Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - GrzybeQ - 30.01.2024

GrzybeQ się melduję po przerwie. Bedę testował Bandziora za jakiś czas, ale już po fotkach widzę, że będzie petarda  Podobno kultowa


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 31.01.2024

GrzybeQ 
No tak, zapowiada się ciekawie 😁

Btw,
"Ten" grzybek o którym myślę? Ta ukraińska pała zbanowała Cię na tamtym burdelu?
Chemiczny z tej strony. Zmieniłem tu nick jak się przeniosłem tu.
Pozdro👊


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - GrzybeQ - 31.01.2024

No to ja. Witam, witam. Nie, ale tam już praktycznie jestem nieaktywny. 
Widzę, że fajne towarzystwo tu się udziela, więc grzech nie zacząć tu pisać  Angel


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 31.01.2024

GrzybeQ  miło Cię tu widzieć 😃
Tu jest wolność stary, normalni ludzie.
Jest też mnóstwo dobrego ćpania 😎
I kolejna wartosciowa osoba na forum.
Pozdro👊


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 31.01.2024

A co ma kurwa kolor do czego kryształu xD ja nie lubię przezroczystego jak szło podobnego do ice bo słabo na mnie działa. Ale działa.  Towar się utlenia i zmienia kolor normalna sprawa


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 02.02.2024

Właśnie dotarła do mnie paka z tym specyfikiem, jak przetestuję to podzielę się wrażeniami.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - GrzybeQ - 02.02.2024

Piękne idealne jasne kamienie. Działanie 10/10  Tongue


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Mef123 - 03.02.2024

Dalej jest sort z października?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - dzik - 03.02.2024

Mi ten Bandit nie za bardzo podchodzi, akurat Pablo z trójek jest dla mnie w sam raz. W Bandycie jest za dużo speeda i to bardzo długo trzymającego, dawkowanie też sprawia problem, bardzo małe szczurki nie działają, z kolei większe nierzadko prowadzą do paranoi oraz zawieszania umysłu, ogłupia po prostu.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - drpepper - 03.02.2024

Bandyta dotarł i w moje ręce. Paka oczywiście doszła szybko i bez problemowo.
Kryształ praktycznie bezbarwny, bezwonny. Organoleptycznie bardzo ładnie się prezentował.
 Na początku poszła próba uczuleniowa 10mg. Po wciągnięciu nie byłem do końca pewny czy to 3cmc bo w ogóle mnie nie szczypało. Odczekałem jakieś 50min i wrzuciłem na wagę 180mg i po skruszeniu do nosa. Wtedy lekko mnie zaszczypało. Poczułem po chwili działanie. Nie nachalny speed, słowotok, chęć do działania.
Po przyjęciu jeszcze 250mg na dwa razy w ciągu 1.5h poczułem, że zaciskam zęby. Rzadko mi się to zdarza. Chęci na dorzutki nie są jakoś ogromne. Da się powiedzieć nie. 
I co najważniejsze. Nie zatyka tak nosa i zatok jak inne sorty metaklefa. Wiadomo, zależy od dawki. Ale przy moich 0.5g na parę h miałem lekki katar. Po przepłukaniu zatok nie było śladu po tym, że coś aplikowałem.
Sort w mojej ocenie 7/10