Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 02.03.2024

Bandit 

[Obrazek: 2024-03-02-103924.jpg]

Na dniach recka 😎
Escobar Dziękuję ❤


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - horsii - 05.03.2024

[Obrazek: 8880Yec.png]


3-cmc bandzior

Bardzo ładny kamulec, jedna wielka bryła, aż szkoda było ją rozjebać. Podobno kultowa 

Ja wąchnąłem odrobinkę, 100 mg maksimum, bo napierdalać w kółko beta-ketony a potem pisać recenzje po maratonie 25g w 2 dni to bezsens. 

Działa elegancko, prędkościomierz wskazwał wysoki parametr speed , umiarkowana euforia, no cóż, nie ma co sie rozpisywać bo metaklefedron to pospolity proszek i każdy wie jak działa. Podsumować mogę tak, że temat jest bardzo dobry, mój kolega który zaaplikował pasa o wiele większego niż ja również był bardzo zadowolony z efektów. Po jakimś 1,5 grama zwałki brak, no nie ma się co przypierdalać bo jest tak jak być powinno. Polecam tego allegrowicza.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 06.03.2024

~ 3cmc bandit ~
Co tu dużo pisać poezja jak zwykle mocny wjazd przy małym dawkowaniu( jak na mnie ). 150 mg sniff robi robote lekko szmyra nosek mimo iż zapach jest naprawdę w chuj chemiczny , spływ bardziej dokuczliwy. Wchodzi szybciutko kwestia tego jak szybko spłynie nam do gardła u mnie od 5/10 minut i mogłem czuć się w pełni fazą. Wchodzi naprawdę mocno więc uważać z dawkami ogółem to:
* duża euforia taka dość potężna to jest jedna z lepszych trójek Escobara
* jak sama nazwa mówi bandit czyli total rozpierdol
Te 150 mg sniff zalało mnie serotoniną do takiego stopnia że aż strach myśleć co jest od 200 mg w górę.
Jeśli ktoś z was lubi mocno euforyczne trójki to będzie strzał w 10!
Ocena 10/10
Polecam 😎❤


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Snifcio - 08.03.2024

Czemu Bandit lepszy niż Pablo?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 09.03.2024

Snifcio Zależy co kto uważa za lepsze. Bandit zdecydowanie ma mocniejszy wjazd zalewa cię od razu euforia itp. Pablo jest taki bardziej wyważony


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Twilight Sparkle - 10.03.2024

3-cmc bandit jest w lekko beżowym miejscami kamyku, ma intensywny zapach, typowy dla 3-cmc. Suchy, średnio twardy kryształ może na oko z 3-4 gramy a reszta to mniejsze.

Dziala bardzo ładnie, czyli jest po nim w pierwszej kolejności szybko, a dopiero potem jest euforia.  Oczywiście piecze - ale do tego już jesteśmy wszycy przyzwyczajeni. Działanie rozkręca się do 10 minut, wiadomo jakie jest - ile można opisywać w kółko jeden i ten sam proszek który każdy jadł milion razy. Jest tak jak być powinno.

Działało intensywnie około póltora godziny, potem robi się słabiej, jest ochota na dorzutkę, ale ja musiałam się od niej powstrzymać, bo jestem odpowiedzialna, a jakbym wzięła dorzutkę to bym nie mogła wstać rano bo w ogóle bym nie poszła spać - a na tym polega odpowiedzialność jak zapewne wszyscy wiecie. Poza podrażnieniem nosa nie było w sumie żadnych efektów ubocznych. Polecam.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Supernova - 10.03.2024

Bardzo mocna odmiana cmc polecam gorąco


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 10.03.2024

Supernova Najlepsza ❤


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Supernova - 10.03.2024

Wiem dlatego spozywam hehe


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Tomaj_991 - 11.03.2024

Witam czy bandit jest bardziej przezroczysty czy brunatny ?