od niego.
Wnioskuję że nastepne powinny pojawiać się conajmniej Twojego koloru badź zbliżone o ile będzie to ciągle ten sam wór i partia.
Prawidłowo przechowywany w odpowiednich warunkach magazynowania u Escobara nie powinien ulegać az takiej degradacji jak w trakcie transportu więc być może mogą zaistnieć jeszcze sytuacje że pojawi się czasem sort zbliżony do białego, choć to trochę wróżenie z fusów.
Klef potrafi się nawet rozpuścić samoistnie gdy przechowywanie jest chujowe a Ty czepiasz się, że zmienił lekko barwę.
To chyba nie jest fair.
I proszę, nie odzywaj się w taki sposób do ludzi jak napisałeś do mnie bo to boli.
Widzisz, ja nawet Cię za to nie zminusowałem, Escobar sam to zrobił.

A co do dyskusji na forum to tak, forum jest od tego, jednak reklamacje rządzą się swoimi prawami oraz przedewszystkim regulaminem. Wiesz o tym.
Pozdro


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 29.01.2024

JureKiler Zawsze kulturalna rozmowa w odpowiedniem kanale komunikacji z Escobar jest bardziej produktywna, 
niż pisanie publicznie jakiś "wątpliwości" zanim właśnie zdążył Ci odpowiedzieć.

Rozważ to na przyszłość, Pablo mimo że Kolumbijczyk to też człowiek i zna polskie realia.  Smile


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - SHOTON - 29.01.2024

W sumie ja już nie ogarniam typ dostał to co zamówił i dostał info ze nalot jest normalny wystarczy przemyc a i tak twierdzi że to nie to. No recenzja sama się pisze bo temat chyba dobry hah


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 29.01.2024

JureKiler Ćwierć mózg to jesteś co najwyżej TY. Ja nim nie jestem gdybyś śledził to co pisze na forum od A do Z to byś wywnioskował że sample są raz na dwa tygodnie. A zamówienia częściej to po pierwsze. Po drugie Escobar przestawił ci punkt 18 regulaminu także miej problem sam do siebie. Leci do mnie bandit i będę go faworyzował bez względu w jakim kolorze będzie.
 " Kryształ" jak sama nazwa mówi nie będzie wyglądał jak ten kryształ na pierścionku 💎💍 . 
Miej problem sam do siebie jak to rozwiązałeś tym bardziej, że Escobar napisał ci dlaczego uległo zmianie


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 29.01.2024

(29.01.2024, 10:38)Lifeisbrutal napisał(a):  Leci do mnie bandit i będę go faworyzował bez względu w jakim kolorze będzie.
 

To jest nieobiektywne.

Nie przesadzaj.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - horsii - 29.01.2024

Dajcie już spokój, temat ucięty i tyle.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 29.01.2024

Tak tak panie horsii 
Już przeparkowuje swojego rumaka Podobno kultowa