Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 22.04.2024

To tylko 3cmc hehe
Apvp bym się nie odważył 5g na raz hahaha
1g jeszcze okej ale nie zamierzam.. już nie te lata 😂


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - horsii - 22.04.2024

Terrorist w dużym kamieniu przyjechał do bazy. Szkoda będzie tego kamulca rozłupać Podobno kultowa 

[Obrazek: cmcbandit.png]


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 22.04.2024

horsii 
Weź to schowaj przede mną, proszę mi takich gruzów nie pokazywać bo urobilem się od samego patrzenia Podobno kultowa

Lifeisbrutal 
Co to jest piątka klefa...😎
Dla starego wygi jeszcze 🤣

Tak jak powiedział ZmiataZplanszy - lubię na ostro.
Albo grubo, albo wcale  Podobno kultowa
Tu nie chodzi o tolerkę bo przypominam, ze nadal mnie klepie 200mg węża, wiec....?

(19.04.2024, 06:49)Czeslawo napisał(a): Kto tu jest hardkorem ? Straciłeś miano przewodzenia peletonem, kot_kreskowy jedzie w żółtej koszulce,
tak tylko dopytam, a czy dawka nie powinna być min. 10 x mniejsza Panie kot_kreskowy  ?  Smile

Może jestem jeszcze nie wyspany.  Podobno kultowa


Nie dość że mam żółte papiery to jeszcze kurwa żółtą koszulkę dostałem  Podobno kultowa

(19.04.2024, 09:31)rocky90 napisał(a): Wiadomo że substancje typu 3cmc budują tolerancję w zastraszającym tempie.Biorąc tak heroiczną dawkę jeszcze tej dopaminy/serotoniny coś czuć czy po prostu to działa na zasadzie że zajebałem.Tak tylko pytam bo mnie to zastanawia(sam kiedyś w maratonach brałem bombki i sypalem bez umiaru ale 1g to na pewno  nie przekraczało/dawka 😁).Ja już bym wolał sobie przerwę zrobić jak ładować w siebie takie ilości 😁 Mi to żołądek by się po chwili chyba zbuntował i górny albo dolny zawór by puścił raz dwa xd

Fakt, dawka była iście heroiczna, ale uwierz mi na słowo, że tata nie takie akcje odpierdalał Podobno kultowa


A odnośnie pytania, to każda substancja jaką spożywamy korzysta z zasobów organizmu.
Ona nie niesie ze sobą tego co my odczuwamy tylko uruchamia odpowiednie neuroprzekaźniki w mózgu.
To nie Gumisie 
"Abra kadabra, to czary i magia
Sekretem jest przepis na gumisiowy sok"
😎


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - ZmiataZplanszy - 29.04.2024

Sorry za jakość telefon zastępczy,więcej napiszę później 
[Obrazek: foto-no-exif.jpg]
3cmc bandit 
Zapach ketonowy jakoś bardzo nie odrzuca 
Kolo przeźroczysty wpadający w żółty 
Efekt : euforyczny , spids tutaj mało jest jak szukasz tego czegoś z pierdolnieciem , to ta 3 nie będzie dla ciebie , jak lubisz euforyczny stan to ideolo


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 03.05.2024

ZmiataZplanszy Ketonowy zapach? A nie wali ci to takim rozpuszczalnikiem jak wyżej wspomniałem ja czy tam kot?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - ZmiataZplanszy - 03.05.2024

W nosie czułem rozpuszczalnik Lifeisbrutal


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - mirakles - 06.05.2024

3cmc bandit piąteczka wygląda solidnie jeszcze nie testowana 
[Obrazek: IMG-3320.jpg]


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - JureKiler - 06.05.2024

O kurwa jak to wygląda, wyglądem przypomina mi 4cmc z przed 4 lat które było kurwa idealne


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - mirakles - 07.05.2024

(03.05.2024, 13:22)Lifeisbrutal napisał(a): ZmiataZplanszy Ketonowy zapach? A nie wali ci to takim rozpuszczalnikiem jak wyżej wspomniałem ja czy tam kot?

Moja tez jakoś nie wali jakimś rozpuszczalnikiem nawet w sumie jakiegoś ultra zapachu mocnego nie ma


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - ZmiataZplanszy - 07.05.2024

mirakles ja po nocne ostrego walenia miałem zapach rozpuszczalnika w nosie , i trochę jebala ta 3ka