Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - PUDZILLA - 21.09.2022

Attenborough na pw ci napisałem coś


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Maniek - 21.09.2022

(21.09.2022, 12:02)Attenborough napisał(a): Czy jest możliwość zamówienia mniej niż 5g pojedynczego produktu na próbę? 
Mam na myśli apvp czy pozostałe wydajne, oczywiście całe zamówienie sporo większej wartości niż minimalna?

Najlepiej napisz maila do Escobar zapytaj czy jest taka możliwoć i przy okazji wspomnij, że jesteś użytkownikiem forum Dopal i jakoś może dojdziecie do porozumienia Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szyderca - 21.09.2022

fiodor czujesz co piszesz? To sobie zamów i masz proste gdzie ty musisz siedzieć by coś zamówić haha Podobno kultowa a jak dla ciebie 5g za dużo to może lepiej fetki jebnij sobie chociaż nie będziesz musiał zawracać głowy na 2g hehe i zaoszczędzasz swój czas.

PUDZILLA  po co w kibel jak jest wątek by oddawać wszystko co aktywne z RC  do mnie w dobre ręce.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - fiodor - 21.09.2022

Szyderca  mordo ja nie pisze o swojej sytuacji tylko rozumiem pytanie Attenborough . Wczytaj się zanim odpiszesz, ta część mojej wypowiedzi o siedzeniu czy braku czasu była w odpowiedzi na propozycje, że aby spróbować mniejszą ilość brać sample za aktywność. Także tego...


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - Szyderca - 22.09.2022

No rozumiem  dlatego jak nie masz czasu , najlepiej pake namówić i tyle na temat  200zl w tych czasach inflacji to jest chuj a nie pieniądze na śniadanie wychodzę i wydaje 30/40zl a nic nie kupuje sięPodobno kultowa a jak nie stać to lepiej nie kupować i się narażaćPodobno kultowa ale takie jest moje zdanie.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - DwDPzN - 24.09.2022

Szyderca tu raczej nie chodzi o pieniądze, a o to, że użytkownik przesadzi z tematem mając większą ilość

Co do mniejszych ilości to macie White-Elephant, nie kazdemu też będzie się opłacać wysyłać takie małe ilości, każdy sklep działa inaczej i ma inne koszty obsługi


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 24.09.2022

Dlaczego 6-APB podpisane jest jako kanna na stronce?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - wojtas99 - 25.09.2022

up:tak dla beki


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - drakoescobar6669 - 02.10.2022

Witam. Napisałem na maila z strony pablo@escobar.store wiadomość szyfrowaną z zalecanej skrzynki mailowej, tj. na Tutanota o treści: "Witam.  Chciałbym zamówić x g nazwa produktu. Czy jest możliwość dostarczenia na paczkomat lub pocztę? Czy dostanę odpowiedź na to? Jeśli tak to w jakim mniej więcej czasie?
I drugie pytanie (jak nie tu, to przepraszam ale jestem nowy): Jest aplikacja na androida jaką kupię bitcoiny i później od razu zapłacę nią za zakupy?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Jako, iż jestem nowy, to witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów!


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 02.10.2022

drakoescobar6669 jeśli wysłałeś wiadomość jako link do notatki w temp.pm a nie goły tekst, to normalne dostaniesz odpowiedź dosć szybko, myślę że w 24h góra. O metodach dostawy cie vendor poinformuje, powinny spełnic twoje wymagania Podobno kultowa
Krypto możesz kupic na coinbase, paxful, bity.com, w bitomacie, pełno tego jest. Nie wysyłaj bezposrednio z giełdy/kantoru do vendora tylko na swój swieży portfel i dopiero stamtąd