Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Czarnahexx - 29.07.2022

Czekam na mdphp  z niecierpliwością


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - KACPER - 29.07.2022

mdphp ten brazowy puder Wink


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - ProducentRC - 29.07.2022

Ja po namyśle dodał bym jeszcze jakiś benzofuran na przykład 6-APB gdyby była możliwość ogarnięcia 5-APB było by równie zajebiście


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - kiertnik82 - 31.07.2022

Ja również jestem w stanie zaakceptować wyższą cenę 3mmc, jeżeli będzie one dobre jakościowo. 
Co do 2mmc to raczej szkoda sobie zawracać tym głowę, zbyt lajtowy jest to odczynnik. Trzeba jeść jego duże dawki, żeby odczuć działanie, co wychodzi niezbyt ekonomicznie.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - przemo97 - 31.07.2022

(31.07.2022, 15:22)kiertnik82 napisał(a): Ja również jestem w stanie zaakceptować wyższą cenę 3mmc, jeżeli będzie one dobre jakościowo. 
Co do 2mmc to raczej szkoda sobie zawracać tym głowę, zbyt lajtowy jest to odczynnik. Trzeba jeść jego duże dawki, żeby odczuć działanie, co wychodzi niezbyt ekonomicznie.

ale jak zbanuja 3cmc, wydaje mi sie ze dobra alternatywa bedzie 2mmc. Bo to bedzie legalne w holce


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 31.07.2022

(31.07.2022, 16:23)przemo97 napisał(a): ale jak zbanuja 3cmc, wydaje mi sie ze dobra alternatywa bedzie 2mmc. Bo to bedzie legalne w holce

po "terapii" chlorami mało kto się zadowoli 2mmc, z tolerką nie ma co podchodzić.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - kiertnik82 - 31.07.2022

Ogólnie to 2mmc nie jest zła substancją, ale jest bardzo subtelne w działaniu. Żeby poczuć wyraźnie euforię trzeba walić dawki rzędu 350-500mg i to najlepiej oralnie. Myślę, że jeżeli jest możliwość ogarnięcia 3mmc to nawet jeżeli jego cena będzie wyższa to będzie bardziej opłacalne, ponieważ dawkowanie będzie mniejsze i efekty mocniejsze Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - fiodor - 01.08.2022

Benzo w prochu to to czego ostatnio szukam


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - KACPER - 23.08.2022

Escobar Maniek ja rezygnuje z ostatniej nagrody konkurswoej czyt. 3g i prosze przepisac ja na usera Yalasek
no chyba, ze juz wyszla, ewneutalnire jesli jeszcze wczesniejsza nagroda nie wyszla czyt 5g 3cmc to rowniez prosze przepisac ja rowniez userowi Yalasek
Z gory dzieki, pozdrowki


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - KACPER - 23.08.2022

Maniek czaje, czaje ale dziwnie a zarazem smiesznie to wyglada 9dni idzie to juz, a od niego zero rzetelnego info. Dlatego daje sobie spokoj, jesli Yalasek sie do Ciebie dzis nie odezwie nagrode przekazuje kot_kreskowy