Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - chkthsout - 22.10.2022

Nie próbowałem 3cmc Pablo, więc się nie wypowiem jak porównanie, ale Bandit robi robotę na 100%. Jak dla mnie jest prima sort więc póki jest to nie sprawdzam nic innego.
Moje porównanie do Pablo Cherry - Bandit mocniejszy i na pewno mocniej speeduje, ale sposób działania praktycznie taki sam. Jak dla mnie Cherry idealne pod imprezę gdzie nie chcesz żeby ktokolwiek się dowiedział że coś było, a Bandit dla mocniejszych wrażeń. No i oczywiście oba nadają się na orgie  Big Grin

Edit: jeszcze informacja dla kogoś kto nie zna substancji, bo sam niedawno się nad tym zastanawiałem - na jakim poziomie speeduje takie 3cmc Bandit? To nie tak że szczękę chce wyjebać z zawiasów i biegasz bez celu, bardziej tak że ewentualnie żona zapyta "A co Ty kurwa tak żwawo chodzisz?"  Podobno kultowa


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 23.10.2022

(22.10.2022, 14:51)wwojtuss napisał(a): jak ma sie 3cmc bandit do 3cmc pablo? moglby ktos, kto probowal tego i tego, zestawic te dwa sorty ze soba?

Oczywiście, pablo to moje oczko w głowie, a bynajmniej eufo w nim zawarte🔥

W bandycie eufo jest i to nawet wysokie, ale odczuć je można tylko na początku bo później faza przechodzi w samego speeda. Sam speed jest przyjemny i nienachalny, myślę że bliżej mu do "bardzo mocnej motywacji" a niżeli do takiego czystego narkotycznego speeda. Jest przyjemnie😁
Nie ma tu tego euforycznego wypierdolenia jak przy pablo,które trwa jakby w nieskończoność.
Tutaj euforia jest tylko dodatkiem, wprawdzie wyraźnym i miłym, ale jednak dodatkiem.

Mając worek pablo ciężko jest przestać, a tu niby bandyta ale skłonny do zachamowań😉 
Nie ma ciśnienia na dorzutkę i jest to dosyć odczuwalne😎 co niewątpliwie jest dużym plusem tego sortu.

Fani trójeczek będą wniebowzięci😁


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 24.10.2022

dziekuje za porownanie, odczuwasz eufo przy sniffie czy mowisz o oralu?
a i taka mala poprawka, bynajmniej nie znaczy przynajmniej!!
bynajmniej mam pieniadze = nie mam pieniedzy
przynajmniej mam pieniadze = mam pieniadze Wink


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - k0t0n - 25.10.2022

Po ten sam mogę się spokojnie wypowiedzieć, bardzo dobra Trójka nie wypierdala z butów ale jest fajna euforia nie ma ze zwierzęcenia ale libido zdecydowali w górę a nie słowa ruchać można wszystko wszędzie ale można zająć się też innymi rzeczami. Speed nienachalny i do ogarnięcia. Ja jako przeżarty wojownik zdecydowanie zamówiłbym jeszcze raz :⁠-⁠D


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 27.10.2022

Testowane we dwie osoby dało w sobie poczuć euforię z przeważającym speedem. Później euforia wraz z dorzutkami spada na koszt zaciekawienie i zainteresowania otaczającym światem, libido wyjebane w kosmos jak to po 3cmc. Ogólnie polecam sort nie zawiodłem się jak i druga osoba która testowała ten odczynnik


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - furiat - 28.10.2022

ja tam sie nie bede pierdoli w jakies konkretne recenzje 
bandit to petarda a escobar to grubq szycha 
kontakt 10/10
temat 9/10
a dostawa expres 
niech bog go trzyma w swej opiece


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 07.06.2023

Dostalem info, ze moj ziomek odebral dzis temacik.  Po pierwszym kontakcie uwaza, ze towar jest top - prawilna trojeczka. Bezwonne, suchutkie i czyste krysztaly. Ponoc szczypie w nos, a juz 50mg daly wyrazny dopaminowy rush - zobaczymy co powie po dalszych testach. Ale jest podjarany


[Obrazek: IMG-20230607-200840-HDR.jpg]


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - mati54 - 07.06.2023

Dobra trojeczka musi szczypac ale kazdy wie w co to szczypanie sie zara przemieni Smile))))


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 08.06.2023

Nie. Dobra 3 wcale nie musi szczypać.

Ładne kamyki Beeniepatu , poprzednik był mocnym dzikiem i z tego co piszesz, nadal bandyta jest w formie. Czekamy na więcej info😁


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - fiodor - 08.06.2023

No bandyta robił dobrą robotę wcześniej, wygląda zacnie, więc trzeba będzie stratować ponownie