Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
magicznedopalacze.com - SCAM! NIE ZAMAWIAĆ! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: magicznedopalacze.com - SCAM! NIE ZAMAWIAĆ! (/showthread.php?tid=1186)

Strony: 1 2 3


RE: magicznedopalacze.com - Beeniepatu - 07.10.2022

Rudy Cygan  doskonale rozumiem Twoj argument. Dlatego napisalem, ze niektorzy musza odrobic lekcje. Ja reprezentuje jednak podejscie, ze niewiedza nie zwalnia od myslenia. I jak chce sie w cos bawic, a do tego sa to tematy dotykajace sfery watpliwej prawnie, to staram sie najpierw czegos dowiedziec w temacie, zanim podejme decyzje czy akceptuje ryzyko. Inaczej eksponuje sie z klucza na przypal. To jednak jestem ja, beenie 😎 Kazdy ma prawo robic jak chce.


RE: magicznedopalacze.com - kot_kreskowy - 07.10.2022

Trochę rozumiem cygana, bo jak wychodziłem z paki, to robiłem "risercz" i trafiłem prosto na wujka kolka, który był wtedy czołowym dostawcą. 
Ale był to też czas gdy pajaconat zawijał kitę, więc mogłem trafić gorzej Podobno kultowa
W sumie to przez ponad 6lat 2 razy tylko popłynąłem na łącznie 400zł więc chyba mogę powiedzieć, że w miarę dobrze wybierałem przez te lata Podobno kultowa


RE: magicznedopalacze.com - Szatan69 - 07.10.2022

Ja u kolka kiedys dostalem wala i jak wrocil nie wynagrodzil i monstera rc dostalem wala  jak zawijal kite niby dobre opinie a tu chuj straty chyba tez jakos razem na ponad 400 ziko


RE: magicznedopalacze.com - Beeniepatu - 07.10.2022

kot_kreskowy ale my nie mowimy o wyjebkach wliczonych w kazde zamowienie. Tylko zamawianie ze sklepow gdzie oferuje sie do zamowienia kokaine, mdma, wladka, itp. Gdzie od razu wiadomo, ze to walek. Selective scam trzeba brac pod uwage przy kazdym zamowieniu. Nie mowiac juz o exit scam'ach, ktore dotycza duzego procenta sklepow, nastepnie pojawiajacych sie pod inna egida


RE: magicznedopalacze.com - kot_kreskowy - 07.10.2022

Tak Beeniepatu , ja doskonale wiem o czym rozmawiamy😎
Stragany tego typu to mój koci nos zwącha teraz na kilometr (a może i na milę morską i to podczas sztormu), a to co napisałem, to takie tylko wspominki z czasów gdy byłem w te klocki całkowicie zielony.


RE: magicznedopalacze.com - SztywnyMisza - 11.10.2022

(07.10.2022, 13:26)Szatan69 napisał(a): Już po cenie widać ze wałek.
Napisałem ten post by świezaki w świecie dopow wiedzieli ze scam

po cenie ?
chyba po samej nazwie sklepu xDD nie wiem kto tam w ogole ceny wchodzi sprawdzac jak sama nazwa jebie scamem Podobno kultowa


RE: magicznedopalacze.com - UltraKsiężyc - 12.10.2022

Przecież to scam jak nic nazwa sama daje do myślenia sam byłem głupi i dałem się naciąć raz,ale to był ich jakiś drugi sklep  nie pamiętam dokładnie nazywy wszystko pięknie ładnie odp bardzo szybko na maile i chuja hajs poszedł się jebać.Omijać szerokim łukiem są tutaj sklepy partnerskie jak widać godne polecenia


RE: magicznedopalacze.com - Szyderca - 12.10.2022

Ta juz każdy wie że to scam jest heh Podobno kultowa jebac ich festy jakieś.


RE: magicznedopalacze.com - fiodor - 12.10.2022

Każdy wie że scam, a mimo to regularnie co jakiś czas jakiś małolat pyta o ten "sklep", albo już pisze, że opłacili zamówienie. Toż to majstersztyk haha nie wiem ile lat to już wisi, a ludzie regularnie wpłacają im hajs za nic od paru lat.


RE: magicznedopalacze.com - UltraKsiężyc - 12.10.2022

Są ludzie kumaci a są też nie dodam,że sytuacja w moim przypadku miała miejsce jak zaczynałem przygodę szukając różnych stron i wpadłem na ten jebany scam