Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 17.04.2024

Kot melduje odbiór i konsumpcję nagrody.

[Obrazek: IMG-20240412-191650-804.jpg]

Za wiele to tym razem nie napiszę bo jebłem to na strzała  Podobno kultowa
Warto było 😎

Rozkruszyłem wszystko w worku, trochę wysypałem na lagę, siekłem lagę po czym wysypałem zawartość wora do pyska i zapiłem mlekiem - jak na Kota przystało.

Na początku wkręca się potężne przyspieszenie, po chwili czuć ładującą się dopaminową euforię.
Jest dobrze ale bez fajerwerków.

Plusy
Zajebisty speed
Fajna euforia
Ogromny wystrzał libido


Minusy
Ciężka zwała
Posmak rozpuszczalnika

Ocena obiektywna 8/10
Ocena subiektywna 7/10

Dzięki Esco za możliwość testowania 🤘💪
Polecam.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 18.04.2024

Ile tam w worku było jeśli można spytać? Gram?
Mlekiem ? O kurwa HAHHHHAHHA ja raz zapilem.mlekiem bombkę to poszedl paw po 15minutach. Nigdy więcej mlekiem


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 18.04.2024

Diabeuu666 
5gr.

Ja bardzo lubię mleko i jego pochodne.
Jogurty, maślanki, trochę mniej kefiry.
Przyjemnie łagodzą żołądek jak ktoś ma problem nim👍


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 19.04.2024

(18.04.2024, 05:37)Diabeuu666 napisał(a): Ile tam w worku było jeśli można spytać? Gram?
Mlekiem ? O kurwa HAHHHHAHHA ja raz zapilem.mlekiem bombkę to poszedl paw po 15minutach. Nigdy więcej mlekiem

Kto tu jest hardkorem ? Straciłeś miano przewodzenia peletonem, kot_kreskowy jedzie w żółtej koszulce,
tak tylko dopytam, a czy dawka nie powinna być min. 10 x mniejsza Panie kot_kreskowy  ?  Smile

Może jestem jeszcze nie wyspany.  Podobno kultowa


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - dzwudziesty - 19.04.2024

To się nazywa twardy zawodnik. Wyczyny iście kaskaderskie. Daje okejke!


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - rocky90 - 19.04.2024

Wiadomo że substancje typu 3cmc budują tolerancję w zastraszającym tempie.Biorąc tak heroiczną dawkę jeszcze tej dopaminy/serotoniny coś czuć czy po prostu to działa na zasadzie że zajebałem.Tak tylko pytam bo mnie to zastanawia(sam kiedyś w maratonach brałem bombki i sypalem bez umiaru ale 1g to na pewno  nie przekraczało/dawka 😁).Ja już bym wolał sobie przerwę zrobić jak ładować w siebie takie ilości 😁 Mi to żołądek by się po chwili chyba zbuntował i górny albo dolny zawór by puścił raz dwa xd


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 19.04.2024

Bandit profeska 😎 co prawda ten rzut nie jest aż tak chemiczny pod względem spływu. Ale dla nosa pierwsze chwilę to katorga jebie rozpuszczalnikiem na kilometr.  Także nawilżać sobie sluzówke bo inaczej ała. xD
Coś więcej napisze na dniach.. jeśli będzie mi dane...

Ps. Po rozkruszeniu ma mega krystaliczną formę nadal. Nie wiem czy ja mam chujową karte czy twk wypada akurat
Nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie, ale w momencie gdy spływ już znajdzie się w żołądku. Następuje takie wielkie BUM bo cały ten smak "rozpuszczalnika" się jakby nie wiem jaj to określić (uwalnia)? Chyba tak i mocna bomba aż chwilowy nieogar na początku. Ale ja tam nie narzekam, mi się podoba. 😎


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 21.04.2024

Ale ze co 5gr na raz tak?
No przy cmc to nie jest wyczyn 
Ostatnio 5,7 g na raz przyjąłem ICE od Blacka mega pizda.
Ale jeśli tam serio było 5g.to szacun. Chociaż wygląda na ,2,5-3 ale ok.
To bomba musiała być kosmos. Wiem cos o tym 🤘🏻

(19.04.2024, 06:49)Czeslawo napisał(a): Kto tu jest hardkorem ? Straciłeś miano przewodzenia peletonem, kot_kreskowy jedzie w żółtej koszulce,
tak tylko dopytam, a czy dawka nie powinna być min. 10 x mniejsza Panie kot_kreskowy  ?  Smile

Może jestem jeszcze nie wyspany.  Podobno kultowa

No jest no jest 🥂


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 21.04.2024

5g na raz? Ty Diabeuu666 razem z kot_kreskowy macie serio tak rozjebane tolerki? Czy po prostu walicie takie dawki dla fanu? Osobiście chyba bym się nie odważył. Kiedyś zajebałem bombke sypną na ćpuńskie oko było tam na 100% powyżej grama gdzieś około 1,5g poskładało mnie całkowicie. Przez pół godziny dobre leżałem bez ruchu ani nogą ani nogą ruszyć nie mogłem. A jak się udało to ruchy miałem jak ślimak w 3razy bardziej zwolnionym tępie i obserwowałem tylko co się dzieje wokół w chuj wyostrzone kolory itp. Teraz patrząc na obecny rzut bombki bym nie wziął. Chyba,  że w kapsułce bo tak na pusty żołądek mogłoby mi zaszkodzić biorąc pod uwagę w chuj chemiczny smak, zapach odczuwalny przy sniff. A gdzie tu sobie wsypać do ryja i połknąć bez żadnych komplikacji cofnięcia się . XD


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - ZmiataZplanszy - 22.04.2024

Lifeisbrutal hahaha wariacie po prostu robią na grubo , też mam takich klientów co wolą raz a porządnie zakirwic , gdzie to taki dawki szukające są ze ja nawet na plecy byś się wyjebał i ty ,