Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Kicha - 15.12.2022

Guzman wymiata, zamiata, pozamiata. Inaczej mówiąc bardzo w chu... DOBRY towar. Kto nie próbował niech żałuje.
Warto zrobić sobie prezent pod choinkę i zamówić.


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Twój ziom - 15.12.2022

Najlepsza trójka jaką powijałem od Pablo !
Wyważony speed i eufo. Polecam


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Shavet - 15.12.2022

(15.12.2022, 10:22)daniel776 napisał(a): tak, zapychało nos szybko i bylo slabsze od guzmana wg mnie,mniejsza euforia
a guzman sprawiał ze zaniemowilem z euforii poprostu...

Ale co generalnie dlsnlufzi bez tolerki na początek Pablo się sprawdzi?


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - maciej112 - 15.12.2022

Shavet spokojnie się sprawdzi. Z tego co ludzie mówią guzman jest mocniejszy od Pabla.


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - C84S - 15.12.2022

Aktualne zdjęcie sortu. Paka doleciała. Dzięki Escobar

[Obrazek: 20221215-132630.jpg]


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Yalasek - 15.12.2022

pięknie Smile udanej zabawy zatem i urwania siurka Big Grin brachu


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 15.12.2022

C84S dzięki za info brachu❤️
Dobre wiadomości widzę😁


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Esek od Kresek - 15.12.2022

Escobarowy towar jak zwykle wygląda jak ta lala - ciekawe jak smakuje. C84S napisz parę słów o towarze jak możesz?


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - C84S - 15.12.2022

Shavet guzmana zamawiałem więc to Pan Guzman  Wink  Ja nie wyczuwam jakiegoś intensywnego zapachu, wręcz bym powiedział bezzapachowy.


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 17.12.2022

Jupi jupi jupi!!!

Wiedziałam już czego się spodziewać, czekałam tylko na wystrzał startera. Przyszedł kod, buty wiązałam niemal w biegu. W trakcie przygotowań bohatera do pamiątkowego zdjęcia moje intencje były podzielone. Z jednej strony wiedziałam, ze ten sort jest świetny (szyty na miarę, zaprojektowany by cieszyć) dlatego pomyślałam, że może schowam do szkatułki. 

Jednak wyjęty z worka puścił do mnie oczko z obietnicą czegoś wyjątkowego, kiedy nasze spojrzenia się spotkały wiedziałam, że pomogę mu się rozciągnąć na lusterku. 

Się zaczęło + 10 do zajebistości... 


1. Jak wcześniej fajnie się kruszy, szybko i przyjemnie można rozdrobnić na mąkę.

2. Nie wyczułam żadnego zapachu (ktoś z Was o to pytał).

3. Przyjemna, aktywna euforia pojawiła się szybko i długo się utrzymywała. 

4. Jestem na TAK, czuj się dobrze, myśl o rozwiązaniach, mimochodem wspomniałam partnerowi o zmianach in plus jeśli chodzi o jego podejście do kwestii "ważnych" co wywołało radość na jego twarzy (polecam mówić bliskim o pozytywach, które u nich zauważamy). 

5. EMPATIA LEVEL WYŻEJ - gotowość do pomocy, inicjatywa, turbo otwartość. 

6. SEX - rewelacja. To jest to czego szukałam powołując temat "sex zabgrejdowany..." .

Optymalnie zwiększona reakcja na bliskość, narządy płciowe chyba bardziej ukrwione (zauważalna euforia). Zero przygotowania, partner zaskoczył mnie mówiąc "zamknij oczy, otwórz buzie" a chwilę później posypały się orgazmy. Nie wiem ile (około 4,5), ale co warte podkreślenia PIERWSZY ORGAZM PO DOSŁOWNIE CHWILI (30 - 40  SEKUND). Cos niesamowitego, pełny pochwowy orgazm mokry. Jak wiadomo jest odsetek kobiet, które mają wyzwania w kwestii orgazmów, łoooojjjj polecam.

7. Podzielę sie z Wami opinia kolegi, który wpadł do nas na szklankę Whisky z własnym materiałem ponieważ enty dzień leci non stop i co chwile poprawia. Podając na tacy Guzmana poprosiłam, żeby schował to co przytargał. Cyknął, napomknął, ze na ten stan już nie ma rady a kiedy wróciłam z papierosa opowiadał dużo, szybko, entuzjastycznie - świeżynka. Nawet świeży nie jest tak świeży. Smile. Lojjjj dobrze, ze miał transport do domu twardy zawodnik (nie sądziłam, że tak długo i entuzjastycznie można opowiadać o ilości kieszeni w kurtce, której ze względu na pranie nie mógł założyć) mhmmm. 


Dla mnie bomba, kto nie spróbuje ten trąba. Wink
Dziękuję Smile 
  


[Obrazek: Guzman.jpg]