Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - LooL99X - 25.03.2024

Trojeczka z przewagą euforii


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 31.03.2024

            3-CMC BANDIT
W weekend miałem okazję testować tą trójeczke. Jest naprawdę kozaczka, ładne kryształki, które łatwo kruszą się pod kartą.
Spływ niestety strasznie chemiczny ( dlatego uważać jak ktoś wali shoty tym bardziej na pusty żołądek można sobie go podrażnić a to nic fajnego).
Sniff bez bolesny za to spływ już tak.

Profil działania: mocny natychmiastowy wjazd, ale taki w chuj mocny 200mg sniff i robi rozpierdol. Pierwsze odczucia to mocna euforia i rozlewanie się od środka. Eufo gra tutaj naprawdę dużą rolę, nic tylko rozjebać się na łóżku i chillout. Jest to jedna z lepszych TRÓJEK
Escobar więcej takich zajebistych sortów 💎


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Ferdzio Kiepski - 31.03.2024

Zgadzam sie z poprzednikiem Lifeisbrutal sort mocno mocno chemiczny i gryzący w spływie bardzo nieprzyemnie Podobno kultowa ale to co po tym spływie
następuje to.... czysta MAGIA ŚWIĄT
Petardziora, naprawdę rozlewa mocno cały świat.. świat który staje się bardziej wyostrzony i przejrzysty i o wiele piękniejszy niż na trzeźwo Big Grin
kocham kocham kocham to
do tego wszystkiego dochodzi nutka speeda.. całą chałupe wysprzątałem Tongue chyba to trwało z 3 godzinki a czułem jakby to było 15 minut Tongue dorzutki robiłem co 40-45 min Tongue fajnie ładnie i konkret WEJŚCIE SMOKA!!!


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 04.04.2024

bandita w tym roku mialem okazje testowac 2-3 razy z drugiej reki, nadal jest to ten sam kosior, ktorego tak dobrze znamy i kochamy, zdziwilem sie gdy 150mg mnie konkretnie zrobilo, zwazajac na to ze nie tak dawno temu zaczynalem od cwiary na strzala, dalej ten sam przepiekny kamyk z drobnymi przeblyskami delikatnej zoltosci, dalej jest to trojka nad trojki, na temat tego sortu powinny powstawac spoty antydopalaczowe, bo to gowno wciaga tak jak ja je wciagam
nic dodac nic ujac, chcialbym zeby moje dziecko udalo sie tak, jak bandit Escobarowi, tyle


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Palko - 04.04.2024

Miałem okazję pierwszy raz przetestować to cmc, a testuje stosunkowo rzadko bo raz na 3msc. 
Robi to ładnie ale co najważniejsze w miarę spoko schodzi i na drugi dzień dość szybko sprawdziłem się do używalności


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 04.04.2024

Wiadomo bandit najlepsza trójka Escobara lepszej nie ma ❤️


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Snifcio - 05.04.2024

Musze prosto potwierdzić ze to jest dobre, bierzcie w chuj, czekam na Pablo


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 06.04.2024

Snifcio Dobre? Mało powiedziane bracie to jest ZAJEBISTE  szczury bardzo lubią i to nawet kilku szczurów testowało i zdanie takie same 😎


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - olancucki - 06.04.2024

Bandit robił genialnie kiedyś jak dostałem nagrodę. 

Teraz z tego co widzę jest jeszcze lepszy. 
Muszę kiedyś pobrać po 5g każdego z 3cmc żeby odróżnić profile działania.

Każdy na pewno jest hitem.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Paktowski - 13.04.2024

Sort na pewno się zmienił. Z wyglądu są to przezroczyste, twarde kryształy. Nie mają mocnego zapachu.
Przewaga speeda, kreska 150mg stawia na nogi, chce się żyć 💕 Czuć tę dopaminę, która jest wyrzucana 🙌
Wchodzi powoli, nie ma takiego "jebnięcia", a kulminacja występuje po ok. 15-20 minutach. Od godz. 13 do 17 zużyłem 1g, dorzutki działają jak należy, ja to robiłem co ok. 40 minut, chociaż efekty po tym czasie były nadal odczuwalne 👍
Całe mieszkanie oczywiście standardowo wyczyszczone. Polecam! 🙌