Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 08.02.2024

Hej witajcie zdjęcia nie mam ale wygląd jak u kolegów wyżej przezroczysty Chociaż moje kamyki niektóre były już lekko brązowe ale to przez to że chwilę leżało i się utlenilo co nie zmienia że i tak był pyszny bandyta. Co do działania prima sort trójeczka trochę szczypie przy aplikacji bybajmie 2 pierwsze szczury potem jest okej po przerobieniu 3g zatyka nosek trochę ale bywało gorzej  speed i eufo są tu wyważone przynajmniej ja to tak odczułem jak dla mnie opyla się tylko z 5 szczurów zjeść max potem już tylko marnotracwo ale każdy wie jak jest trzeba do końca wora Podobno kultowa. Śmiało trójeczke polecam Smile


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Twilight Sparkle - 08.02.2024

(07.02.2024, 09:12)kot_kreskowy napisał(a): @up
To prawda. Te 'zabawki' korzystają z dostępnych zasobów w naszych organizmach w czasie rzeczywistym.
Czyli będąc wypłukanym z np dopaminy czy serotoniny nie odczujemy tej euforii tak jakbyśmy chcieli, a w jaki sposób odczuwają ją ludzie po długich przerwach od rc.

Nadal jestem pod wrażeniem jak wielu ludzi nie ogarnia że "z pustego to i Salomon nie naleje". I to jest wina proszku że nie klepie a nie przepranego do cna beretu. Może pan to tłumaczyć do usranej śmierci panie Kocie.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 08.02.2024

~ 3cmc bandit ~
Wygląd jak wyżej na zdjęciu wstawionym przeze mnie ❤
Ilość: 5g 
No to tak był sobie bandyta który lubił sobie strzelać lifeisbrutalik zapomniał o tym i rozejebał go na pół pokoju zabrał odkurzacza i wziu xd pozbierane xd później odkurzacz numer 2 pochłonął 200mg sniff aplikacja również nie bolała. 
Działanie: Co tutaj dużo pisać bandyta działa perfect czuć lekki speed, duże eufo na początku mi wjechało utrzymywało się z 15 minut później stopniowo malało. Czas głównie spędziłem na chillowaniu. Fajnie działa w połączeniu z snow wtedy daje konkret czape ja to zrobiłem 100mg snow i 100mg bandit w takich proporcjach wjeżdża mocno można się chwilowo odkleić. XD
Minusy : strasznie pocą się po tym ręce i to tak w chuj..
Ocena 9/10


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 08.02.2024

[Obrazek: 20240207-184732.jpg]

Przedewszystkim bardzo dziękuję za darmoszkę Escobar 💪💛


Wyglad i zapach;
Twarde kamloty strzelające dosłownie wszędzie o delikatnym ale wyraźnym zapachu klefa.

Nos;
Pieczenie oraz beton w nosie.

Działanie;
Zaaplikowano 150mg nosem + 200mg oral. Ładuje się w zasadzie natychmiastowo.
Euforia na początku delikatna trwa ok 20min po czym czuć głównie stymulację jednak z tą namiastką euforii z początku także profil typowo euforyczny.
Bardzo przyjemny w działaniu.

Niestety schody zaczynają się w miarę jak lecimy dalej.
Po trzech gramach zaczęło się zalewanie potem ciała. Całego ciała. Jakbym wyszedł spod prysznica, serio.
Pod koniec worka zaczęła się potężna nerwówka i zupełne rozklekotanie emocjonalne, które dalej trwa jednak już w nieco mniejszej intensywnosci jednak pewnie tylko dlatego że już odespałem trochę.
Dodać do tego należy jeszcze brak skupienia uwagi na czymkolwiek, zawieszenia uwagi oraz totalną irytację pierdołami.
Pisanie tego posta to jest udręka, szukam słów, nie trafiam w odpowiednie litery więc mam problemy motoryczne wiec jesli post bedzie jakoś chaotycznie napisany to sorry, i tak piszę go juz godzinę xd.

Reasumując;
Po testach snowa z nieba trafiłem do piekła.
Ten sprzęt zupełnie nie nadaje sie na dłuższe posiedzenia, maratony, do końca wora - zwał jak zwał.
Mniemam, że po kilku wegorzach jest ok ale jednak po 5 gramach niesie za sobą taki szereg uboków, że ja mówię NIE i to nawet pomimo bardzo dobrego działania.
I tak, wiem że w poniedzialek testowalem też 3cmc i troche juz wterdy nadszarpnąłem mózg, ale kurwa, żeby 3cmc niosło zniszczenia typowe dla alfy?
Ja tego nie potrafię zaakceptować.


Sort mogę polecić pod warunkiem, że zakończy się zabawę po jednym gramie, maksymalnie 1,5gr.
To powinna byc ilość która jest akceptowalna dnia następnego.
Natomiast wszystko powyżej to już należy byc gotowym na niechybnie zbliżające się big wpierdol.


Z szacunku dla ElPatrona pozwolę sobie nie oceniać tego sortu w skali punktowej gdyż byłoby to nieobiektywne.

PS
Dopóki nie przekroczylem 3gr bawiłem się kurwa zajebiście😎

Dziękuję za możliwość testu.
Dzieki Esco👍
Pozdrawiam

kodow 
Nieelegancko się zachowujesz.
Chłop stara sie wpoić podstawową wiedzę a Ty rzucasz mięsem?
Serio? 
To jest zachowanie nieakceptowalne i niegodne stsrego chłopa. Poleciał negatyw.

Proszę udać sie do kąta przemyśleć swoje postępowanie😎


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kodow - 09.02.2024

kot_kreskowy masz racje, niewiem czemu wziąłem to tak do siebie.
Lukas1985 przepraszam cię za obelgi i moje zachowanie, nie powinno ono mieć miejsca. Wydawało mi się że ty się niepotrzebnie przyjebałeś do mnie, a było zupełnie na odwrót, musiałem to jeszcze raz przeczytać na spokojnie żeby to zauważyć.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - daniel776 - 16.02.2024

zajebiście euforyczny sort przy dawkach 150-200mg max sniffi 300mg oral, świetnie działa doustnir i jest delikatny dla nosa,polecam


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - horsii - 20.02.2024

[Obrazek: MNksTC1.png]

3cmc terrorist


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - dzwudziesty - 20.02.2024

Kurwa zajebiście to wygląda. A jak profil działania? Dalej bardziej euforyczny?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - horsii - 20.02.2024

dzwudziesty kurde, wiesz co ja myślę jeśli chodzi o rozróżnienie speed i eufo przy 3-cmc... Podobno kultowa  kiedy samo 3-cmc i 4-cmc juz jest takim rozroznieniem.  Powiem tak - to jest dobre, czyste 3-cmc, wiadomo że prędkość na pierwszym planie ale rozsądna euforia to komplementuje. Nie rozpierdala nosa.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - SHOTON - 20.02.2024

Siemano Mordeczki recka z przed 2 tyg. 
Diament kruszy się si beż uwag. Smak bez lipy, wjazd super energia i chęć do kreatywnego myślenia jest, po 30 minutach dojadanie (sniff).  No i tu się zaczyna równia pochyla. Było super i mija 8 godzin (14 razy dojadalem ) dalej jest ok i  wpadam na pomysł idę do pracy rano 6:00. No i to był ɓład, po 8h czułem się poprostu jak pijany i to mocno. Później już speed nie działał i poszedłem spać. Do 8 h jest ok ale też nie na imprezę czy coś. Często trzeba dojadać i efekt na 20 -30 minut. Następna kwestia to zajebany nos że nie ma czym szurać po 8h i to giga strasznie. Tak że temat ok do 8 h ale raczej nie na imprezę chyba że będziesz w toalecie więcej niż na imprezie. 5/10 moja ocena i zaznaczam że jestem zwolennikiem przyspieszeń. Ale na sniff efuo też średnio można tu liczyć. Ogólnie nie narzekam ale nie wrócę po to Smile pdw mordy