Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 06.02.2024

kurvvisko Nie pisz kiedy dostałeś bo to przypałowe. Edytuj posta.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 06.02.2024

Lifeisbrutal poprawione, masz rację, dzięki


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kodow - 06.02.2024

Po ponad miesiącu bez chlorów, czyli całkiem sporo - miałem przyjemność spróbować tego badita. Znaczna przewaga speed, nad eufo ale to okej jak dla mnie. Zwała bardzo mała. Libido w normie. Czuć takie flow, muzyka bardzo dobrze wchodzi


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 07.02.2024

kalakanin Zależy jak trafisz. Jak już pisali utlenia się to i zmienia kolor. Przecież Escobar nie będzie stał z łopatką czy czym on tam to sypie i wam wybierał ten chce biały to będzie biały a tamten dostanie inny.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 07.02.2024

(06.02.2024, 20:52)kodow napisał(a): Po ponad miesiącu bez chlorów, czyli całkiem sporo - miałem przyjemność spróbować tego badita. Znaczna przewaga speed, nad eufo ale to okej jak dla mnie. Zwała bardzo mała. Libido w normie. Czuć takie flow, muzyka bardzo dobrze wchodzi

Serio jeszcze piszecie te bzdury o przewadze stim eufo kumate info ?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 07.02.2024

@up
To prawda. Te 'zabawki' korzystają z dostępnych zasobów w naszych organizmach w czasie rzeczywistym.
Czyli będąc wypłukanym z np dopaminy czy serotoniny nie odczujemy tej euforii tak jakbyśmy chcieli, a w jaki sposób odczuwają ją ludzie po długich przerwach od rc.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 08.02.2024

Ooooo kodow poczuł się urażony moim postem. Ja zadałem Ci proste pytanie wynikające z tego, że to czy poczujesz euforię czy empatię wynika z setki warunkow takich jak dieta, sen, regeneracja czy nawet ilość wypitej wody a Wy to piszecie jakby to miało jakieś przełożenie na fakty 😅😅😅


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Szarlatan - 08.02.2024

Ten nowy bandit wygląda obłędnie


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kodow - 08.02.2024

Lukas1985 z całym szacunkiem, serdeczny ********wulgaryzmy*******. Stwierdziłem że nie będę ci odpisywać nawet, tylko dam ci ujemną reputacje to żeś się przypierdolił, i musiałeś drążyć. Dostałem z nagród za aktywność temat, więc wypadało napisać opinie. Przedstawiłem moje subiektywne odczycia co do tego odczynnika, a ciebie to w oczy bolało jakbyś conajmniej musiał patrzeć jak ********wulgaryzmy****** -  (dziecinada)
Pozdrawiam
Kodow


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 08.02.2024

kodow mnie Twoje wulgaryzmy nie ruszają. To zachowanie dziecka lat 13 które nie umie normalnie odpisać tylko tupie nóżką. Czyms innym jest opinia a czymś innym pisanie bajdur o kumatym eufo speed indo. A minusujesz bo co miałbyś innego zrobić ? Sensownie napisać, że te proporcje mają takie przełożenie na rzeczywistość jak zeszłoroczny śnieg ?