Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Konkursy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Konkursy (/showthread.php?tid=1197)

Strony: 1 2 3


RE: Konkursy - kot_kreskowy - 09.10.2022

(09.10.2022, 01:44)Bam napisał(a): Tak ale na przyszlosc fajnie jakby obsluga forum informowala o takich przerwach dluzszych niz doba ... bo tak to ktos sfawia na aktywnoac stara sie a tu czapa? bo za malo bylo czasu nie z jego winy Sad


Przerwa na 10000000% nie była zaplanowana ani tym bardziej przewidziana. Miała zapewne miejsce z uwagi na jakąś awarię.

Siła wyższa i złośliwość rzeczy martwych.
A czy było za mało czasu na bycie aktywnym?🤣
Kocurek zmontował w tym tygodniu 60-80 postów, a i tak znajdą się osoby  które są bardziej aktywne.
Zakochany w forum, mega pozytywny gość a w dodatku filantrop @"Kaja Buza" to istny CZŁOWIEK POST😎  
Jego nikt nie dogoni❤️


RE: Konkursy - Bam - 09.10.2022

Wez pod uwage ze przy was jestem dopiero naa przedbiegach ...jestem tu od 3tygodni ale wez pod uwage ze staram sie byc forum aktywnym na forum jak  .. ale to widac ze wy macie bardziej juz taki redakcyjny instynkt do rzeczowego pisania mozna brac przyklad Smile) ... na kkoniec dodam że malo takich nowych jak ja zauwazcie moje slowa zawsze duzo znacza... co nna pocieszenie dla mnie jakies mile slowo :p ...

Co szef domeny nie oplacil w terminie... hehe ja tak mialem ostatnio bo zapomnialem i odcieli mi ale normalnie na szczescie mimo iz byla jako wygasla  przedluzyli mi odrazu po wplacieSmile

Mi chodzzi tylkk o to ze info powinno byc i napewno by bylo zreszta ja widze ze wy tylkko nagrody zbieracie cwaniaczki tydzien w tydzien to po co wam zamawiac za swojeee siano jak tu 40g mazz na miesiac hehe 

Coo  ja wykazuje swoje zdanie co to za komuna ma byc ojj odrazu pocisk spoko juz widze co sie tu kreci

Nie kazdy ma czas co dzien stary mam firme i troche klientow do obslugi... ale i tak nie byllem gorszy bo po 50tyg prawie pisze od kad jestem ... wiec nie rozumiem myslisz ze ja bede z toba walczyl o 1 czy 2 miejsce nie chce moge miec 150 postow ale wole najmniejsza nagrode bo ja to traaktuje jako naped do dalszego dzialania na forum im wiecej pisze i jezeli sie dogaduje tym bardzieej sie chce mi tu byc a jak ty mi krecisz takie mniemanie ze ja jestem tu tyko dla 20postow to dziwne.... wiesz nie traktuj ludzi szczegolnie nowych w ten sposob bo mi
Cisnienie podnosisz panie PB ty jestes tu od spraw administracyjnych ze mozesz od razu miec swoje zdanie w sprawach forum w sprawach wewnetrzych ? Pytam bo nie wiem

Mimo to jestem zdania ze konkurs powinien byc przedluzony bo byla przerwa 2 doby Smile) no regulamin konkursu to regulamin  pisze przeciez jasno ze przez 7 dnii ...


RE: Konkursy - kot_kreskowy - 09.10.2022

Bam ja tu nie jestem aby ścigać się na posty, nie w tym rzecz. 
Ja tylko wspieram rynek dobrym słowem😎
I lubię tu być, bo jestem popierdolony❤️
A, i jeszcze taki TIP
Nie bierz wszystkiego co piszę na poważnie. 
Niektóre posty piszę z lekkim przymrużeniem oka i pewnie z czasem sam rozszyfrujesz które😉
Niepotrzebnie się tak odpaliłeś🤗

@"Kaja Buza" foruś brzmi uroczo😁
Dobra, spierdalam na te grzyby, bo jak tu jeszcze chwilę posiedzę to dziki i sarny mi je wpierdolą🤣


RE: Konkursy - Beeniepatu - 09.10.2022

Bam w innym poscie elegancko wyswietliles sie co jest Twoim glownym powodem pisania tutaj. Wiec nie sil sie na takie tlumaczenia. Masz prawo miec powody jakie chcesz. Tylko badz konsekwentny. A skoro chcesz aktywnie postowac, to jesli moge prosic, popracuj nad interpunkcja. Nie da sie czytac postow bez punktuacji. Dziekuje


RE: Konkursy - fiodor - 09.10.2022

Ostatnio wszystkie te na nowe tematy odnośnie konkursów są po prostu bezczelne, takie moje zdanie. Bo tu niby już ktoś się tłumaczy, że chodziło o jakieś nowe konkursy. To wymyśl konkretnie, daj 2,3 pomysły na konkurs, a później dopiero zakładać nowy temat.


RE: Konkursy - Beeniepatu - 09.10.2022

Beszczelne... Tak. To dobre slowo fiodor


RE: Konkursy - horsii - 09.10.2022

(09.10.2022, 07:12)Bam napisał(a): ja widze ze wy tylkko nagrody zbieracie cwaniaczki tydzien w tydzien to po co wam zamawiac za swojeee siano jak tu 40g mazz na miesiac hehe 


kolego, defensywny strasznie sie zrobiłeś. nie równaj do siebie.

to, że ktoś bierze sample nie znaczy że jest tutaj tylko i wyłącznie z powódek samplowych. 
samplarza mozna z reguły wypatrzeć z kilometra na podstawie tego, jakie posty pisze.  Wink

fiodor daj palec - wezmą całą rękę


RE: Konkursy - kot_kreskowy - 09.10.2022

Kolega ma po prostu zły dzień i trzeba mu wybaczyć. 🤗


RE: Konkursy - Bam - 09.10.2022

(09.10.2022, 08:59)beeniepatu napisał(a): Bam w innym poscie elegancko wyswietliles sie co jest Twoim glownym powodem pisania tutaj. Wiec nie sil sie na takie tlumaczenia. Masz prawo miec powody jakie chcesz. Tylko badz konsekwentny. A skoro chcesz aktywnie postowac, to jesli moge prosic, popracuj nad interpunkcja. Nie da sie czytac postow bez punktuacji. Dziekuje
 
Wiem o tym, teraz bede poprawial posty....bedę bral to pod uwage.

Koncząc wiadomo kto bije posty i zgarnia podium co tydzien Big Grin ty mistrzu Smile ale to przypadek.... wiadomo, nie ma tu wielu pisiarzy ktorzy sie udzielaja... wiec mnie ty obraziles poprostu delikatnie mowiac

(09.10.2022, 08:24)kot_kreskowy napisał(a): Bam ja tu nie jestem aby ścigać się na posty, nie w tym rzecz. 
Ja tylko wspieram rynek dobrym słowem😎
I lubię tu być, bo jestem popierdolony❤️
A, i jeszcze taki TIP
Nie bierz wszystkiego co piszę na poważnie. 
Niektóre posty piszę z lekkim przymrużeniem oka i pewnie z czasem sam rozszyfrujesz które😉
Niepotrzebnie się tak odpaliłeś🤗

@"Kaja Buza" foruś brzmi uroczo😁
Dobra, spierdalam na te grzyby, bo jak tu jeszcze chwilę posiedzę to dziki i sarny mi je wpierdolą🤣

Dokladnie jestem z tego samego przekroju ludzi co ty Smile


RE: Konkursy - Beeniepatu - 09.10.2022

Bam tak. Kiedy sie udzielam, najczesciej jestem na liscie. Nie wiem kto to jest 'pisiarz', ale jesli to ten co stara sie dzielic swoim doswiadczeniem i wiedza, prostowac glupoty pisane przez takich user'ow jak Ty, to tak. Nie ma tu ich zbyt wielu. Do tego jakbys zrobil troszke reaserch'u co do mojej osoby, to nie kierowal bys tak nietrafionych uwag w moim kierunku. To, ze jestem na liscie, nie zawsze oznacza, ze pobieram przyznane mi gramy. Pomysl czasem inaczej niz Ty. Do tego jak odbieram to nie pobieram ich dla siebie - tylko przekazuje. Moze i Tobie przekaze ktoryms razem. I zapamietaj, ze ja jestem tu nie dla nagrod, tylko dlatego, ze chce byc czescia tej spolecznosci. Uwazam, ze nagradzanie aktywnosci co tydzien nie jest potrzebne i dla mnie zasady konkursu powinny wygladac zupelnie inaczej. Na szczescie ja o niczym tu nie decyduje i na spokojnie Ty tez masz szanse wygrywac. Nie wypominaj innym, ze wygrali, tylko zrob wszystko, zeby wygrac. Bo na razie tylko wytykasz cos innym, lub prosisz o to by zmieniac warunki bo Tobie sie nie udalo. Po prostu badz aktywny a nie pierdol caly czas, ze jestes. Powodzenia