Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
JWH-210 - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: JWH-210 - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1173)

Strony: 1 2 3


JWH-210 - Opinie o produkcie. - Maniek - 03.10.2022

W tym temacie piszecie opinie i recenzje na temat produktu JWH-210 ze sklepu Escobar.store


RE: JWH-210 - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 04.10.2022

Czekam na opinie osób co już to testowały, kilka jwh210 miałem okazję testować na przestrzeni ostatnich lat i zawsze byłem wkurwiony po testach bo nic nie klępało i to nawet ludzi bez tolerancji na zwykłe zioło.
(Moim zdaniem dobrą opcją byłoby wprowadzenie butinacy)


RE: JWH-210 - Opinie o produkcie. - Szyderca - 04.10.2022

Ja mam mialem to samo wszystkie były nie aktywne , ciakwy jestem opini.


RE: JWH-210 - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 04.10.2022

Szyderca na bank to nie jest to chińskie gówno, widziałem zdjęcia na stronie pewnego producenta, identyczny różowy sort. 

no chyba, że jakiejś obróbce to poddali tylko po to, aby się tego pozbyć Podobno kultowa ale to mało prawdopodobne


RE: JWH-210 - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 04.10.2022

Jeżeli jest to samo jwh co miał fight to nawet 1:5 nie klępało ludzi z zerową tolerancją, chyba że masz na myśli innego producenta który może mieć aktywne jwh


RE: JWH-210 - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 04.10.2022

nieee, nie miałem na myśli flighta Podobno kultowa

on sam to nastockował i teraz trzyma, licząc, że ktoś to kupi


RE: JWH-210 - Opinie o produkcie. - horsii - 04.10.2022

gdybym nie wiedział, kto to wyprodukował to od razu bym zaczął psioczyć że to ten sam śmietnik co lata od blisko 3 lat i że wyjazd z tym Podobno kultowa Postaram się to przetestować w następnym tygodniu, tolerka zerowa więc powinno być obiektywnie
zastanawia mnie tylko co się odjebało, że wszystkie sorty 210-tki, nawet jak od kompletnie innych producentów, to wyglądają tak samo lub bardzo podobnie pod względem koloru tzn. właśnie beżowe/brązowe, nie widziałem jeszcze białego rzutu od kiedy "ponownie" się pojawiło na rynku, a gdzieś w 2014 czy 15 jak miałem, było bielutkie.


RE: JWH-210 - Opinie o produkcie. - Maniek - 04.10.2022

Przecież ten sort na stronie sklepu ma zupełnie inny kolor niż te rzuty, które ostatnio latały w innych sklepach. Ten podchodzi lekko pod różowy, a tamte jakieś szare, albo beżowe były.


RE: JWH-210 - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 12.10.2022

Właśnie ziomkowi wylądowała rakieta z tym cudem, jak myślicie bo nie mamy pojęcia w jakiej proporcji to zrobić żeby testy wypadły obiektywnie. 1:10 / 1:15 / 1:20? Kolor muszę przyznać że jest całkiem inny niż w przypadku sortów które latały w ostatnich latach, wygląda zachęcająco


RE: JWH-210 - Opinie o produkcie. - horsii - 12.10.2022

ProducentRC  Ech, ciezko stwierdzić bo ostatnie jwh-210 (klepiące) jakie miałem w łapach to było 500 lat temu i nawet już nie pamiętam jakie stężenia szły Podobno kultowa 
Nie ma sensu moim zdaniem robić wykurwiście mocnej maczanki, bo JWH nie służy przecież do karania się jak np fluorowce, ale patrząc teraz na trendy z kanna i jak obecnie maczana na mdmb-4en-pinaca 1:30 uważana jest za słabą... Celowalbym w 1:15-20, myślę że będzie okej. Jak będzie za mocne to sobie rozcieńczy podkładem trochę, a jak to 1:15-20 będzie za malo to posunąłbym się już do stwierdzenia że to już z kannabinoidem jest coś, jak jest tak wybitnie słaby, stężenia rzędu 1:8 to się widywało na mocarzu a nie Podobno kultowa

edit: niech zapali odrobine prochu z tytoniem aby i da znać czy aktywne Podobno kultowa