Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - kerfus - 21.07.2023

Też zauważyłem że są 2 kolorowe bandity ale działanie jest te same czyli bombowe Wink


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - RaeminGhos - 22.07.2023

(21.07.2023, 21:32)Escobar napisał(a): RaeminGhos  zdjęcia nie widze ale dostałeś 3cmc bandit, mamy różne kolory tego samego produktu wiec kolorem wogóle sie nie sugeruj

Ja tylko odpowiadałem koledze, bo uważa że nie dostałem bandyty, z tego co wiem to nie tylko ja dostałem taki sam kolor. Ale już jakby kij z tym jaki kolor, temat był na prawdę zacny także ja bardzo dziękuję.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Mfexor - 22.07.2023

RaeminGhos na pewno dostałeś to co powinneś. Też kiedyś byłem zdziwiony jak dostałem cmc pablo a różniło się tym  co na zdjęciu więc to kwestia kilku sortów jak już Escobar wspomniał . Stołuje się u jego już dłuższy czas i nigdy Escobar żadnej pomyłki nie zaliczył zawsze profeska


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 22.07.2023

3CMC - BANDIT
SNIFF
No powiem Wam smakowało.
 Bandyta był na czas i od początku czuł skruchę więc zaprosiłam koleżankę na karty. Jako kobieta pominę męskie rozmowy o kolorach, ponieważ był krystaliczny i łatwo nam się poddał. To trzeba przyznać optymalna konsystencja, w paluszkach przeniesiesz z punktu A do B, jak ma chrupnąć to bez wzywania posiłków. 
Zalety:
- podzielna uwaga, 
- zachowane myślenie,
- banan na buzi,
- koncentracja, 
- fajne do pogadania, 
- cytując klasyka kot_kreskowy "nóżka chodzi"
- interakcja z ludźmi - ZAUWAŻALNY WZROST
Koleżanka zabrała małe conieco dla zmęczonego (tygodniem pracy i jak przypuszczała ich relacją) męża a on docenił  Smile 

Można normalnie zasnąć, zero "zwały".
Polecam Smile 

Dziękuję Escobar


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - RaeminGhos - 26.07.2023

Dostałem Znowu bandytę z nagórd. Ten sorcik jest ciut jaśniejszy, profil działania uważam za inny ale definitywnie lepszy od poprzedniego.
Tutaj czułem pół na pół eufo ze speedem, natomiast nie doświadczyłem tak wielkiego zjazdu jak z poprzednim (bardziej pomarańczowym sortem)
Definitywnie warto brać bandytę, nie żałujcie sobie.


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 27.07.2023

Zgodzę się z Tobą RaeminGhos 50/50 eufo/speed zero zjazdu. Sądzę, ze idealne na tete-a -tete.
Btw. Pozdro 4U Smile


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 29.07.2023

bandit jest krolem klefa tak jak lew jest krol dzungli, definitywnie najlepszy z oferty i godnie zapycha dziure (nawet dwie Podobno kultowa)ktora wyrzadzila utrata mirrora, polecam calym sercem i nosem


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - fiodor - 29.07.2023

wwojtuss to trzeba przyznać że Escobar zawsze jakaś prima trójkę na stanie ma tylko trzeba się orientować


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 29.07.2023

ciekawi mnie snow i lemon bo ich nie probowalem, alw nie chce marnowac 3g samlla na cos, co raczej bedzie slabsze od bandita

bral ktos wszystkie trojki i ma jakies porownanie?


RE: 3-CMC Bandit - Opinie o produkcie. - fiodor - 29.07.2023

Wygląda jakby w ostatnim czasie nikt wszystkich nie testował, bo bez przerwy nowe się pojawiają