Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - horsii - 17.12.2022

Wpadł mi w ręce końcu ten mityczny guzman, do którego sie klefiarze modlą. Przerwa od b-k: 2,5 msc.



Nie jebie "chlorem" jak 99% pozostałych cmc, kryształy są bardzo ładne. Potem zrobie fotkę.

Od godziny ~16 do 4 zjadłem 2g, tylko sniff. Na początku po inhalacji 200mg przez pierwsze kilkanaście minut nie byłem jakoś wybitnie porobiony, zacząłem sie zastanawiać czy to guzman nie jest taki dojebany jak piszą, czy to po prostu głowa już nie ta. Ale chwile później jak mnie nie pierdolło Podobno kultowa No w szoku byłem, bo raz że weszło z takim opóźnieniem dziwnym, a dwa - że jak weszło Podobno kultowa Bez dwóch zdań najlepszy ogłupiacz z kategorii "cmcki" na sklepie, jak dla mnie nie trzeba szukać dalej. Faza jest czysta (jeśli o fazie po metaklefedronie można tak powiedzieć), w denko wali mocno, wydaje mi się że może trzyma trochę dłużej niż inne. Nie rozjebało mi nosa jak np. pablo jakiś czas temu, katar katarem ale betonu nie ma, nie jest tragicznie, więc duży plus.
Zwała - jak to po cmc-kach, huk w głowie, -30 IQ, itd. itp. ale też nie jest jakoś strasznie w chuj. Da się żyć, Miewałem gorsze sponiewierania chlorowe po podobnych ilościach innych sortów.
Znajomy również testował, też jakoś tyle co ja, ogólnie bardzo zadowolony, ma podobne zdanie nt. odczynnika.


Podsumowując - daje guzmanowi okejkę z plusem


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - C84S - 17.12.2022

Lady Giwera, horsii rewelacyjne oba opisy. Kawał dobrej roboty. Przybijam z wami wysoką piąteczkę i zmykam na kreseczke   Big Grin


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 17.12.2022

horsii widzisz mowilem ze sampelki dostaniesz Podobno kultowa swoja droga ladnie guzman czesze jak na dziejsze trójki Big Grin


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - UlalaKrewetka - 17.12.2022

Przesyłka dotarła wcześniej, ale dzisiaj dopiero skosztowałam Smile.
Po pierwszej kresce obdzwoniłam "wszystkich" tych z którymi dawno nie rozmawiałam z dwoma nawet długo rozmawiałam (będzie ubaw jak reszta zacznie oddzwaniać). Wink
Druga kreska właśnie wchodzi i już wiem, ze posprzątam dziś wszystko, jak się skończy wszystko to posprzątam u sąsiadów (wyjechali, ucieszą się po powrocie)... Big Grin
Chłopak testował już wczoraj, był bardzo zadowolony. Zasypiając zostawiłam ogromną stertę prania do poskładania na dzisiaj. Kiedy się obudziłam pranie było poskładane a do łóżka dostarczono mi świeżą, już pysznie przygotowaną bułkę. Magia! Smile

[Obrazek: krewetki.jpg]


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Yalasek - 17.12.2022

raz dwa trzy -


[Obrazek: guzman.png]


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Shavet - 17.12.2022

Yalasek taki miałek zes dostal? To samplowe tak?


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - maciej112 - 17.12.2022

Mozliwe ze jego stan w drodze ulegl zmianie.


RE: Jak zrobić dobrą bombkę? - UlalaKrewetka - 17.12.2022

Napiszcie ile dajecie 3cmc Guzman na dobra, mocna bombkę?


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - swo002 - 18.12.2022

400mg


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Twój ziom - 18.12.2022

swo002 To sporo, występuje oczopląs jak jebnie ?