Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czatbot - spamer?? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Czatbot - spamer?? (/showthread.php?tid=1190)



Czatbot - spamer?? - Kajabuza - 07.10.2022

Czatbot.
.
Fajna sprawa człowiek na bieżąco jest z aktywnościami, ale zauważyłem, że czasami potrafi... Stłamsić rozmowy(?)
.
Czy to ilością wrzucanych info czy też ich długością.
.
Pomyślałem, że mógłby zaoszczędzić sobie cytowania, że tak to ujmę sporego fragmentu postu/wątku itd i tylko dawać info, że np. Nowy post w dziale tym i tamtym.
.
Druga opcja o ile wykonalna, to zaraz nad okienkiem czatu małe okienko czy jak to tam nazwać w którym by pojawiały się bieżące informacje typu post/wątek/nowy użytkownik itd.
.
🧡Pzdr💙



RE: Czatbot - spamer?? - Rudy Cygan - 07.10.2022

Członek forum brak dostępu do reputacji ? Wtf mi tam jak narazie nic nie przeszkadza tu Smile pozdrawiam.


RE: Czatbot - spamer?? - kot_kreskowy - 07.10.2022

Zgadzam się całkowicie z @"Kaja Buza"  i również mam takowe odczucia. Tum bardziej, że na dole strony jest spis ostatnio aktywnych tematów.
A jak dla mnie, to ten czatbot może zostać wogule wyłączony wpizdu, bo tylko wkurwia🤐


RE: Czatbot - spamer?? - Kajabuza - 07.10.2022

Rudy Cygan nowy? Siemasz. 😁

To takie specjalne wyróżnienie. Poprawnie powinno być - 
Członek forum😎- zbyt szczodry, by móc dawać innym od siebie zamiast zabierać. 
😎😎😎
kot_kreskowy albo i tak, serio czasami zaglądnę na czat a tam Bot sam ze sobą gada. 
Co najgorsze? 
CHAM NAWET NIE ODPISZE. 
🤬IGNORANT🤬



RE: Czatbot - spamer?? - kot_kreskowy - 07.10.2022

Czatbot sam ze sobą gada🤣🤣🤣🤣
ROZJEBAŁEŚ SYSTEM 😎
Miłego dzionka szczodry wojowniku🤗
Mam nadzieję,że już niebawem zdejmą Ci to ograniczenie, bo tak się nie godzi. To nie ma nic wspólnego z wolnością i według mnie jest to grube przegięcie pały.


RE: Czatbot - spamer?? - Kajabuza - 07.10.2022

PROTIP 
MOŻNA IGNOROWAĆ I WÓWCZAS UNIKAMY DŁUGICH BOTOWYCH WPISÓW HAH! ROZKMINIŁEM GO
😎
[Obrazek: IMG-20221007-065027.jpg]
kot_kreskowy wzajemnie Szeffffff😎
CIEKAWOSTKA: Wczoraj po raz... Ja wiem z 10 postanowiłem ZRYWAM Z TĄ NIEDOBRĄ WCIĄŻ RANIĄCĄ MOJE UCZUĆKA ŁOBUZIARĄ ZWANĄ FORUM... I dziś po raz kolejny powiedziałem sobie WALCZ O TO CO NAPRAWDĘ KOCHASZ🤬
🧡💙💜



RE: Czatbot - spamer?? - Yalasek - 07.10.2022

@"Kaja Buza" działa ci czat możesz pisać wiadomości bo ja naprzyklad nie po tym ograniczeniu kkk


RE: Czatbot - spamer?? - Maniek - 07.10.2022

Jednych czat bot wkurwia, a innym się przydaje, bo np. nie zaglądają i nie sprawdzają co chwilę czy są nowe wątki/posty. Nie każdy co chwilę odświeża stronę, żeby zobaczyć czy pojawiły się nowe treści. Poza tym, pełną treść danego wątku Czat Bot przekazuje jedynie w przypadku założenia przez użytkownika nowego tematu. Gdy ktoś napisze nowy post - Czat Bot puszcza jedynie krótkie info o nowym wpisie.

Wątek dotyczy konkretnego tematu: czat bot i jego funkcje i proszę trzymać się tego tematu, a nie pisać w temacie głównym o dupie Maryny w dodatku w formie PW do innych użytkowników (2 strony postów zostały usunięte)


RE: Czatbot - spamer?? - Kajabuza - 07.10.2022

Tak jest Kapitanie naszej szalonej łajby zwanej Forum!!! 😎

A nastąpi może kiedyś zniknięcie tego komunikatu o wiadomościach ignorowanych osób? 
Wówczas było, by po problemie dla osób nie chcących i wszyscy byli, by zadowoleni i szczęśliwi. 
😎😎😎



RE: Czatbot - spamer?? - Maniek - 07.10.2022

Jeśli chodzi o zniknięcie komunikatu o dokonanym wpisie przez użytkownika, który dostał ignore - zostało to zgłoszone do Raul i miejmy nadzieję, że poprawienie tej opcji zostanie przeprowadzone jak najszybciej.