Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Maniek - 15.09.2022

Tylko kodzik.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Escobar - 21.09.2022

czesc
obecnie nie ma opoznien i wszystko śmiga szybciutko
główna zasada to  :
Wysyłka w ciągu 48h roboczych od opłaty, paki latają średnio 2-5 dni roboczych , jeśli nie masz kontaktu od nas w tym czasie to pisz po 5 dniach roboczych. Sobota i niedziela to dni wolne nie robocze.
Pozdro


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Attenborough - 21.09.2022

Czy jest możliwość zamówienia mniej niż 5g pojedynczego produktu na próbę? 
Mam na myśli apvp czy pozostałe wydajne, oczywiście całe zamówienie sporo większej wartości niż minimalna?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - mati54 - 21.09.2022

Skoro 199 plus 25 plus prowizja krypto to dla ciebie problem to nie wkręcaj ze chcesz potem zrobić większe zamówienie, nikt dla kogo pieniądze nie są problemem nie napisałby takiego wpisu, nie odbierz tego jako atak ale przemyśl swoje życie mordeczko  Huh


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - fiodor - 21.09.2022

Nie zgadzam się totalnie, a co jeśli przykladowo byłem ćpunem, a teraz lubię sobie raz na miecha/2 przyjebac weekendowo grama i nie chce mieć więcej bo mnie poniesie. A biorę tylko na swój uzytek ?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - PUDZILLA - 21.09.2022

można wygrać 3g sampli, i gieta spuścić w kiblu ¯\_(ツ)_/¯


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Yalasek - 21.09.2022

(21.09.2022, 15:00)PUDZILLA napisał(a): można wygrać 3g sampli, i gieta spuścić w kiblu ¯\_(ツ)_/¯

Rufuz style ~~


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - PUDZILLA - 21.09.2022

powiedzial co wiedział, a że nic nie wiedział, to tylko otworzył morde i napisał głupi, bezwartościowy post

ja codziennie vendorom nie spamuje i nie prosze o wysłanie gieta xD gosciu widzialem takie bomby w twoją strone, ze to jest hit

[Obrazek: Screenshot-20220920-195450-Telegram.jpg]

pozdrawiam autora tej wiadomosci Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - fiodor - 21.09.2022

Ok, kwestia ile masz czasu żeby coś kupić. Jak nie mam czasu siedzieć na forum, a później potrzebuje w max 5dni coś ? Nie będę czekał na sample w takiej sytuacji. Różne sytuacje się zdarzają


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Attenborough - 21.09.2022

PUDZILLA Vendorom nie spamuję, zazwyczaj robię większe zamówienia jak biorę 3cmc, stary limit 600 zł nie był dla mnie problemem. 
Nie mam zamiaru siedzieć na forum i spamować aby nabić postów skoro jestem początkującym i nie mam zbyt wiele do dodania, w tym czasie szybciej zarobię, jak przyłożę się do pracy zawodowej na trzeźwo, nie wkręcając się przy tym w ćpanie.
Chodzi o to, że chciałbym nowych odczynników spróbować, mogę zapłacić więcej za g, nie potrzeba 5g aby apvp zbadać. Jeśli napisałem coś złego - przepraszam, proszę o usunięcie i uznanie tematu za niebyły.