Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 16.02.2023

Lopek1A potrafisz określić ile ta kreska miała mg?Zainteresował mnie ten temat a szczególnie twój przypadek.Ktoś chyba tutaj pisać,że zasnął z analogiem  hexa w nosie Ja Ci oczywiście wierzę,że bo takie sytuacja miała miejsce bo każdemu mogła się  tracić.Mi osobiście nie,nie wyobrażam sobie budzisz się a tu nagle masz bombę o ile wgl miałoby to jeszcze jakieś działanie bo na tym aż tak bardzo się nie znam.
Lopek1 Hm..to ciekawa sprawa a dobrze przechowujesz sort?Może jakieś czynniki zewnętrzne wpływają na to,że z sortem coś się dzieje nie tak.. Lub może zbyt mała dawka.Teraz jak tak myślę o tej sprawie kiedyś też tak miałem ale to był inny sort i nie było to cmc. Sort od innego V.Też sniff poszedł i zmuliło.Ale to była kwestia zbyt małej dawki plus zmęczenie


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Lopek1 - 16.02.2023

Ilość na pewno nie była mała mnie się wydaje że to nie jest 3 ale całe szczęście miałem tego tylko 5 już się pozbyłem nie pomyślałem mogłem zrobić foto


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 16.02.2023

Lopek1 Nie było 3cmc? A co mogło być to innego?Próbowałeś kiedyś guzmana,że stwierdzasz fakty,że nie był to on.Nie żebym się spinał.Ale ciekawa historia.Jaką miałeś przerwę od walenia chlorów?


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - horsii - 16.02.2023

Jak czujesz się senny po stymulantach to znak że czas na dłuuugą przerwę.


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Lopek1 - 20.02.2023

(16.02.2023, 17:52)Lifeisbrutal napisał(a): Lopek1 Nie było 3cmc? A co mogło być to innego?Próbowałeś kiedyś guzmana,że stwierdzasz fakty,że nie był to on.Nie żebym się spinał.Ale ciekawa historia.Jaką miałeś przerwę od walenia chlorów?

Ja ogólnie jestem zwolennikiem alfy i wziąłem tego guzmana 5 z czystej ciekawości a ostatnio 3 ogólnie to już nie wiem kiedy jadłem

(20.02.2023, 04:14)Lopek1 napisał(a): Ja ogólnie jestem zwolennikiem alfy i wziąłem tego guzmana 5 z czystej ciekawości a ostatnio 3 ogólnie to już nie wiem kiedy jadłem

Na mnie to tak działa to niczym Pińska zamula mnie na ament i zaraz muszę się położyć


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 20.02.2023

Lopek1 Teraz rozumiem,niestety nie ma co porównywać alfy do 3cmc są to dwie różne substancje alfy od Escobara nie próbowałem,ale innej już tak.I faktycznie cmc w porównaniu do alfy to lajcik.Czytałem też twoje dawki czy tam twojego kolegi rekordowe alfy no to moja mina była tak 😱.Każdy jest inny.Jeden lubi to drugi tamto


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Lopek1 - 21.02.2023

Zgadzam się z tobą acz kolwiek i tak mi się wydaje że to nie był guzman bo znam dzielnia praktycznie każdego odcinika chyba może jak byś miał foto guzmana żeby podesłać tak z czystej ciekawości to bym powiedział czy to było to samo .mi przyszedł proch z zdrobinkami kryształu