Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 04.11.2022

Która ta trojeczka najbardziej euforyczna


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 04.11.2022

w ciągu ostatnich 3 tygodni ziomek testował 3cmc Pablo, Bandit i Cherry ( też na bazie 3cmc) jak narazie Pablo zrobił na nim najwieksze wrażenie jeśli chodzi o eufo... teraz czeka na gołębia z Guzmanem - wtedy będzie mógł powiedzieć coś więcej

Gołąb wylądował - zdjęcia i recka wkrótce. 

Escobar  - wysyłka, pakowanie 10/10!!!
A więc tak sorcik identyczny  jak na zdjęciu ze strony sklepu.


[Obrazek: IMG-20221104-150952.jpg]


Kolejny raz miły akcent bo pobrane 10 a jest 10,11g ( odliczając wagę opakowania tj. 0,8)


Ziomek zapodał bombkę 350mg i w momencie jak zaczęła wchodzić (jakieś 30-35min od zarzucenia bomby) sniff  150mg.

Sniff bez zapachowy.

Napewno delikatniejsze dla klamy niż Pablo i Bandit. 

Chęć robienia wszystkiego , najlepiej zabrać się za sprawy których normalnie nie chce nam się ogarniać ( np. sprzątanie). 
Fajnie się rozmowa klei więc napewno dobre na domóweczke - posiadówe ze znajomymi.
Oczy ziomek ma normalne - nie widać nic żeby coś pił Big Grin
 że bardzo podobne do 3cmc Bandit, lecz jakby troszkę dłużej działa.
Przy Bandit/Pablo szczyt fazy to jakies 35-50 min, tutaj już godzinka i jest ok. 
Nie ma jakiegoś mega ciśnienia na poprawkę.
Stosunek EUFO do SPEED 60/40.

Jeszcze raz Pablo dzięki za wysyłkę bardzo szybką i ze wzorcowym BHP!!! - pomimo że ziomek zrobił błąd w płatności i poźniej niepotrzbnie spamił na priv Big Grin
Możecie śmiało pobierać Guzmanka - wart swojej ceny, nie nachalny i delikatny dzikusek  Smile

Polecam!!!

Dodam jeszcze żeby nie sugerować się tolerką ziomka. Amator - przynajmniej tak mu się wydaje.
Każdy organizm jest inny i reaguje inaczej na alkohol Wink


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 07.11.2022

Doszła Petarda Smile. W jednym z moich wątków "sex zabgrejdowany" prosiłam Was o polecenia, znaczna część doradców poleciła 3cmc za co po teście jestem Wam bardzo wdzięczna. Hip hip hura pierwszy raz od lat "coś" wygrałam, w dodatku mogłam wybrać nagrodę - bez zastanowienia skusiłam się na Waszą propozycję. Smile 
Wygraną należy uczcić a w towarzystwie lepiej smakuje więc po wstępnej weryfikacji wraz z partnerem zaprosiliśmy do stołu szwagra i kolegę - Panowie lubą dobrze zjeść. Smile Niop dawno na rejonach bliższych czy dalszych nie trafiliśmy na coś co trafia tak w punkt. 
Euforyczne, chillout - owe, jest moc, chce się chcieć, fajna gadka, mordeczki uśmiechnięte i co ważne czyste nosy (można prawidłowo oddychać). 
Jeśli chodzi o sex po 3cmc Guzman jeszcze za wcześnie na opinie, za dużo nas jest... Wink . W przyszłości uzupełnię. 
Poniżej zdjęcie dwóch pierwszych testowych i słówko podziękowania dla Pablo Escobara.  Jeszcze raz dziękuję. Towarzystwo uraczone.
[Obrazek: pablo.jpg]


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 07.11.2022

Guzman miał nie byc w nagrodach przecież 😮 takie info kiedys ja dostalem


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 07.11.2022

Tak bylo przy poprzednim rzucie Szatan69 . Byc moze teraz sie zmienilo i mozna 😎


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - S-N - 07.11.2022

jakieś małe te kreseczki są , szkoda nosa  Sleepy


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Maniek - 07.11.2022

Może nie miało być, ale np. osobie która pakuje i szykuje gołębie do lotu coś się pomyliło z natłoku pracy. Chuj wie, trzeba będzie zapytać się esco.


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 07.11.2022

(07.11.2022, 21:49)S-N napisał(a): jakieś małe te kreseczki są , szkoda nosa  Sleepy

Tak jak wspomniałam, to były pierwsze dwie testowe, z rozsądkiem zanim nie wiedziałam jak klepnie. Smile Następne były większe chociaż niewiele, dobrze wchodziły nawet te małe.

(04.11.2022, 15:21)tome3eqkks napisał(a): w ciągu ostatnich 3 tygodni ziomek testował 3cmc Pablo, Bandit i Cherry ( też na bazie 3cmc) jak narazie Pablo zrobił na nim najwieksze wrażenie jeśli chodzi o eufo... teraz czeka na gołębia z Guzmanem - wtedy będzie mógł powiedzieć coś więcej

Gołąb wylądował - zdjęcia i recka wkrótce. 

Escobar  - wysyłka, pakowanie 10/10!!!

A więc tak sorcik identyczny  jak na zdjęciu ze strony sklepu.


[Obrazek: IMG-20221104-150952.jpg]


Kolejny raz miły akcent bo pobrane 10 a jest 10,11g ( odliczając wagę opakowania tj. 0,8)


Ziomek zapodał bombkę 350mg i w momencie jak zaczęła wchodzić (jakieś 30-35min od zarzucenia bomby) sniff  150mg.

Sniff bez zapachowy.

Napewno delikatniejsze dla klamy niż Pablo i Bandit. 

Chęć robienia wszystkiego , najlepiej zabrać się za sprawy których normalnie nie chce nam się ogarniać ( np. sprzątanie). 
Fajnie się rozmowa klei więc napewno dobre na domóweczke - posiadówe ze znajomymi.
Oczy ziomek ma normalne - nie widać nic żeby coś pił Big Grin
 że bardzo podobne do 3cmc Bandit, lecz jakby troszkę dłużej działa.
Przy Bandit/Pablo szczyt fazy to jakies 35-50 min, tutaj już godzinka i jest ok. 
Nie ma jakiegoś mega ciśnienia na poprawkę.
Stosunek EUFO do SPEED 60/40.

Jeszcze raz Pablo dzięki za wysyłkę bardzo szybką i ze wzorcowym BHP!!! - pomimo że ziomek zrobił błąd w płatności i poźniej niepotrzbnie spamił na priv Big Grin
Możecie śmiało pobierać Guzmanka - wart swojej ceny, nie nachalny i delikatny dzikusek  Smile

Polecam!!!

Dodam jeszcze żeby nie sugerować się tolerką ziomka. Amator - przynajmniej tak mu się wydaje.
Każdy organizm jest inny i reaguje inaczej na alkohol Wink

"Chęć robienia wszystkiego , najlepiej zabrać się za sprawy których normalnie nie chce nam się ogarniać ( np. sprzątanie). " - heh ku mojemu zdziwieniu, w tak zwanym międzyczasie turbo wszystkich misji nie zauważyłam, ze posprzątałam w torebce a to nie lada wyczyn skoro znalazłam zagubiony w wakacje błyszczyk. Wink

Osobiście długo na coś takiego czekałam. + 10 do "zajebistości".


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - S-N - 07.11.2022

Lady Giwera 

Ja z moim znajomym jak bawimy się to mamy po 3 x 150Mg za 4 razem już nie bierzemy bo już nie ma tej mocy Tongue po co mamy sobie nos zapychać , ja nie łykam kryształków, i   czekamy na następny weekend i zaś ta sama powtórka z rozrywki ... a Jak sam testuję w domu to wale 290 Mg


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Lady Giwera - 07.11.2022

(07.11.2022, 23:55)S-N napisał(a): Lady Giwera 

Ja z moim znajomym jak bawimy się to mamy po 3 x 150Mg za 4 razem już nie bierzemy bo już nie ma tej mocy Tongue po co mamy sobie nos zapychać , ja nie łykam kryształków, i   czekamy na następny weekend i zaś ta sama powtórka z rozrywki ...

Niop ładowanie ile wlezie dla mnie również mija się z celem. Smile