Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Maniek - 23.08.2022

"To" nie idzie 9 dni, tylko to wyszło późno po prostu i nie w tym tygodniu co miało wyjść.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Escobar - 24.08.2022

KACPER. ( ....a od niego zero rzetelnego info.... ) nie oszukuj bo pisales prawie codziennie i za kazdym razem ci mówiłem jak sprawa wygląda, Miales podaną informacje ze twoja paczka bedzie u Ciebie we wtorek i we wtorek była. Kazdy mial opoznienie i kazdy otrzymał dwie paczki. Twoja pierwsza tez doleciala szybko wiec dziwne jest to ze nie mogles wytrzymać cisnienia i chwile dłuzej poczekać jak kazdy inny wygrany. Przypominam ci ze to masz w prezencie od nas wiec wypadałoby podziekowac a nie sie awanturować.

dostępność :


Analog hexen jest
3cmc pablo jest
Cherry jest
Mdphp jest
Apvp jest
Eutylon jest

Apihp crist brak info o dostawie
3 Bandit brak info o dostawie
4cmc brak info o dostawie
NEP brak info o dostawie


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szyderca - 24.08.2022

Zgadzam się z pablo , ja jakoś nie napisałem nawet 1 wiadomości o sorcie z konkursu bo wiem że to z dobrej woli konkurs i mogliby nie dawac dużo osobą bo walą w chuja by ładować posty z kilku kont na kilku forach. Wiem że escobar i inni wiedzą o kogo chodzi a mimo wszystko wygrywają nagrody czyli tu jest szacunek prawdziwy do userów ze strony forum i admina. Więc chujowo by się dopierdalać bo im się zdarzyło małe opóźnienie tym bardziej że pewnie takich e-maili maja na pęczki do odpisania dziennie.

Ps. I pewnie to nie pierwsza wygrana by srac żarem jak jakiś poczatkujacy co kupuje pierwszy raz paczkę i stęka o 200zl pierwsze w życiu wydane... trochę trzeba spojrzeć z perspektywy Escobara i ekipy. Pozdrawiam.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Beeniepatu - 24.08.2022

Wszyscy swiadomi wiedza kto jak definiuje rzetelnosc Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szatan69 - 24.08.2022

Ale szyderca chlopie  w regulaminie  konkursu pisze ze musisz wystawic opinie xD


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Beeniepatu - 24.08.2022

@"jaro3094" no ale nie mozna zarzucac nierzetelnosci samemu bedac nierzetelnym


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - ProducentRC - 24.08.2022

Mnie ten eutylon interesuje czy to w 100% ta substancja a nie na przykład eufylon. Czekam na opinie osób które go spróbowały. Gdyby Pablo wprowadził metylon albo konkretnej jakości 6apb było by dopiero zajebiście Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szatan69 - 24.08.2022

Czemu nie rzetelny niby jestem 😂😂 bo napisalem ze mef*****wysylal co innego niz zamowione 😂


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Beeniepatu - 24.08.2022

(24.08.2022, 16:17)jaro3094 napisał(a): Czemu nie rzetelny niby jestem 😂😂 bo napisalem ze mef wysylal co innego niz zamowione 😂

Ja nie pisalem o Tobie mistrzu. Starajmy sie czytac ze zrozumieniem


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - ProducentRC - 24.08.2022

Dokładnie chodziło moim zdaniem o Kacpra (chociaż mogę się mylić, każdy człowiek ma prawo do tego żeby się pomylić, ludzie to nie roboty) ale odnoszę wrażenie że to o niego chodziło