Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron (/showthread.php?tid=1188)

Strony: 1 2


Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - kot_kreskowy - 07.10.2022

13 kilogramów klefedronu zostało przejętych przez policję z magazynu narkotyków, który został odkryty w podwarszawskim klubie sztuk walki. Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn - 45-letniego "Śledzia" i jego młodszego wspólnika.

[Obrazek: 000-G5-YTRH58-OSYHI-C116-F4.webp]

Informacje o akcji przekazała Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Warszawscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że w podwarszawskich Markach pod przykrywką klubu sztuk walki działa magazyn narkotykowy. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się w momencie, kiedy pod lokal w kilkuminutowych odstępach czasu podjechało dwóch mężczyzn - podkreśliła Edyta Adamus.

Gdy obaj weszli do klubu, do drzwi zapukali też policjanci. Mężczyźni nie zamierzali ich wpuścić do środka, dlatego funkcjonariusze podjęli decyzję o siłowym wejściu. W trakcie przeszukania w pralce policjanci znaleźli znaczne ilości zbrylonej substancji, jak się później okazało, klefedronu, którą mężczyźni najprawdopodobniej chcieli zniszczyć - zaznaczyła.
Jak mówiła Edyta Adamus, "wcześniej policjanci zauważyli również, jak jeden z mężczyzn przez okno najprawdopodobniej wyrzuca narkotyki na sąsiednią posesję". Kiedy weszli na jej teren odnaleźli w trawie kawałki zbrylonej substancji. Ta została zabezpieczona do dalszych badań - przekazała.

Łącznie podczas akcji policjanci przejęli ponad 13 kilogramów klefedronu. Dodatkowo zabezpieczyli również prawie 19 tysięcy złotych, 2700 euro i 10 funtów w gotówce.

Jak się okazało zatrzymani to 45-latek o pseudonimie "Śledź" oraz jego 33-letni kolega. Obaj zostali doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych.

Decyzją sądu obaj zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Za zarzucane czyny może im grozić do 10 lat więzienia.

ŹRÓDŁO: RMF24.PL


RE: Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - Szatan69 - 07.10.2022

Mordo już wrzuciłem info o tym 7 godzin temu Big Grin post niżej w dziale Big Grin


RE: Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - kot_kreskowy - 07.10.2022

Szatan69 faktycznie...
Tytuł mnie zmylił. To niech to będzie uzupełnienie tamtego posta. Tu jednak więcej informacji rmf podało👍


RE: Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - Rudy Cygan - 07.10.2022

O kur.... znałem typa w podobnym wieku z Warszawy czy tam okolic , wielki chłop też miał ksywe śledziu,  ciekawe czy to on.. ale w pralce luzem towar trzymać heheh jeszcze klefa hehe jak w pralce są dziury w bębnie hehe.


RE: Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - kot_kreskowy - 07.10.2022

To się nazywa NOWY WYMIAR PRANIA😁
Hajzer i vizir może się schować😂


RE: Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - Beeniepatu - 07.10.2022

Rudy Cygan jak sie przeczyta ze zrozumieniem, to towar byl w pralce bo go chcieli zniszczyc 😎


RE: Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - horsii - 07.10.2022

wy się smiejcie ale wczoraj włożyłem do pralki na szybkie pranie 30 minutowe parę spodni, koszulkę itp. otwieram po wszystkim a tu kurwi z bębna takim klefem z proszkiem do prania, zagotowało tam się aż mi się niedobrze zrobiło. w spodniach w kieszeni odnalazłem już w zasadzie pustą samarę z resztkami rozpuszczonego chlora. dzisiaj kończe odkażać pralke. jedna z koszulek to mi się kurwa z niebieskiej zrobiła jakaś brązowa. porażka. nie wkładać cmc do pralek. Podobno kultowa


RE: Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - Beeniepatu - 07.10.2022

horsii  kurwa... Zrobiles mi dzien 😂


RE: Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - Szatan69 - 07.10.2022

Nie raz kiedys kokolino albo magic aple wypralem z praniem jak dostawalem tego w kurwe w gratisach


RE: Magazyn narkotyków w klubie sztuk walki. W pralce był schowany klefedron - kot_kreskowy - 07.10.2022

(07.10.2022, 13:10)beeniepatu napisał(a): horsii  kurwa... Zrobiles mi dzien 😂


ZDECYDOWANIE 😂