Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - frog2222 - 19.11.2022

Witam, guzman czy pablo bardziej wywala libido ?


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 19.11.2022

jest twardym twardzielem ale da się go spokojnie w karteczce skruszyć Wink


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 19.11.2022

tome3eqkks ja od razu pomyślałem o jakimś moździerzu, tu porcelanowy, ale granitowy też chyba by się nadał. Chyba. Ktoś używał do twardzieli? 😁 Karteczka ma to do siebie, że jest karteczką jednak tylko. Zawsze, przynajmniej ja po przewałkowaniu szklanką czy słoikiem musiałem ją otwierać, trochę zamerdać tematem, znowu składać i gnieść. PS. Wiadomo kiedy Guzman i czy będzie w ofercie? Wasze opinie, aż ciśnienie podnoszą! 😄
[Obrazek: Mo-dzierze-porcelanowe-z-t-uczkiem-1.jpg]



RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - mati54 - 22.11.2022

To kolejna nagroda za aktywnosc, 
Kruszy sie na pyl wrecz wzorowo, to pierwsza trojka ktora tak latwo padala pod legitmacja uczelniana Wink 
Sorcik moim zdaniem bez zanieczyszczen badz duzych, chyba nie testowalem pod tym wzgledem lepszej trojeczki. 
Dzialanie 9/10 
Wyglad 10/10 
Jak zrobimy z tego pyl sniff praktycznie bezbolesny 
Jak wroci to imo jedyna trojka ktora warto powijac,

[Obrazek: 3cmc.jpg]


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 27.11.2022

mati54 dla mnie już Pablo robił książkowo. 😁
Ale tak paczę teraz, przecieram oczęta, a tam info, że jest znów na stajnie na dzień dzisiejszy. 😎



RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - furiat - 30.11.2022

kurwa ten guzman to petarda smialo pobierac


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 30.11.2022

furiat coś wiecej opiszesz? Moze jakies zdjecie wrzucisz czy znowu farmazony pierdolisz ze cow pobrałeś Podobno kultowa


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 30.11.2022

(sory za offtop ale mordo nie widzisz jaki on odklony... Z pewnością te wszystkie RC musiał walić samo takie coś z IQ by mu się nie zrobiło Podobno kultowa) SztywnyMisza 
Wracając do aktualnego tematu co mniej zapycha nos sort Pablo? Guxman? Czy bandit? Pytam z ciekawości bo walenie cmc po nosie zawsze mnie boli i nawet nie testuję, u mnie jedyny sposób administracji cmc to oral, jak wale po nosie to alfę mdphp ewentualnie koke chociaż to ostatnie na sportowo bez żadnych cugów


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 30.11.2022

ProducentRC guzmana jeszcze nie jadlem  to z tym sie nie wypowiem czekam aktualnie na niego Big Grin a bardziej mi pablo podjeżdżał niz banit ale to moze byc kwestia osobista ja 3 cmc wole sniffem jakos lepiej mi wchodzi banit gorzej klame zapychal tez tego nie lubie Podobno kultowa


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 30.11.2022

ProducentRC  była okazja testować wszystkie 3-ki od Pablo w ostatnim czasiew ilościach ok. 10g każdej.    Co do zapychania nosa nie widzę różnicy - zapychają ale wszystkie normalnie , nie to co 4cmc które rozpierala klame Big Grin